Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy model Qashqai


Gość edda12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się....to po prostu dziwne..niby się mówi o dobrej sprzedaży aut.. a tutaj nagle promocja za promocją....tak jakby auta ''nie szły'' .. :huh: pewnie wielu klientów zamówiło auta nowe w promocji np. 5700 zł....która miała (obowiązuje) obowiązywać do 31 marca a tutaj..nagle nowa oferta..''miażdżąca''....niższa cena, promocja 4000 zł i jeszcze kredyt 50/50 i 0%...jeden z dilerów twierdzi, że praktycznie (w zależności od modelu)...cena końcowa jest podobna...ale przeliczyłem i wydaje mi się, że np. przy wersji I-WAY na nowej ofercie wyszłoby się trochę korzystniej...czekam jednak na konkrety.... :)

Zobaczymy.. ;)

 

 

ten kredyt 50/50 0% to nie do konca tak...liczą sobie jeszcze prowizje bankową więc RRSO wychodzi jakieś 5,2%. Czytajcie to co pisze drobnym drukiem na cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kredyt 50/50 0% to nie do konca tak...liczą sobie jeszcze prowizje bankową więc RRSO wychodzi jakieś 5,2%. Czytajcie to co pisze drobnym drukiem na cenniku.

 

tym razem zaszaleli...

 

RRSO dla kredytu 50/50 oferowanego przez RCI Bank Polska S.A. bez odsetek i prowizji bankowej wynosi 0%, z uwzględnieniem następujących parametrów: okres 12 miesięcy, wpłata własna 50% i spłata pozostałych 50% po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem zaszaleli...

 

RRSO dla kredytu 50/50 oferowanego przez RCI Bank Polska S.A. bez odsetek i prowizji bankowej wynosi 0%, z uwzględnieniem następujących parametrów: okres 12 miesięcy, wpłata własna 50% i spłata pozostałych 50% po roku.

 

 

faktycznie tak jest, natomiast jest niewielki koszt w postaci ubezpieczenia kredytu o czym nie pisza w cenniku. w moim przypadku wyszlo dodatkowo 620 pln platne za rok z druga rata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tak jest, natomiast jest niewielki koszt w postaci ubezpieczenia kredytu o czym nie pisza w cenniku. w moim przypadku wyszlo dodatkowo 620 pln platne za rok z druga rata.

No cóż, ukryte koszty zawsze się gdzieś pojawią... Przy kredycie 0% w Peugeocie żony co miesiąc doliczają 13 pln jako koszt prowadzenia i obsługi rachunku (do którego de facto nie mamy nawet dostępu). 13 pln to niby nic ale przy calym kredycie wychodzi to dodatkowo niemal 500pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tak jest, natomiast jest niewielki koszt w postaci ubezpieczenia kredytu o czym nie pisza w cenniku. w moim przypadku wyszlo dodatkowo 620 pln platne za rok z druga rata.

 

 

Ubezpieczenie nie jest obowiazkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie nie jest obowiazkowe.

 

też uzyskałem w salonie informację, że kredyt jest bezkosztowy, w tym bez ubezpieczenia. Oczywiście obowiązkowe jest ubezpieczenie AC samochodu, ale to przecież i tak każdy wykupuje, więc żaden dodatkowy koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobilem , 71700 acenta 1,6 w cenie lakier i dach szklany. Czas oczekiwania do 2 miesiecy (mam nadzieje ze nie dluzej ) Szlag mnie trafia jak w umowie sprzedawca zapisuje kwiecien/maj choc sam dobrze wie ze kwiecien jest prkatycznie nieosiagalny.

Druga sprawa ktora nie spodobala mi sie to to ze choc w umowie napisalismy za place zadatek , na odwrotnej stronie w umowie jest informacja drobnym drukiem o zaliczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobilem , 71700 acenta 1,6 w cenie lakier i dach szklany. Czas oczekiwania do 2 miesiecy (mam nadzieje ze nie dluzej ) Szlag mnie trafia jak w umowie sprzedawca zapisuje kwiecien/maj choc sam dobrze wie ze kwiecien jest prkatycznie nieosiagalny.

Druga sprawa ktora nie spodobala mi sie to to ze choc w umowie napisalismy za place zadatek , na odwrotnej stronie w umowie jest informacja drobnym drukiem o zaliczce...

Następnym razem podpisz umowę o treści jaka Ci odpowiada, stanowiącą logiczną całość i nic Cię nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem podpisz umowę o treści jaka Ci odpowiada, stanowiącą logiczną całość i nic Cię nie trafi.

 

Nie omieszkam przyjsc z wlasnym prawnikiem i wraz z prawnikiem Nissana wynegocjowac indywidualna umowa zadawalajaca obie strony...

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam przyjsc z wlasnym prawnikiem i wraz z prawnikiem Nissana wynegocjowac indywidualna umowa zadawalajaca obie strony...

Każda umowa jest indywidualna i nie trzeba do tego prawników :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z dealrem indywidualna , ale warunki ogolne umowy sa ustalone przez Nissana...

Skoro dealer wmawia mi ze wplacam zadatek i tak tez wpisuje , a na drugiej stronie w warunkach umowy jest zapis ze jest to zaliczka, to chyba cos nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość QQ_I-WAY

Dzień dobry

Szukając informacji na nurtujący mnie temata trafiłem na to forum. A chodzi dokładnie o pokonywanie poprzecznych nieruwności naszymi QQ. Poczytałem o nowym QQ i coż, wiem to co każdy... Zawieszenie jest poprawione. Więc zadzwoniłem do serwisu z zapytaniem co się zmieniło i czy da się te rozwiązania przenieść do modeli z 2009 (taki posiadam) i wcześniejszych. Usłyszałem, że zmieniona została chrakterystyka zawieszenia spręzyny i amortyzatory i że teoretycznie powinno się dać ale jeszcze tego nie robili :) Chyba się wybiorę na jazdę próbną i porównam chrakterystykę pracy zawieszenia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są "zwykłe" wyświetlacze LCD, a TFT to zupełna nowość w motoryzacji (w topowych laptopach już stosowane od pewnego czasu). Oczywiście, TFT to "rozwinięcie" technologii LCD (czasem nazywane TFT LCD) dające ogólnie mówiąc lepsze parametry obrazu, ale mówimy tutaj raczej o ewolucji a nie rewolucji. Następne w kolejce do motoryzacyjnych wdrożeń są monitory OLED, ale one raczej najpierw pojawią się w panelach audio-video.

 

Koledzy, interesuje mnie jeszcze jedna kwestia..oglądając zdjęcia widzę na wyświetlaczu dane w języku angielskim....czy tak jest w rzeczywistości czy to uzależnione w jakim kraju wykonano te zdjęcia? Nissan Connect to już wiadomo, że wersja angielska (jeszcze :)) ale pytanie jest następujące..czy komputer pokładowy wyświetla dane w języku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na razie nie mam dużo do powiedzenia bo dopiero będę użytkownikiem kaszki. Mogę tylko na razie przekazać, że w poniedziałek udałem sie do dilera zamówić Qashqai I-Way 1,6. Wstępna informacja, że będę czekać sierpień-wrzesień. Ale nagle okazało się, że ktoś zrezygnował z pojazdu dokładnie jaki chciałem. Efekt odbieram go w sobotę więc dokładnie po 5 dniach. Ciekawe czy komuś tak się udało jak mi. Bez żadnej rozmowy dostałem gratis alarm i dywaniki. Tak więc po odbiorze i rozpoczęciu użytkowania będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami. Strona bardzo fajna, nie ukrywam że pomogła mi w rozmowie w salonie. Ostatni mój zakup w salonie był 8 lat temu. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś jakiś kolor wybrać dziwny albo coś, jak ja byłem 3 dni temu to miałem do wyboru do koloru od ręki, fakt że interesowały mnie tylko diesla, może z benzynami jest gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie mnie, jeśli się mylę - w nowym modelu nie ma możliwości, aby z przodu był chromowany "grill", może być tylko na czarno. Tymczasem w starym modelu fajnie wyglądał chromowany z połączeniu z czarnym metalizującym lakierem. Bardzo mi się to podobało, a teraz w nowym nie jestem pewien, czy się decydować na czarny, bo może już takiego wrażenia nie być

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś jakiś kolor wybrać dziwny albo coś, jak ja byłem 3 dni temu to miałem do wyboru do koloru od ręki, fakt że interesowały mnie tylko diesla, może z benzynami jest gorzej?

Nie wiem czy dziwny Night Shade. Czytając wcześniejsze wpisy wychodziło, że czeka się dość długo. Ale jeżeli w innych miastach jest inaczej to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny wrazenie robi i tak:

 

 

Zastanawialem sie mocno nad bialym - z oszklonym czarnym dachem wyglada rewelacyjnie (przynajmniej pierwsza wersja wersja), podczas urlopu stal taki pod hotelem. Jednak zdecydowalem sie ostatecznie tez na czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny wrazenie robi i tak:

 

 

Zastanawialem sie mocno nad bialym - z oszklonym czarnym dachem wyglada rewelacyjnie (przynajmniej pierwsza wersja wersja), podczas urlopu stal taki pod hotelem. Jednak zdecydowalem sie ostatecznie tez na czarny.

W Austrii 2 tyg. temu przed hotelem widziałem QQ na niemieckich numerach w kolorze białym perłowym z tarczami kół alu firmowymi , ale dużo ładniejszymi od oferowanych u nas. Pojazd ze szklanym dachem i wyjątkowo czysty!/ach jak to Niemcy robią zimową porą?/ wyglądał odlotowo.Mój kawowy "brudas" - po ośnieżonej autostradzie wyglądał jak z innego świata.

Edytowane przez JACEK1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam między czarnym a śliwką martwi mnie tylko ciężkie utrzymanie, miałem kiedyś czarny samochód prezentował się ładnie trzeba go było ciągle myć i powiedziałem że już czarnego ani żadnych ciemnych samochodów nie kupie, ale fakt że one wyglądają najatrakcyjniej w QQ.

Z tym białym w Austrii to musiał być jakiś przemalowany, może w celach reklamowych przez jakąś firmę tuningową bo nie ma w cenniku białej perły, a szkoda bo byłbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Link z nowym modelem Qashqai+2 2010 Tekna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dziwny Night Shade. Czytając wcześniejsze wpisy wychodziło, że czeka się dość długo. Ale jeżeli w innych miastach jest inaczej to dobrze.

Witam ! Jestem właśnie w okresie oczekiwania na new QQ w takiej samej wersji i kolorze. Podbno auto jest już na statku i płynie do Polski. Ciekawe ile będzie to trwało.

Bardzo proszę o info jak wyglądał proces odbioru autka i jak się sprawuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem właśnie w okresie oczekiwania na new QQ w takiej samej wersji i kolorze. Podbno auto jest już na statku i płynie do Polski. Ciekawe ile będzie to trwało.

Bardzo proszę o info jak wyglądał proces odbioru autka i jak się sprawuje :-)

Oczywiście przekażę jak tylko odbiorę. A co do sprawowania jak się przejadę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...