Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Snorkel


Gość Talaga12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym wygladem to nie ma tragedii. Widzialem duzo, duzo gorsze. ;)

... też widziałem gorsze np z pomarańczowej rury :P

 

ale nie jest źle proponuje pomaluj to farbą strukturalną do tworzywa (są dostępne w sprajach np gruba strukturę ma troton a app to prawie żadnej), daj uszczelkę krawędziową na błotnik albo jakieś wykończenie w tym miejscu, będzie znacznie lepiej bo nie będzie taki ordynarne - diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... diabeł tkwi w szczegółach.

ehhhhh żeby na te szczegóły był czas , to hobby to jak drugi etat .

.Na razie skupię się na szczelności .   Plan na lepszy wygląd jest , chcę nałożyć na tą rurę drugą tak by była grubsza i trwalsza a przy okazji zakryję blachę i nity , mogłem ją przymocować od spodu ale pozamiatane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w "nowej" budzie nie będę już chyba snorka montował

na pewno nie od razu ... przynajmniej porównam spalanie z obecnym na snorklu

w sumie to on tylko za gadżet u mnie robi, jest podłączony, uszczelniony ... ale ja w błoto nie jeżdżę, jedyną jego zaletą jest wygląd i zasysanie zimniejszego niż spod maski powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiesz kiedy pokusa będzie większa i zalejesz silnik :P 

lepiej zakładaj, 

ja już raz zalałem, byś widział moją minę jak sobie pomyślałem że trzeba będzie kupić następny silnik (bezcenne) :D heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zalałem ale na szczęście nie zgasł i przepalił jakoś

właśnie w tym rzecz że muszę pokusy wyeliminować ... technicznie

zobaczę, jak nie uda się go opchnąć to może zamontuję spowrotem 

wystawiłbym go po cenie kupna ... ale to by nie fair było, prawda Hubert?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś Frotka lub Monterey (Isuzu) miała filtr z prawej strony ... kąt szyby jest ten sam co w Terrano ... trzeba by wygooglować ...

 

Ja mam od Isuzu Rodeo ... ale lewostronny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na srajdach pojawił się ciekawy temat o zakupie zbiorowym snorkli do Terrano w śmiesznych pieniądzach. Nie linkuję bo to już podobno nie jest dobrze widziane więc jak ktoś zainteresowany to się dokopie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srajdach pojawił się ciekawy temat o zakupie zbiorowym snorkli do Terrano w śmiesznych pieniądzach. Nie linkuję bo to już podobno nie jest dobrze widziane więc jak ktoś zainteresowany to się dokopie sam.

 

a kto powiedział, że nie linkujemy

nie chcemy, aby tematy, pomysły stąd wypływały do sieci bez wiedzy i zgody autora

a już w szczególności NZ nie chcemy karmić ... NZ jest, a właściwie chciałoby być konkurencją dla NKP, ale bez przesady ... ustawek nie będzie  :D

pewnie, że niektórych rzeczy się nie uniknie i będąc userem obydwu czy większej ilości forów trudno udawać że czegoś się nie wie ... najkrócej określiłbym że skrót NZ nie jest u nas mile widziany, ot i wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że nie linkujemy

nie chcemy, aby tematy, pomysły stąd wypływały do sieci bez wiedzy i zgody autora

a już w szczególności NZ nie chcemy karmić ... NZ jest, a właściwie chciałoby być konkurencją dla NKP, ale bez przesady ... ustawek nie będzie  :D

pewnie, że niektórych rzeczy się nie uniknie i będąc userem obydwu czy większej ilości forów trudno udawać że czegoś się nie wie ... najkrócej określiłbym że skrót NZ nie jest u nas mile widziany, ot i wszystko w temacie.

:thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma konto na rajdach to link: http://www.forum4x4.pl/viewtopic.php?f=6&t=102409

Snorkel ma kosztować cyt."nie więcej niż 100zł"

Jeżeli ktoś nie ma konta i zakładać nie chce to dajcie znać zamówię więcej - jak biorę

 

$_12.JPG

 

Dżemu dzięki za cynk - nie zaglądałem tam od dawna.

Edytowane przez saydack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, w V6 trzeba będzie z pół metra puścić pod błotnikiem ... ale wygląda i kosztuje dużo fajniej niż ten mój od Frotki

Piotrek i Arek ... dzięki, że podzieliliście się tym ze wszystkimi

a zatem Panowie DO BOJU !!!

hasło przewodnie:

 

                                                                 "70 snorkli (-eli?) ... na 70-lecie Partii"  :punk:  :dribble:  :showoff:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OFF-ie ktoś miał taki pomysł, ale jakoś mu wyperswadowali aby zaniechał  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są te co chiałem z chin ściagnąć minimalna ilośc byla chyb 12szt

ktoś u nas załozył już podobny ciagnacy z dachu, nie pamiętam kto, ale pamiętam że nie narzekał


możliew że wam umkneło bo w opisach pisali że to pasuje do pickupa o terrano nikt nie wspominał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...