Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Snorkel


Gość Talaga12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zwykły 2.5 - poprzedni właściciel co zakładał snorkela chyba trochę poszedł na skróty ;) mi trochę przeszkadza to pierdzenie gdy jest właśnie snorkel podpięty i chyba wielkość / moc silnika nie ma znaczenia tylko brak jakiegoś hmm rządzenia tłumiącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie o tym tłumiku pod błotnikiem co go się pozbywa przy snorkelu ?  :D

przeważnie zostaje w garażu wraz z opakowaniem po snorkelu, u mnie też zalega ... ale szkoły były dwie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszukali Cię, w fabryce jeszcze było ... na statku wymontowali ... s....koty  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo silikonu to zapowiedź tragedii :)

 

stawiam flaszkę że to przecieknie :)

 

kup "tuningową puchę" ze stożkiem, jeśli ta Powoduje takie problemy w złożeniu tego do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może właśnie taki tłumik jak był u mnie by dopomógł, to jakaś puszka rezonansowa była, jak ją znajdę jutro to jakieś foty zapodam  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do ciebie a do kogo !!!

 

tak jest siedzi za webasto http://hcd-customdevices.pl/jalbum/Pickup/webasto/slides/P1180213.html

no u mnie brak właśnie tego pudła - sądzę że to ono jest odpowiedzialne za tłumienie pierdzenia - jak ci zbywa i cena będzie ok - przyjmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pierwsze przymiarki mojego snorkela z kibel rur f80

post-20629-0-10139900-1413311891_thumb.jpg post-20629-0-53671700-1413311934_thumb.jpg post-20629-0-93726000-1413311970_thumb.jpg post-20629-0-18428800-1413312003_thumb.jpg .

do zrobienia połączenie wewnątrz auta wąsko tam więc wydumałem z kanałów plastikowych do wentylacji, w komorze silnika przejdę na rury . Pytanie  czy średnica otworu powinna się powiększać w stronę filtru powietrza , czy wystarczy ta sama średnica?

i czy większy  otwór w filtrze średnicy 100mm nie ma  znaczenia dla np. przepływki oryginalna dziura jest mniejsza ?

Edytowane przez dziarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przymiarki mojego snorkela z kibel rur f80

attachicon.gif1.jpg attachicon.gif2.jpg attachicon.gif3.jpg attachicon.gif4.jpg .

do zrobienia połączenie wewnątrz auta wąsko tam więc wydumałem z kanałów plastikowych do wentylacji, w komorze silnika przejdę na rury . Pytanie  czy średnica otworu powinna się powiększać w stronę filtru powietrza , czy wystarczy ta sama średnica?

i czy większy  otwór w filtrze średnicy 100mm nie ma  znaczenia dla np. przepływki oryginalna dziura jest mniejsza ?

Dziarus może jest to tanie wyjście ale wygląda kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...