Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolory nadwozia - jakie wybraliscie?


Gość dośka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód ma przede wszystkim jeździć, wyglądać to ma kobieta faceta :D Miałem srebrny, miałem czarny (dwie godziny po wyjechaniu z myjni znowu zakurzony i upaćkany) - wybrałem tytanowy i brud nie jest widoczny na tyle, że w zależności od jazdy mycie można sobie darować nawet na dłuższy czas ;) Kolor mnie zaskoczył tym, że potrafi inaczej wyglądać w słońcu, inaczej w pochmurne dni, czasem jak zmierzam na parking wydaje mi się że to nie mój samochód ;P

 

też wybrałem Tytanowy hehehehe i myślałem że mam coś z oczami jak pojechałem oglądać auto na parkingu u dilera w pochmurny dzień - stwierdziłem że kolor jest jak kolor jeans :) i nawet dzwoniłem do sprzedawcy czy aby na pewno to jest ten kolor, bo wydawał się jaśniejszy przy zamówieniu bo akurat był na testowym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, co do koloru, akceptuję jedynie argumentację preferencji właściciela i "rzeczy gustu".

Obiektywnie samochód w kolorze czarnym jak i srebrnym brudzą się tak samo (myślę, że kwestii oczywistej nie trzeba dowodzić) tyle tylko, że na srebrnym ... mniej widać. Trzymając się tego toku myślenia lepiej być głupim niż łysym bo to mniej rzuca się w oczy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miałem już kilka samochodów o różnych kolorach, obecnie latam srebrnym i niebieskim kolorem i jakoś nie zwróciłem uwagi by jeden bardziej brudził się od drugiego (pewnie zwracam uwagę na dziewczyny hhahahhahah). Ale z drugiej strony to wydaje mi się że samochody brudzą się równomiernie i to raczej nie zależy od koloru a od terenu itd. No i jakoś nie dociera do mnie że na ciemnym (czarnym czy śliwce) bardziej widać brud <_< No wydaje mi się że na białym najszybciej zobaczymy brud no może jeszcze zależy od brudu. Ja wybrałem śliwkę chociaż ten tytanowy jest też ciekawy no i ten nowy jakoś chyba "new grey". Obecnie mam srebrną vectrę B kombi i wszyscy mówią że to najładniejszy kolor dla tego typu bryczki. Może coś w tym jest, może każda bryczka ma swój kolor ??? (Lamborghini żółte ???).

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) No wydaje mi się że na białym najszybciej zobaczymy brud no może jeszcze zależy od brudu. (...)

Mam teraz 2 auta, czarne i białe... O dziwo brud szybciej "wychodzi" na czarnym, albo też szybciej rzuca się w oczy...

 

Wcześniej miałem coś a'la beżowy metalik, pomimo tego, że był brudny kompletnie nie było tego widać ( dopiero jak się obtarło kurtką po samochodzie to się człowiek orientował ).

 

Biały ma jeszcze jedną wielką zaletę w porównaniu z czarnym, o wiele mniej widać tzw. obicia parkingowe, wszelkie ryski, itp...

Edytowane przez piorun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały ma jeszcze jedną wielką zaletę w porównaniu z czarnym, o wiele mniej widać tzw. obicia parkingowe, wszelkie ryski, itp...

 

no ale biały ma jedna podstawowa zasadniczą wadę - jest biały i nawet nie chodzi mi tu o gusta - tylko o pozniejsze problemy z odsprzedażą - nie tylko ja ale i otaczajacy mnie znajomi mają podejscie [choc zdje sobie sprawę ze sa Osoby majace inne zdanie]takie ze samochód mozna kupic w kazdym kolorze aby tylko nie był to majonez lub biały .....ale to odczuwa sie przy sprzedazy dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszeczkę inną uwagę co do koloru - a raczej do tytułu tego działu - Kolory nadwozia - jakie wybraliscie?

Czytając wszystkie posty bardziej pasuje - Kolory nadwozia - jakie wybrały wasze żony, dziewczyny, kochanki ...? ;)

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troszeczkę inną uwagę co do koloru - a raczej do tytułu tego działu - Kolory nadwozia - jakie wybraliscie?

Czytając wszystkie posty bardziej pasuje - Kolory nadwozia - jakie wybrały wasze żony, dziewczyny, kochanki ...? ;)

 

To odpowiadam na pytanie sam wybrałem kolor Tytanowy (chyba dobry wybór według mnie) - żona, dziewczyna ani kochanka prawa głosu nie miały bo jeszcze ich nie mam :) ale podoba mi się kolor biały i czary :) to by były kolejne kolory Qashqai w moim garażu :)

 

 

 

Kolor czarny jest ciężki do utrzymania w czystości ale jeśli się odpowiednio o niego zadba i o okaże trochę miłość (umycia bardziej starannego i częstszego to potrafi się odwdzięczyć super efektownym wyglądem)

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój i tylko mój wybór padł na czarną TEKNĘ z jasną skórą.Odbiór koniec marca :(

<kciuk>

baaaardzo fajny zestaw. Ogladalem QQ w takim set upie w Yamie kolo Bydg i...powala. Gratuluje wyboru!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem acente 1.6 w kolorze [NAJ] magnetyczna czerwień – ciekawe jak będzie wyglądać :dribble: …. ( cóż najwyżej żona się ze mną rozwiedzie… ) , odbiór maj.

Mozna prosic o foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem kolor ... nie pamiętam nazwy ale charakterystyczne w nim jest to że z daleka wygląda jak czarny ale z bliska patrząc jest to coś w kolorze śliwki , bardzo ciemnej , w połączeniu z czarnym i oczywiście metalik . Moim i wielu ludzi zdaniem obłędny !!! Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem kolor ... nie pamiętam nazwy ale charakterystyczne w nim jest to że z daleka wygląda jak czarny ale z bliska patrząc jest to coś w kolorze śliwki , bardzo ciemnej , w połączeniu z czarnym i oczywiście metalik . Moim i wielu ludzi zdaniem obłędny !!! Polecam .

 

Ten kolor to Nightshade. Ja też taki wybrałem jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja w piatek odbieram magnetyczna czerwien.REWELACJA :dribble:

 

zamieścisz zdjęcia jak odbierzesz i ochłoniesz po odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc do salonu chciałem białego, żona chciała srebrnego (KAD) skończylo sie tym, ze jak zobaczylismy w salonie Nightshade to chcielismy tylko takiego :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w piatek odbieram magnetyczna czerwien.REWELACJA :dribble:

Wiodziałem dzisiaj czerownego na trasie. Jakoś mi ten kolor nie pasuje do QQłki. Dziwne to bo do tej pory każdy mój samochód był czerwony lub bordowy. Nie mniej życzę Ci zadowolenia z wybranego koloru i z samego samochodu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiodziałem dzisiaj czerownego na trasie. Jakoś mi ten kolor nie pasuje do QQłki. Dziwne to bo do tej pory każdy mój samochód był czerwony lub bordowy. Nie mniej życzę Ci zadowolenia z wybranego koloru i z samego samochodu też.

 

czerwiń jak najbardziej ....+ dodatki z aluminium....odlot!!!pięknie kontrastuje...

...ale moje Kochanie wybrało cień nocy...już sie nastrajam na częste polerowanie..a co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwiń jak najbardziej ....+ dodatki z aluminium....odlot!!!pięknie kontrastuje...

...ale moje Kochanie wybrało cień nocy...już sie nastrajam na częste polerowanie..a co!!!

 

 

DZIS odebrałem autko w kolorze magnetyczna czerwien plus pakiet chrom.zdjecia z salonu przed odbiorem.polecam :dribble:

Super wyglada.jestem bardzo zadowolony.Mało jest takich kolorów. :rofl:

 

zamieścisz zdjęcia jak odbierzesz i ochłoniesz po odbiorze

zdjecia zamieszczone.pozdrawiam oczekujacych

post-35703-0-56521100-1301079978_thumb.jpg

post-35703-0-87714300-1301080103_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwiń jak najbardziej ....+ dodatki z aluminium....odlot!!!pięknie kontrastuje...

...ale moje Kochanie wybrało cień nocy...już sie nastrajam na częste polerowanie..a co!!!

..i punkt dla niej!. Calkiem niepotrzebnie sie stresujesz tym polerowaniem..:) Moje auto ma rok i było jedynie raz polerowane. Fakt, co 2m-c spryskuje auto Quik Detailer-em z firmy Meguiar's i wycieram do sucha. Zajmuje mi to max 15min. Po tym auto na nowo wygląda jak..nowe..:) Także gratuluje wyboru, wybraliście najpiękniejszy kolor z palety Nissana dla QQ. Well done!.

 

Pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alexander

A my z żonką wybraliśmy kolorek KYOG - Silver. Pięknie się prezentuje na alumach 17", które juz z letnimi oponami są założone.

Z utrzymaniem czystości nie ma problemu. Dłubać przy samochodzie lubię więc nie ma problemu z czystością. Jak idę sprzątać to ja mam spokój od żony i żona od męża.

jakieś 4 godziny :)

Pozdrawiam i polecam kolorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...