Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michalmiko , czemu radio masz "zapadnięte ? Jest tam tyle otworów montażowych że chyba można było wyregulować płaszczyznę ekranu z powierzchnią kokpitu ?

miałem taką jazdę z radiem w mitsubishi , trzy razy przekładałem uchwyty zanim dobrałem odpowiednia głębokość .

 

Niestety nie da się. Nawet jakby radio było na równi z panelem, to już nie zmieści się w panelu, bo na wysokość jest milimetr wyższe, a na szerokość znowu była by dziura. Tą sprawę załatwiła ramka. W Polsce ten kawałek plastiku kosztuje ponad 100zł, więc zostało aliexpress z ceną około 6 Dolarów :)

 

 

Ja spalanie mam na monitorze nad nawiewem stad moje pytanie, pomiedzy zegarami tylko trip

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

 

Oj, to tutaj masz tylko dolną część, czyli samo radio. Nie wiem co ewentualnie było by dalej ze wskazaniami i czy wyświetlacz by działał. W tej stacji wskazań komputera na pewno nie będzie.

Tak jeszcze chwaląc Androida, to świetna sprawa do nawigacji, to mapy Google. Jak masz podłączoną stację do internetu, masz też pokazane natężenie ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się. Nawet jakby radio było na równi z panelem, to już nie zmieści się w panelu, bo na wysokość jest milimetr wyższe, a na szerokość znowu była by dziura. Tą sprawę załatwiła ramka. W Polsce ten kawałek plastiku kosztuje ponad 100zł, więc zostało aliexpress z ceną około 6 Dolarów :)

 

 

 

Oj, to tutaj masz tylko dolną część, czyli samo radio. Nie wiem co ewentualnie było by dalej ze wskazaniami i czy wyświetlacz by działał. W tej stacji wskazań komputera na pewno nie będzie.

Tak jeszcze chwaląc Androida, to świetna sprawa do nawigacji, to mapy Google. Jak masz podłączoną stację do internetu, masz też pokazane natężenie ruchu drogowego.

Odnosnie wskazan natezenia ruchu to istnieje jeszcze cos takiego jak TMC ale chyba juz nie wspierane :/

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sluchajcie moze ktos polecic jakies zgrabne orurowanie boczne do qashqai z 2012 roku? .......a moze ktos ma namiar na katalog akcesorii do tego modelu bo tam bodajze byly wlsnie orurowania

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc , sluchajcie powiedzcie mi czy macie moze ktos namiar na obudowe do pilota typu scyzoryk ? Kiedys kupilem na ebayu do swojego qashqaia ale teraz nie moge juz zlokalizowac

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tego tez znalazlem ale widocznie tego d6b96fbebe9249b6907fa97f39f92a6b.jpg

juz nie ma

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tego akurat znalazlem ale widziales cene? 215zloty ? Chyba go popier.........

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 215zloty ? Chyba go popier......... tia, popieprzyło czarnym pieprzem :)  za taką cenę niech się buja dalej ! 

Szczerze powiem że wolałbym dołożyć jeszcze 10€ i zjeść z rodziną porządne steki za 60€ (co planuję jutro zrobić) 
No ale każdy ma swoje priorytety i znajdzie się głupi co kupi :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilm u Chinoli z 30-40 zloty a w PL sprzedaje za 215 ......czysty zysk

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilm u Chinoli z 30-40 zloty a w PL sprzedaje za 215 ......czysty zysk

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Daj linka do Chińskiej aukcji

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten z aukcji z allegro to jest kluczyk od Pece, który kosztuje 60 Dolarów. Jakościowo te chińskie mają się nijak do tego.

Zastanawiam się, czy nie kupić na zapas, jestem głupi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam identyczny kluczyk kupiony z chin i ansolutnie niczym sie nie rozni , a w dodatku ten z chin jest bardzo dobrze wykonany

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że do tego "drogiego" wkładasz swój grot i elektronikę z gumką ochronną, a chińczyk ma grot, który musisz dorobić i elektronika nie mieści się z osłonką gumową.

Kiedyś robiłem porównanie trzech kluczyków: chińskiego, włoskiego i tego od Pece.

Ten najdroższy miał najlepszą jakość (plastik, chromy jak oryginalny kluczyk), najgorszy był włoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego z chin wkladalem grot ze swojego kluczyka i cale bebechy tez weszly

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie, które widziałem miały grot zintegrowany z tym elementem co jest na sprężynce.

Daj namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze juz nie ma tych kluczykow bo sam chcialem kulic drugi , przejrzalem calego ebaya i sa teraz tylko te drugie wlasnie ......tego swojego to juz kupowalem z 2 lata temu conajmniej jak byla ta pierwsza nasza rozmowa o tych kluczykach......

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu wydawanie 215 zł na obudowę do kluczyka.
Lepiej zatankować auto i pojechać na wycieczkę z rodziną i obiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze juz nie ma tych kluczykow bo sam chcialem kulic drugi , przejrzalem calego ebaya i sa teraz tylko te drugie wlasnie ......tego swojego to juz kupowalem z 2 lata temu conajmniej jak byla ta pierwsza nasza rozmowa o tych kluczykach......

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

No właśnie pierwszy mój kluczyk to właśnie ten z wbudowanym grotem, kupiony ponad dwa lata temu :) Nie widziałem wtedy takich, chyba, że piszesz o tym włoskim za około 100zł?

 

 

Dla mnie bez sensu wydawanie 215 zł na obudowę do kluczyka.

Lepiej zatankować auto i pojechać na wycieczkę z rodziną i obiad.

 

Idąc tym tropem to nie ma sensu inwestycja w światła dzienne, stację multimedialną, podnośniki maski ;) itp. Niektórych to po prostu cieszy jak sobie coś kupią do samochodu i nie traktują go tylko jako maszynę do przemieszczania. Za swoją obudowę dałem 60 dolarów i nie żałuję. Czasami lubię sobie coś dokupić do samochodu.

Kluczyk zostanie, paliwo przejeździsz, a obiad .... ;)

Nie mniej jednak zabieram rodzinkę do restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pierwszy mój kluczyk to właśnie ten z wbudowanym grotem, kupiony ponad dwa lata temu :) Nie widziałem wtedy takich, chyba, że piszesz o tym włoskim za około 100zł?

 

 

 

Idąc tym tropem to nie ma sensu inwestycja w światła dzienne, stację multimedialną, podnośniki maski ;) itp. Niektórych to po prostu cieszy jak sobie coś kupią do samochodu i nie traktują go tylko jako maszynę do przemieszczania. Za swoją obudowę dałem 60 dolarów i nie żałuję. Czasami lubię sobie coś dokupić do samochodu.

Kluczyk zostanie, paliwo przejeździsz, a obiad .... ;)

Nie mniej jednak zabieram rodzinkę do restauracji.

Masz racje fajna sprawa cos sobie polepszyc w aucie , wiem cos o tym :) .....Qashqai to akurat zony ja mam Passata w ktorego juz wlozylem w ciagu 2-3 lat napewno z 60 koła .....

A jak juz wspomniales to mozesz cos wiecej powiedziec o tych amorkach do maski? Bo troszke mnie wku.....to podniszenie maski w Qashqaiu

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mozesz cos wiecej powiedziec o tych amorkach do maski? Bo troszke mnie wku.....to podniszenie maski w Qashqaiu

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Stoi jak WÓŁ na stronie Qq  :) http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/97805-podnoszenie-maski-j11-i-j10a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qashqai to akurat zony ja mam Passata w ktorego juz wlozylem w ciagu 2-3 lat napewno z 60 koła .....

A jak juz wspomniales to mozesz cos wiecej powiedziec o tych amorkach do maski? Bo troszke mnie wku.....to podniszenie maski w Qashqaiu

 

yyyy 60 tysięcy, czy 6? :) Na naprawy tyle wydałeś, czy akcesoria? ja też dużo wpakowałem do QQ, ale to raczej w akcesoria (no i przeglądy w ASO :)). Robię sobie listę w notatniku co i jak (ale i tak pewnie nie ma tam wszystkiego) i spora lista się zrobiła :) Dużo z tego zrobiłem sam, nie wiem ile by to kosztowało jak by wszystko miał robić fachowiec, pewnie połowy z tych rzeczy bym nie zrobił ;)

 

Podnośniki - Tak jak napisał Fergul, ja jeszcze dodam, że to wszystko zasługa Jacko29 i z Nim musisz się kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...