Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owiewki przy szybach :D. ... Troche sarkastycznie Fergul11 , odpowiedział koledze , ale faktycznie jest w czym wybierać, tylko auto to nie choinka (nie ublizajac drzewku) , wiec trzeba podejść do tego z rozwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Redaktorze !

To nie "za darmo" ten tytuł dzierżysz ...;)

Zapewne nikt tak bogato nie upstrzył swego rumaka ale muszę przyznać , že Twoja oferta jest przebogata ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie chciał upstrzyć autka,to szczerze polecam stację multimedialną z ekranem dotykowym 8 cali,na prawdę warto :D


I redaktor zapomniał o jednej rzeczy :blush: Ale ja o niej nie wspomnę  :ph34r:  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że spotkam się z takim szerokim odzewem :)

Bez sarkazmu , wszystko zupełnie najpoważniej , a towar dostępny na Alliexpress i Ebay , choc ja raczej z Chin kupuje bo taniej wychodzi ..

Oczywiście jest jeszcze kilka rzeczy których nie wymieniłem zostawiajac pole do popisu dla kolegów zagłębionych w temat , ot chocby Jacko :)

Warto wspomnieć o podnoszeniu maski "Powered by Jacko 29" lub jak kto woli "made by Jacko" , ale ten produkt ma własny temat z kilkoma stronami maszynopisu :)

 

a zostały jeszcze takie rzeczy 

- etui na okulary w miejscu cykorłapki nad głową kierowcy

-siatka do unieruchamiania bagażu w bagazniku 

- taca plastikowa do bagażnika 

- zamiennik tyłu lusterek bocznych z wmontowanym dodatkowym kierunkowskazem , do polakierowania na dowolny kolor 

- P&P reflektory  do wyboru z Hid led lub xenon , oczywiscie bez homogenizacji na PL 

- Wygłuszenie maski matą z mikrogumy i aluminium  ( w moim modelu pb nie było nic , nawet tej ory filcowej , ach księgowi...) 

Jak by ktoś nie chciał upstrzyć autka,to szczerze polecam stację multimedialną z ekranem dotykowym 8 cali,...


 

To był strzał w 10kę , z tego zakupu jestem mega zadowolony  i tak jak Chinole produkują tandetę tak ten wyrób im się udał i wart był tych pieniędzy !

 

przy zakupach niech przyświeca wam motto "Płacisz mało , dostajesz mało"              

 

ps mało* - słowo klucz jakość :)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie chciał upstrzyć autka,to szczerze polecam stację multimedialną z ekranem dotykowym 8 cali,na prawdę warto :D

 

I redaktor zapomniał o jednej rzeczy :blush: Ale ja o niej nie wspomnę h34r: :rolleyes:

Jakie koszta za takie cudenko?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-x-trial-qashqai-montaz-gratis-gms-adayo-i5024772297.html

Pierwsze z brzegu na allegro.

A jak wejdziesz w stronę GMS to znajdziesz stacje dedykowane ,wymiana bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-x-trial-qashqai-montaz-gratis-gms-adayo-i5024772297.html

Pierwsze z brzegu na allegro.

A jak wejdziesz w stronę GMS to znajdziesz stacje dedykowane ,wymiana bezproblemowa.

Nawet jak mam radio nad nawiewami?

 

BTW. O co chodzi z tymi, wyswietlaczami, bo raczej jest malo tych ponad nawiewami, wiecej chyba tych współpracujacymi z NC, pytam bo nie wiem czy to moje to dobre rozwiązanie, ktos szerzej zna historie tego rozwiazania? Generalnie jestem zadowolony ale wiem ze nie rowna sie to z tymi dotykowymi

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-x-trial-qashqai-montaz-gratis-gms-adayo-i5024772297.html

Pierwsze z brzegu na allegro.

A jak wejdziesz w stronę GMS to znajdziesz stacje dedykowane ,wymiana bezproblemowa.

Witam

Przy zakupie stacji trzeba powoli myślec o zakupie z tunerem DAB+ albo z możliwością wpięcia DAB+. żeby za kilka lat nie obudzić się z problemami braku radia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz radio nad nawiewami(takie)?https://i.ytimg.com/vi/J9fev5RaBBI/maxresdefault.jpg

To musiałbyś tak,czy tak  zmieniać cały panel,by dostosować do 2DIN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz radio nad nawiewami(takie)?https://i.ytimg.com/vi/J9fev5RaBBI/maxresdefault.jpg

To musiałbyś tak,czy tak zmieniać cały panel,by dostosować do 2DIN

Właśnie takie mam, to nie wystarczy zamontować zaslepke nad nawiewy i wmontowac Twoje w miejsce mojego panelu sterowania?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,kochany tego to ja nie wiem,niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zmieniałem ostatnio radio i na aliexpress ciężko było znaleźć coś z DAB. Ostatecznie kupiłem radio na andku. Teraz prawie w ogóle nie słucham zwykłego radia, tylko internetowe. Nie ma bardzo irytujących mnie reklam, odbiór jest idealnej jakości (no chyba, że będzie słaby zasięg internetu ;)).

 

Wracając jeszcze do dodatków do QQ, to listwy na boczne drzwi to jest pozycja obowiązkowa. Samochód nie dość, że lepiej wygląda, to te listwy na prawdę chronią drzwi, czym chwaliłem się nie dawno. ja mam listwy Rider.

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze drugie jakos mi lepiej podchodzi, nic tylko czekac aż dolar pojdzie w dół

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Powiem Wam, że zmieniałem ostatnio radio i na aliexpress ciężko było znaleźć coś z DAB. Ostatecznie kupiłem radio na andku. Teraz prawie w ogóle nie słucham zwykłego radia, tylko internetowe. Nie ma bardzo irytujących mnie reklam, odbiór jest idealnej jakości (no chyba, że będzie słaby zasięg internetu ;)).

 

Wracając jeszcze do dodatków do QQ, to listwy na boczne drzwi to jest pozycja obowiązkowa. Samochód nie dość, że lepiej wygląda, to te listwy na prawdę chronią drzwi, czym chwaliłem się nie dawno. ja mam listwy Rider.

Rozumiem ze z internetem laczysz sie przez telefon, czy radyjko posiada wlasny modem?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma trzy wyjścia usb. Do jednego z nich mam podpięty modem Huawei E3131 oznaczonej jako CE 0197 (moje radio współpracuje tylko z tą starszą wersją).

Samo wykrywa modem i łączy się z internetem.

Później odpalam program np. tuba fm, albo ServeStream (tu mam wpisany steram do danego radia internetowego).

 

Radio może też łączyć się przez Wifi udostępnione z telefonu, bądź też zewnętrzny modem np. typu MiFi.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zmieniałem ostatnio radio i na aliexpress ciężko było znaleźć coś z DAB. Ostatecznie kupiłem radio na andku. Teraz prawie w ogóle nie słucham zwykłego radia, tylko internetowe. Nie ma bardzo irytujących mnie reklam, odbiór jest idealnej jakości (no chyba, że będzie słaby zasięg internetu ;)).

 

Wracając jeszcze do dodatków do QQ, to listwy na boczne drzwi to jest pozycja obowiązkowa. Samochód nie dość, że lepiej wygląda, to te listwy na prawdę chronią drzwi, czym chwaliłem się nie dawno. ja mam listwy Rider.

Witam

Polecane przez Ciebie  stacje GMS : np modele GMS 6501 NEW EXCELLENCE, czy GMS 6401 NEW EXCELLENCE posiadają możliwość dołożenia dodatkowego modułu DAB 303 i obsługiwania go na głównym ekranie stacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma trzy wyjścia usb. Do jednego z nich mam podpięty modem Huawei E3131 oznaczonej jako CE 0197 (moje radio współpracuje tylko z tą starszą wersją).

Samo wykrywa modem i łączy się z internetem.

Później odpalam program np. tuba fm, albo ServeStream (tu mam wpisany steram do danego radia internetowego).

 

Radio może też łączyć się przez Wifi udostępnione z telefonu, bądź też zewnętrzny modem np. typu MiFi.

Daj linka do tego Twojego cacka

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/Android-4-4-4-Stereo-unversal-car-GPS-of-2-DIN-101mm-176mm-7-inch-navi/2048082018.html

 

Tylko to jest 2DIN, trzeba dokupić ramkę do Nissana. Radio jest trochę "wpadnięte".

Jak się upomnisz, to sprzedawca dołoży przejściówkę do Nissana. Działa sterowanie z kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/Android-4-4-4-Stereo-unversal-car-GPS-of-2-DIN-101mm-176mm-7-inch-navi/2048082018.html

 

Tylko to jest 2DIN, trzeba dokupić ramkę do Nissana. Radio jest trochę "wpadnięte".

Jak się upomnisz, to sprzedawca dołoży przejściówkę do Nissana. Działa sterowanie z kierownicy :)

A jak z wyswietlaniem spalania itp na czyms takim?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie spalania mam na komputerze pomiędzy zegarami :)

Tu może jakbyś podłączył czytnik na OBD i jakiś program typu Torque, to by coś pewnie też było, ale ja się w to nie zagłębiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zainstalować apkę Torqe i podpiąć do OBD  moduł ELM 327  który ma w swoich aukcjach .dodatkowe 15$

Poniżej w opisie jest nawet bezpośredni link do tego ELMa :) przy zakupie nalezy podac czy to OBD czy OBD II  starsze wersje nie współpracują !

...ale takie funkcje są na każdym androidzie , to zależy czy stacja multi ma Wind. czy Andka .

PS teraz nawet windy maja połączenie do netu przez zewnętrzny modem :) 3G modem dodatkowe 35$ 

 

Michalmiko , czemu radio masz "zapadnięte ? Jest tam tyle otworów montażowych że chyba można było wyregulować płaszczyznę ekranu z powierzchnią kokpitu ?

miałem taką jazdę z radiem w mitsubishi , trzy razy przekładałem uchwyty zanim dobrałem odpowiednia głębokość .

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie spalania mam na komputerze pomiędzy zegarami :)

Tu może jakbyś podłączył czytnik na OBD i jakiś program typu Torque, to by coś pewnie też było, ale ja się w to nie zagłębiałem.

Ja spalanie mam na monitorze nad nawiewem stad moje pytanie, pomiedzy zegarami tylko trip

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...