Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolory nadwozia - jakie wybraliscie?


Gość dośka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem wstawiam zdjęcia Białego. Mój będzie identyczny. Niestety odbiór za 3 miesiące.....

 

No cóż, sławny nowy model... Na zdjęciach widać wyraźnie "kopniętą" maskę... temat poruszany w innym wątku.

Mój ma być dostępny na początku czerwca, pierwsze na co zwrócę uwagę to spasowanie maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez przypadek znalazł się dowód na zły montaż auta. Teraz dealerzy nie będą mieli spokoju z pytaniami od rozczarowanych klientów.

Szkoda, że pozostałe zdjęcia nie są w tak dużej rozdzielczości, jak pierwsze. Tam widać niedoróbkę bardzzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez przypadek znalazł się dowód na zły montaż auta. Teraz dealerzy nie będą mieli spokoju z pytaniami od rozczarowanych klientów.

Szkoda, że pozostałe zdjęcia nie są w tak dużej rozdzielczości, jak pierwsze. Tam widać niedoróbkę bardzzo dobrze.

do lata sie poprawi... :) a na pewno juz w kolejnym fl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciemna podsufitka byłaby całkiem do rzeczy, mogłoby być ciekawie zwłaszcza ze szklanym dachem...

 

też kiedyś się nad tym zastanawiałem. Byłaby przede wszystkim praktyczniejsza, brudu tak nie widać. Sądzę jednak, że ciemny kolor na podsufitce i słupkach wprowadziłby grobową atmosferę i przede wszystkim zmniejszył by optycznie samochód - byłoby jak w czołgu. Chyba większość samochodów ma jasne podsufitki i słupki :)

 

ja teraz żałuję że nie kupiłem magnetycznej czerwienie - niespotykany kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od lutego jeżdżę "kawą"

wg mnie optymalny (czytaj najpraktyczniejszy) kolor jakis oferuje nissan dla qq. oczywiscie inne moga sie bardziej podobac ale kwestia gustu oraz czasu spedzanego na myjniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie optymalny (czytaj najpraktyczniejszy) kolor jakis oferuje nissan dla qq. oczywiscie inne moga sie bardziej podobac ale kwestia gustu oraz czasu spedzanego na myjniach :)

Racja. Chociaż ja bardziej widziałbym plusy w tym, że nie widać na nim rys i łatwiej go umyć tak, żeby wyglądał ładnie (jak to jasny kolor). Bo nie ma się co oszukiwać - to, że brud mniej się na lakierze odcina nie oznacza, że go tam nie ma. Jest go tyle samo co na czarnym :)

 

Co do ciemnej podsufitki to muszę powiedzieć, że nawet za cenę zmniejszenia optycznego wnętrza bardzo chciałbym ją mieć. Wczoraj przyglądnąłem się rolecie od dachu, w miejscu, które się nie "chowa" jest czarny pasek brudu - a w aucie nikt nie pali, często odkurzam, praktycznie nie jeżdżę z otwartymi szybami... Na czarnym nie byłoby tego widać, na białym jest nieciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciemnej podsufitki to muszę powiedzieć, że nawet za cenę zmniejszenia optycznego wnętrza bardzo chciałbym ją mieć. Wczoraj przyglądnąłem się rolecie od dachu, w miejscu, które się nie "chowa" jest czarny pasek brudu - a w aucie nikt nie pali, często odkurzam, praktycznie nie jeżdżę z otwartymi szybami... Na czarnym nie byłoby tego widać, na białym jest nieciekawie :(

 

ja chętnie bym takie coś porównał, bo też uważam że to praktyczniejsze. Ale różnice w optycznym powiększeniu mam kiedy odsłaniam dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taxman

Też mamy kawowy, okazał się bardzo praktyczny. Czarny metalik z przyciemnionymi szybami (i jeszcze dołożonymi chromowanymi rurami ;-) ) na pewno fajnie wygląda, ale krótko, bo jak się przykurzy albo ochlapie to przestaje być taki ładny. Tak mi się wydaje.

 

Mam night shadow (czarny, ceimny filoet, śłiwka czy jak tam kto woli) jak czysty to ładny. Nie polecam, ze względu na fatalne malowanie nissana, na tym kolorze "cytryna" w ich wykonaniu wygląda fatalnie. Na jasnych kolorach to ginie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Mój kolor to tytanowy - naprawdę nieźle wygląda i jest super w utrzymaniu. Kurz i brud nie są tak widoczne. Jako nowy na forum wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był dostępny, to by był zielony metalik - żona bardzo lubi ten kolor, poprzedni samochód też taki miała (Golf III zwany przez nas "żabą"). Ale jako, że teraz chyba nikt nie robi samochodów w takim kolorze, mamy kawowy (caffe latte?). Bardzo praktyczny kolor, brud się z nim zlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz-pawlak

Pytanie wątku jest źle postawione !!!

Powinno brzmieć : Kolory nadwozia - jakie wybrały Wasze kobiety?

 

Ja "wybrałem" cień nocy, brudem się nie przejmuję

myję jak mam czas i ochotę, (raczej trudne do osiągnięcia złożenie)

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też NIGHTSHADE czy jak go Zona nazywa bakłazanowy :D ale nie z wyboru mojego czy Zony - tylko był dostepny od ręki - gdbym miał wybór wziałbym mimo niewielkich różnic czarny :D

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ponownie... Nightshade.

...niech będzie, że to był wspólny wybór żony i mój ;)

W każdym bądź razie mi się też podoba - trzy w jednym.

Fakt, że przy obecnej aurze zazwyczaj wygląda beznadziejnie :(

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary Tytanowy, dzięki uprzejmości kogoś miłego z Zabrza, kto zrezygnował z zakupu zamówionego QQ+2. Gdybyśmy mieli wybór, to żona wybrałby kawowy....

A ja bym bardzo nie protestował bo to na pewno super praktyczny kolor.

Chociaż uważam, że najładniejszy kolor to Nightshade - rewelacja póki czysty.

Po traumatycznych przeżyciach z czarną Vectrą, do której przez pakiet spoilerów nie dało się założyć chlapaczy, obiecałem sobie żadnych ciemnych samochodów do emerytury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wielkie dzięki za powyższy text, dzięki niemu jeżdżę ślicznym białym QQ+2, niestety nie było jasnego wnętrza, a miesiąc czekania i tak mi wystarczył. Biały jest widoczny z daleka, zimą prezentuje się jeszcze lepiej! Wszystkie inne kolory giną w szaro-burym tłumie. Od sierpnia 2010 sprawuje się super - jechałam po niego 300 km -warto było. I zazdroszczę dzieciakom siedzenia w drugim rzędzie z widokiem na niebo :-) PIORUN jesteś wielki!

Edytowane przez jazzabell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz-pawlak

Mam night shadow (czarny, ceimny filoet, śłiwka czy jak tam kto woli) jak czysty to ładny. Nie polecam, ze względu na fatalne malowanie nissana, na tym kolorze "cytryna" w ich wykonaniu wygląda fatalnie. Na jasnych kolorach to ginie. Pozdrawiam

 

Też mam taki, ale trudno powiedzieć że go wybrałem. Mam żonę która wskazała palcem, ... i to wszystko.

To moje 9 auto, jest mi dokładnie obojetnie jaki mam kolor z wyjątkiem białego, miałem raz i wystarczy !

Że widac brud ?. Jeżdżę po śląsku i się przyzwyczaiłem.

Za to jakie fajne uczucie jak co jakiś czas umyte !!

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny ! Tylko i wyłącznie! Samochód ma być czysty i WYGLĄDAĆ ! Jak będę chciał praktyczny to kupię Żuka kolor szary młotkowy :D

Poza tym, Panowie (bo mam wrażenie, że jesteśmy tu większością), to nie forum wizaz.pl dla kobiet aby o kolorach rozprawiać.

Podobno, według niektórych teorii, mężczyzna rozróżnia kilkanaście podstawowych barw :rolleyes2: - "łosoś" to ryba a "groszek" to warzywo!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny ! Tylko i wyłącznie! Samochód ma być czysty i WYGLĄDAĆ !

 

Samochód ma przede wszystkim jeździć, wyglądać to ma kobieta faceta :D Miałem srebrny, miałem czarny (dwie godziny po wyjechaniu z myjni znowu zakurzony i upaćkany) - wybrałem tytanowy i brud nie jest widoczny na tyle, że w zależności od jazdy mycie można sobie darować nawet na dłuższy czas ;) Kolor mnie zaskoczył tym, że potrafi inaczej wyglądać w słońcu, inaczej w pochmurne dni, czasem jak zmierzam na parking wydaje mi się że to nie mój samochód ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...