Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opony Pirelli (leża dość fajnie) a alusy noszą oznakowanie nissana - wiec się zastanawiam czy można kupić szersze bardziej popularne - wygląda to na pierwsze opony bo to dopiero 4 sezon. Może zalegały na stanie i sprzedawca w salonie dorzucił sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc po 2,5 miesiącach w końcu dotarła paczka z Chin z upragnionymi kluczykami.

45 min cierpliwości i kluczyk przełożony. Jedyny problem z immo który trzeba dłubać i dłubać by go nie uszkodzić.

 

Wszystko w 100% pasuje i działa :)

 

NISSAN JUKE

 

Załączone miniatury
  • post-50580-0-67410900-1429817014_thumb.j
  • post-50580-0-64126400-1429817010_thumb.j
  • post-50580-0-29252500-1429817006_thumb.j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

próbuje znaleźc ale albo używam złych słow kluczowych albo nie ma takiej informacji na forum.

 

Mianowicie poszukuje półki pod półką bagaznika Qashqai J10 nie wiem jak ona wygląda ale wiem że istnieje.

 

Bede wdieczny za pomoc.

Edytowane przez usero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

próbuje znaleźc ale albo używam złych słow kluczowych albo nie ma takiej informacji na forum.

 

Mianowicie poszukuje półki pod półką bagaznika Qashqai J10 nie wiem jak ona wygląda ale wiem że istnieje.

 

Bede wdieczny za pomoc.

 

Chodzi Ci o tą półkę ? - kiedyś była do kupienia w akcesoriach Nissana , ale poszukaj na allegro lub w innych sklepach z akcesoriami

 

  post-32905-0-16402400-1301946432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą pólke chodzi.

Znalazlem informację tu na forum.

Koszt w ASO Nissan Brzezińska Łódź 346.5 zł. Symbol KE965JD500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z Was zmieniał radio na takie oparte na Androidzie? Zastanawiam się, czy nie zamienić mojej stacji (na Windowsie) na Androidową. Do zmiany skłania mnie wczorajsza przejażdżka z google maps - super nawigacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie jak dotrze do mnie nowe i będzie działało i nie będę chciał się wracać do poprzedniego, to najprawdopodobniej będzie na sprzedaż :D


Bardzo proszę o szybką pomoc!
Doszło mi radio, montuję, ale jak się okazuje, nie jest do wymiar do QQ, tylko zwykłe 2DIN. Nie chce mi wejść w panel, bo jest za wysokie, a po bokach mam drobne szpary. W uchwytach jest zamontowane poniżej linii panela - jest wpadnięte w deskę rozdzielczą.

Ktoś z Was montował zwykłe radia 2DIN do QQ, jak to załatwiliście? Na allegro jest cały zestaw za ponad 200zł, ale wydaje mi się, że samą ramką można by to było załatwić, bo trochę to nieestetycznie wygląda. Na allegro nie mogę znaleźć samej ramki.

Po za tym, wstępne działanie radia oceniam rewelacyjnie. Opiszę później wszystko jak zamontuję i ochłonę:D

Czy to pierwszy QQ z radiem na Androidzie na forum? :)


Takie fotki na szybko, choć i tak nikt chyba nie jest ciekawy... :(

 

post-59114-0-89922800-1437087400_thumb.jpg

 

post-59114-0-05484800-1437087403_thumb.jpg

 

post-59114-0-42096200-1437087407_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,jak miałem montowane w Note również 2 DIN,musieli w warsztacie zastosować jakąś ramkę która uzupełniała i zakrywała te luzy po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie fotki na szybko, choć i tak nikt chyba nie jest ciekawy... :(

 

attachicon.gif2015-07-07 19.24.36.jpg

 

attachicon.gif2015-07-07 19.41.10.jpg

 

attachicon.gif2015-07-07 19.41.17.jpg

Fotki takich gadżetów zawsze są docenianie, dzięki za wrzucenie :D

 

Jak to się podłącza do internetu? Masz do tego po prostu jeszcze jedną kartę sim z jakimś tanim abonamentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła mi dziś ramka. Już wygląda to ok. Jedyny mankament, to troszkę pogorszył się dostęp do przycisków dotykowych, ale to samo mam na kierownicy, albo na wyświetlaczu :)
Podłączenie do internetu, wygląda tak. Możesz połączyć poprzez WiFi (radio ma wbudowaną kartę sieciową) udostępniając internet po przez telefon, albo przenośny router wifi. Druga opcja, z której korzystam to modem na usb, np. Huawei E3131, E173-u2 (te mam i sprawdzałem - działają). Wziąłem abonament w Playu za 29,99zł 30Gb, a przez pół roku bez limitu. Można też wybrać tańszą opcję, albo na kartę. Ja dużo korzystam z sieci i przez to taką wersję wybrałem. Po mieście gra super, po za miastem też, ale jak byłem dziś przy granicy, to w ogóle się wyłączył. Nie wiem czy stracił zasięg, czy coś się w nim przegrzało, bo był ciepły. Wszystko wyjdzie w praktyce. Zainstalowana aplikacja Yanosik działa bardzo dobrze (terminal znowu musiałem wysłać do naprawy!), Mapy google z aktualnym natężeniem ruchu i alternatywnymi trasami też dobrze prowadzą.
Powoli przymierzam się do montażu odbiornika DVB-T :)

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Ci zazdroszczę tego wypasu..NCII badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotek fajny sprzęt - dosyć kolorowo, a nie szaro jak w NCII.

Co oznacza ta ikonka pachołka z 1,4km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te sprzęty ...

Ale już nie mebluj  Qq bo  Ciebie żona " wyeksmituje " ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotek fajny sprzęt - dosyć kolorowo, a nie szaro jak w NCII.

Co oznacza ta ikonka pachołka z 1,4km?

 

Ta ikonka jest z yanosika i pokazuje ,że za 1,4 km jest utrudnienie na drodze ( roboty drogowe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, aż tak źle z NCII? Czytałem na forum, że były problemy z działaniem, ale coś po za tym nie tak?

Wszystko ładnie, ale ja nie mam DAB, a Ty masz :) Za jakieś 2,3 lata nie będzie FM, więc zostaje mi tylko radio internetowe, usb :)
Z tą eksmisją, to właśnie coś jest na rzeczy. Wracam do domu, a tu dostaję nowinę, że szykuje się ślub! Czyj? Twój z samochodem :thumbsup:

Dawno nic nie zmieniałem w QQ, to teraz trochę odmiany.

 

Potwierdzam, ten pachołek, to ikonka z Yanosika, który pracuje w tle.

 

Duży plus radia i zarazem pytanie, czy Nissan w NCII też to zrobił: Obraz z kamery cofania uruchamia się natychmiast po wrzuceniu wstecznego (android może się ładować w tle), oraz jest możliwość wyciszenia dźwięku radia podczas cofania (możne się w ogóle wyciszyć, albo w skali 1-10).

 

Dziś założyłem subwoofer, który miałem w Astrze. Z Helixami, bardzo ładnie to wszystko gra.
 

post-59114-0-43854500-1437254173_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal,nie lubię NCII ,a dla czego???

Nie można wczytać AM,nie można oglądać filmów ,zdjęć,ew.telewizji.

Same internetowe bajery w NCII mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie jak dotrze do mnie nowe i będzie działało i nie będę chciał się wracać do poprzedniego, to najprawdopodobniej będzie na sprzedaż :D

Bardzo proszę o szybką pomoc!

Doszło mi radio, montuję, ale jak się okazuje, nie jest do wymiar do QQ, tylko zwykłe 2DIN. Nie chce mi wejść w panel, bo jest za wysokie, a po bokach mam drobne szpary. W uchwytach jest zamontowane poniżej linii panela - jest wpadnięte w deskę rozdzielczą.

Ktoś z Was montował zwykłe radia 2DIN do QQ, jak to załatwiliście? Na allegro jest cały zestaw za ponad 200zł, ale wydaje mi się, że samą ramką można by to było załatwić, bo trochę to nieestetycznie wygląda. Na allegro nie mogę znaleźć samej ramki.

Po za tym, wstępne działanie radia oceniam rewelacyjnie. Opiszę później wszystko jak zamontuję i ochłonę :D

Czy to pierwszy QQ z radiem na Androidzie na forum? :)

Takie fotki na szybko, choć i tak nikt chyba nie jest ciekawy... :(

 

attachicon.gif2015-07-07 19.24.36.jpg

 

attachicon.gif2015-07-07 19.41.10.jpg

 

attachicon.gif2015-07-07 19.41.17.jpg

 

Gdzie i za ile kupiłeś takie cudo ?  :dribble: 

No i jak działają kamerki, radio współgra z kablami (korzysta z GPS swojego, nie głubi sygnału itp) ?

Edytowane przez Lepix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Aliexpress. Nie jest to dedykowane do QQ, tylko typowe 2DIN. Musiałem dokupić ramkę. Sprzedawca dołączył do przesyłki kable do Nissana.

Radio wyszło mnie około 1300zł.

Oryginalne kamerki z Nissan Connect nie zadziałają. Zostaje jedynie montaż dedykowanej kamerki cofania z obrazem na cinch.

Radio korzysta z dołączonej antenki GPS wielkości pudełka zapałek. Bardzo ładnie działa. Najczęściej korzystam z map Google, bo tam mam ruch drogowy on-line oraz słucham radia internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to i ja dołączę do tego tematu dokumentację w postaci opisu i zdjęć od QQ+2 wink.gif

 

3. wykładizna bagażnika do QQ+2 dzielona na 2 części ( zakup na forum, pozdrawiam Arlandia )

 

 

Jakie koszty za taką wykładzinke do bagażnika jeśli można wiedzieć  ? Czy równie ładne były do krótkiego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

szukam inf. na temat podświetlenia przestrzeni pod nogami z przodu .Gdzieś wydaje mi się że widziałem ale nie mogę znajść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...