Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie moze ktos polecic jakies zgrabne orurowanie boczne do qashqai z 2012 roku? .......a moze ktos ma namiar na katalog akcesorii do tego modelu bo tam bodajze byly wlsnie orurowania

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Witam,

kolego jesteś jeszcze zainteresowany tym orurowaniem bocznym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kurcze mam rurki na bokach i boolbar :) ale nie przyglądałem się do czego jest to przykręcone pod spodem ?

Chyba do jakiś profili w podwoziu , a nie przez podłogę ! :) (jak sięgam pamięcią) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sluchajcie sprzedalem swojego QQ z 2012 kupilem nowego 1,6 163KM .....ale jest problem .....ukradli mi radio i zmuszony bylem kupic nowe ale z nowym jest lipa bo dziala 15 minut po czym sie wylacza i wyswietla sie komunikat

121c5df0af633184cb47b8bebe7c6ba5.jpg

Trzeba zgasic auto , otworzyc drzwi , zaminac , odpalic i gra znowu 15 minut i tak w kolko......czy mial ktos tak , czy ktos wie czy jest to do ogarniecia ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie sprzedalem swojego QQ z 2012 kupilem nowego 1,6 163KM .....ale jest problem .....ukradli mi radio i zmuszony bylem kupic nowe ale z nowym jest lipa bo dziala 15 minut po czym sie wylacza i wyswietla sie komunikat

121c5df0af633184cb47b8bebe7c6ba5.jpg

Trzeba zgasic auto , otworzyc drzwi , zaminac , odpalic i gra znowu 15 minut i tak w kolko......czy mial ktos tak , czy ktos wie czy jest to do ogarniecia ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupiłeś nowe czy z jakiegoś rozbitka? Każde radio ma swój PIN. jak go nie wklepiesz to jest ... jak jest. Napisałeś "nowe" więc i pin powinien do niego być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie ukradli deske rozdzielcza razem z radiem , samochod ma 2 tysiace przebiegu .....osoba od ktorej kupilem auto kupila radio pewnie na allegro i sam nie wiedzial ze bedzie taka sutuacja ...... mysle ze tu nie chodzi o sam pin do radianbo radio dziala ale po 15 minutach sie wylacza

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do serwisu powinni poradzić sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie ukradli deske rozdzielcza razem z radiem , samochod ma 2 tysiace przebiegu .....osoba od ktorej kupilem auto kupila radio pewnie na allegro i sam nie wiedzial ze bedzie taka sutuacja ...... mysle ze tu nie chodzi o sam pin do radianbo radio dziala ale po 15 minutach sie wylacza

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Takie są właśnie objawy wklepywania niewłaściwego PINu. Radio zostało zablokowane. Tak jak napisał JACKO29 serwis pomoże ale ..... Jeśli radio jest kradzione mogą być kłopoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do serwisu powinni poradzić sobie.

No wlsnie w serwisie nie bardzo chca sobie z tym poradzic :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Takie są właśnie objawy wklepywania niewłaściwego PINu. Radio zostało zablokowane. Tak jak napisał JACKO29 serwis pomoże ale ..... Jeśli radio jest kradzione mogą być kłopoty.

Samochod juz byl w serwisie tak wiec na spokojnie nie bylo zadnych problemow ale z radiem nie umieli sibie poradzic

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy ktos juz orientowal sie w temacie tej nowej kiery z nowego QQ po lifcie ? Czy ona podejdzie do tego sprzed liftu 2016?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez jabber1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po zakupie w zeszlym roku zapodałem;

 

- przyciemnione szyby tył 

- progi

- nakladka na rant tylniego zderzaka 

- nakladka na halogeny przod 

- nakladki na progi od kazdych drzwi 

- nakladka na zerzak przod 

 

w planie chlapacze oryginal przod i tyl 

 

 

20ef1eacdd3a20aemed.jpg

 

 

 

 

 

 

 

-

Edytowane przez edek264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po zakupie w zeszlym roku zapodałem;

 

- przyciemnione szyby tył 

- progi

- nakladka na rant tylniego zderzaka 

- nakladka na halogeny przod 

- nakladki na progi od kazdych drzwi 

- nakladka na zerzak przod 

 

w planie chlapacze oryginal przod i tyl 

 

 

20ef1eacdd3a20aemed.jpg

 

 

 

 

 

 

 

-

fajne 

a moze więcej zdjęć ? 

da się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od 6 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Qashqaia. Przyszła pora na małe zmiany w wyglądzie i na pierwszą modernizację chciałbym rzucić stację multimedialną. Co polecacie? Wiem, że był już poruszany temat ale linki są nieaktualne po za tym od tego czasu już trochę minęło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58256be102ead15dmed.jpg

 

 

 

 

moje dodatki;

- progi boczne

- nakladki halogeny przod 

- nakladka zderzak przod 

- religi dachowe byly w oryginale 

- nakladki na klamki w drzwiach tez byly w oryginale (szczerze powiem swietny dodatek i robi chyba najwieksza robote wraz z progami )

- zaciemnilem tez szyby tylnie 

 

 

uwazam tez ze J10 koniecznie musi byc na felach 18' od J11, innej opcji nie ma szczegolnie w tej opcji koloru nadwozia, opony 215/55/18 continental

 

 

co sadzicie o doborze tych elementow ????

Edytowane przez edek264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od 6 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Qashqaia. Przyszła pora na małe zmiany w wyglądzie i na pierwszą modernizację chciałbym rzucić stację multimedialną. Co polecacie? Wiem, że był już poruszany temat ale linki są nieaktualne po za tym od tego czasu już trochę minęło :(

Coś dedykowane przez GMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybór jest spory wszystko zależy od preferencji  i kasy 

mam takie 145630293001.jpg

teraz jak bym zakładał  to chyba model 6323

 

Budżet 1000-1200 zł co do preferencji to zależy mi na podłączeniu kamery cofania, korzystanie z nawigacji, youtuba, yanosika i innych aplikacji. Obowiązkowo żeby współgrało ze sterowaniem z kierownicy. Czy jest szansa, żeby działało wejście USB w podłokietniku? Wbudowany zestaw głośnomówiący i gps.  

 

Wybór jest spory wszystko zależy od preferencji  i kasy 

mam takie 145630293001.jpg

teraz jak bym zakładał  to chyba model 6323

 

Budżet 1000-1200 zł co do preferencji to zależy mi na podłączeniu kamery cofania, korzystanie z nawigacji, youtuba, yanosika i innych aplikacji. Obowiązkowo żeby współgrało ze sterowaniem z kierownicy. Czy jest szansa, żeby działało wejście USB w podłokietniku? Wbudowany zestaw głośnomówiący i gps.  

 

 

Budżet 1000-1200 zł co do preferencji to zależy mi na podłączeniu kamery cofania, korzystanie z nawigacji, youtuba, yanosika i innych aplikacji. Obowiązkowo żeby współgrało ze sterowaniem z kierownicy. Czy jest szansa, żeby działało wejście USB w podłokietniku? Wbudowany zestaw głośnomówiący i gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gms 6707 jest na win i z yt , yanosika czy innych aplikacji w prosty sposób nie skorzystasz

Kamera navi czy sterowanie to tak

Gms 6323 daje możliwości skorzystania z aplikacji zobacz filmik

Opisywane przez kolegów stacje na androidzie z alli zapewne spełniły by Twoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis namiar na porzadne chlapacze ????

 

Wszystko zalezy jaki masz budzet? Na prawede dobre, czy tanie?

 

Dobre to tylko (i niestety bardzo drogie - mozesz wziasc uniwersalne):

 

https://www.rallyarmor.com/

https://www.gorillaoffroadcompany.com/products/subaru-crosstrek-xv-mud-flaps-gravel-guards

 

 

Srednie i tanie:

 

orginalne Nissana

 

na ebay w UK, komplet przod tyl orginal okolo 250zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe to pasują do imprezy (miałem w dwóch), albo evo. W QQ będą ciulowo wyglądały...

 

Do QQ to chyba jakieś skromniejsze tylko. Nie ma nic w ofercie ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...