Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolory nadwozia - jakie wybraliscie?


Gość dośka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dla odmiany wybrałem kolor biały i aby szaleństwom nie było końca dołożyłem jasne wnętrze... Także biały kolor + jasne wnętrze -> wybór totalnie, totalnie niepraktyczny ale w pewnym momencie chyba po prostu miałem dość samych praktycznych rzeczy, w końcu ile można...

To prawda totalnie niepraktyczny, ale sprzedawca z nissana mowił że jasny samochód+jasna tapicerka wygląda naprawdę ciekawie. Osobiście widziałem to jasne wnętrze i powiem Ci że jest super, a gdyby nie mały synek i związane z nim brudne rączki to chwilibym się nie zastanawiał aby wybrać własnie takie ... wybrałem ciemne ze wzgledów praktycznych przy małym dziecku.

 

Ta biała "buda" ma swój urok ... bo to inna biel niz karetka pogotowia ... mieni się perłą ... do odważnych swiat należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała "buda" ma swój urok ... bo to inna biel niz karetka pogotowia ... mieni się perłą ... do odważnych swiat należy.

Perłą to się mieni srebrny miejski, który faktycznie zbliżony jest do perłowej bieli... Biały jest biały, ładny ale pastelowy, nie metalic, nie perła, nie micca.

 

A ja dla odmiany wybrałem kolor biały i aby szaleństwom nie było końca dołożyłem jasne wnętrze...

Jak odbierzesz już białęgo z białym wnętrzem to proszę o fotki, jak to wygląda z zewnątrz, wewnątrz, jestem pewny, że super i dlatego chciałbym zobaczyć takie fotki. Z góry dzięki!

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłą to się mieni srebrny miejski, który faktycznie zbliżony jest do perłowej bieli... Biały jest biały, ładny ale pastelowy, nie metalic, nie perła, nie micca.

 

 

Jak odbierzesz już białęgo z białym wnętrzem to proszę o fotki, jak to wygląda z zewnątrz, wewnątrz, jestem pewny, że super i dlatego chciałbym zobaczyć takie fotki. Z góry dzięki!

 

 

Ja dzisiaj znowu przejezdzajac obok najwiekszego na Slasku dealera wstapilem i pospacerowalem po parkingu.

Padal deszcz i auta byly nieco zabrudzone (bialego ani granatowego niestety znowu nie bylo) Najladniejsza wydala mi sie nowa czerwien - zaluje ze jednak sie na nia nie zdecydowalem. Drugi kolor (subiektywnie oczywiscie) to Tytanowy. Czarny i Sliwkowy niestety nieciekawie wygladaly na tle deszczowej pogody.

Wewnatrz salonu stalo takze kilka modeli - tudaj najlepiej prezentowal sie "swiecacy" czarny.

Jasnej tapicerce przyjrzalem sie z bliska , mnie osobiscie srednio komponowala sie ona z czarnym kokpitem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najladniejsza wydala mi sie nowa czerwien - zaluje ze jednak sie na nia nie zdecydowalem. Drugi kolor (subiektywnie oczywiscie) to Tytanowy. Czarny i Sliwkowy niestety nieciekawie wygladaly na tle deszczowej pogody.

Z doświadczenia wiem, że niestety kolory szybko się nudzą. Przed zakupem byłem zafascynowany Caffe Latte a jedno co oprócz tego widziałem to to, że wszystkie ciemne kolory są brzydkie. Po dwu i pół roku codziennego spoglądania na Caffe Latte stwierdzam, że QQ fajnie wygląda w ciemnych kolorach. A prawda jest taka, że 90% czasu kiedy patrzymy na auto to wzrok błądzący po kokpicie i kabinie, względnie po zegarach, które mamy przed nosem. Wg mnie więc ważniejszy od koloru nadwozia jest wygląd wnętrza. I Bogu dzięki są tylko dwa do wyboru :D

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie będzie czarny, rozważaliśmy (z żoną) nightshade, ale uznaliśmy, że jest zbyt sezonowy i szybko się opatrzy. Wcześniej mieliśmy już samochód czerwony i srebrny, więc chcieliśmy coś innego, czarny do nas przemówił najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłą to się mieni srebrny miejski, który faktycznie zbliżony jest do perłowej bieli... Biały jest biały, ładny ale pastelowy, nie metalic, nie perła, nie micca.

No niestety, nad tym ubolewam najbardziej, że biały to po prostu biały a nie np. biała perła. Co prawda będzie nieco matowo, ale widziałem na własne oczy białego QQ i wyglądał całkiem przyzwoicie, na szczęście nie jest to już ta sama "biel" co była na 126p...

 

Jasnej tapicerce przyjrzalem sie z bliska , mnie osobiscie srednio komponowala sie ona z czarnym kokpitem...

A mnie właśnie najbardziej podoba się ten kontrast czarnej deski, tunelu środkowego i jasnych siedzeń... Przymierzałem się do Laguny w wersji Privilege ale szczerze mówiąc tej całej jasności było już tam (przepraszam za wyrażenie) aż do wyrzygania. Także akurat tutaj Nissan idealnie trafił w mój gust. To znaczy tak mi się wydaje, dopiero w czerwcu przekonam się "na żywo" o trafności wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nad tym ubolewam najbardziej, że biały to po prostu biały a nie np. biała perła. Co prawda będzie nieco matowo, ale widziałem na własne oczy białego QQ i wyglądał całkiem przyzwoicie, na szczęście nie jest to już ta sama "biel" co była na 126p...

 

 

A mnie właśnie najbardziej podoba się ten kontrast czarnej deski, tunelu środkowego i jasnych siedzeń... Przymierzałem się do Laguny w wersji Privilege ale szczerze mówiąc tej całej jasności było już tam (przepraszam za wyrażenie) aż do wyrzygania. Także akurat tutaj Nissan idealnie trafił w mój gust. To znaczy tak mi się wydaje, dopiero w czerwcu przekonam się "na żywo" o trafności wyboru.

Koniecznie pokaż fotki, będzie co podziwiać.

BTW fakt faktem, że dolną część schowka przed pasażerem i część nad kolanami kierowcy dookoła osłony kolumny kierowniczej spece z nissana mogli zrobić w kolorze takim jak dolna część boczków drzwi - czyli w jasnym. Jakoś by to ze sobą może lepiej korespondowało...

Zamieszczam własną przeróbkę (foto 2) dla zobrazowania o czym mówię.

post-29509-1271197742,3039_thumb.jpg

post-29509-1271241724,3796_thumb.jpg

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że niestety kolory szybko się nudzą.

 

Mnie kolor sea grey w focusie nie znudzil sie ani troche po 3 latach:

 

Sea%20Grey.jpg

 

(zdjecie przykładowe bo takich fleg nie zalożylbym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu widziałam białego qq u naszych zachodnich sąsiadów. Muszę przyznać, że wyglądał imponująco szczególnie z wyraziście zaznaczonym szklanym dachem, przyciemnianymi szybami i srebrnymi relingami. Chyba dzisiaj zastanawiałabym się nad nim, szkoda że u dealera nie było tego koloru do wglądu na żywo. Wybrałam czarny kolor i dla osób które nie lubią przesiadywać na myjkach to nie polecam. QQ mimo zamontowanych chlapaczy na przód i tył przy deszczowej pogodzie jest zachlapany po same okna( mimo, że jest dość wysoki), a przy suchej szybko widać kurz. Zdarzało mi się, że nie dojechałam czystym autem z myjki do domu :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kurzu to zgoda (w zamierzłych czasach było czarne cinquecento, więc znam problem), ale zachlapanie to chyba niezależne od koloru jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan pojechał całkowicie po bandzie z ciemnym wnętrzem, takiego grobowca to dawno nie widziałem...

 

We wszystkich wersjach z ciemnym wnetrzem wszystko powyzej dolnej linii okien jest na jasno wiec nie jest az tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich wersjach z ciemnym wnetrzem wszystko powyzej dolnej linii okien jest na jasno wiec nie jest az tak zle.

Hehe, ciemna podsufitka byłaby całkiem do rzeczy, mogłoby być ciekawie zwłaszcza ze szklanym dachem...

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie kolory są ładne - o ile są czarne:):):):):):):):):): Czarne wyszczupla:)::):):):

 

Dokładnie stevenson :D hehe a tak na marginesie ten czarny to nie czarny z piekła rodem, :devil: bo ma domieszkę bieli i brązu :):):)

 

 

Pozdr. denzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłą to się mieni srebrny miejski, który faktycznie zbliżony jest do perłowej bieli... Biały jest biały, ładny ale pastelowy, nie metalic, nie perła, nie micca.

 

 

Jak odbierzesz już białęgo z białym wnętrzem to proszę o fotki, jak to wygląda z zewnątrz, wewnątrz, jestem pewny, że super i dlatego chciałbym zobaczyć takie fotki. Z góry dzięki!

 

 

Srebny miejski z bialym wnetrzem...

Btw 12,4sek do 100km wyszlo im 2,0dCI +2 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Srebny miejski z bialym wnetrzem...

Btw 12,4sek do 100km wyszlo im 2,0dCI +2 4x4

 

to nie biale wnetrze bo qq nie jest oferowany z takim wnetrzem. kolor skorzanej tapicerki nazywa sie szary platynowy (platinum grey) lub jasny szary (licht gris) w zaleznosci od jezyka.

 

12.4 sek przy automacie? to i tak niezle jak na qq. no chyba, ze to "biegowka" to cos nie tak... (moze ze stoperem a moze ...)

 

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie biale wnetrze bo qq nie jest oferowany z takim wnetrzem. kolor skorzanej tapicerki nazywa sie szary platynowy (platinum grey) lub jasny szary (licht gris) w zaleznosci od jezyka.

 

12.4 sek przy automacie? to i tak niezle jak na qq. no chyba, ze to "biegowka" to cos nie tak... (moze ze stoperem a moze ...)

 

milego dnia

 

Piszac "Białe" miałem na mysli "jasne" oznaczone w katalogu jako "jasne wnetrze" :)

Takie wlasnie jasne materialowe jest w tescie pod linkiem ktore podalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Wybraliśmy białego (odbiór w sierpniu :( ) w wersji I-Way na 18' felgach. Poprostu rewelacja!!!! Stoi identyczny w płockim salonie i powiem Wam że na żywo jego wygląd miażdży...... Niedługo pochwalę się zdjęciem. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dobrego wyboru! Na pewno będziesz zadowolony, a samochód będzie się wyróżniał w tłumie innych oklepanych kolorów. Mam tylko pytanie czy to jest metalik lub perła?

No niestety, biały to po prostu biały... Aczkolwiek i tak wygląda nieźle, też się na takiego skusiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, biały to po prostu biały... Aczkolwiek i tak wygląda nieźle, też się na takiego skusiłem...

 

Ja niestety nie mialem okazji przyjrzec sie bialemu przed zakupem :( Ach, Gdybym ten turecki filmik widzial wczesniej...

btw za 2 tyg odbieram Czarnego QQ :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...