Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła w QQłce


Gość Kasjer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja zaryzykuję i "przesłodzę" ... i dodam dwa plusy za motto tej "edukacji" !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna!Trza było dać ostrzezenie na maila,a nie tak z nienacka!Cały lapcok mi się klei :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słodzić to tylko herbatę góralską :D

Góralskiej się nie słodzi ;-) , ino speretusem doprawio B-)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cukrem czy bez , wzmocnionej się zawsze chętnie napiję :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz z góralem piłem , było ok do momentu gdy po góralsku z jednego szkła zaczęliśmy pić !

Świadomości nie straciłem , ale końcówka wieczoru mi umknęła i na kaca drzwi pasażera z zewnątrz miałem do mycia , taka "%słodka%" była góralska herbata foodsmiley010.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to taką z  gór  polubiłem . "Łącką" ją zwią  i bez różnicy czy z filiżanki czy ze szkła się pije . Ostatnio nawet taką na nizinach z góralem "smakowałem". Nie potrzebne były ....  Światła w QQ  taki byłem "oświecony" ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie światła Was tak oświeciły w Qqłkach??? Chyba hidy Wam wyładowują się pod czerepem?

A z góralami trza umieć pić :D

Trza się nauczyć popijać gorzałkę mlekiem i żaden góral nie straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wspaniały jest jako kolega , ale pić z jednego kieliszka to ja już z nim nie będę :)

Nawet jakby mlekiem częstował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często bywa tak ,że ten "nieśmiertelny" pada momentalnie po dwóch trzech kieliszkach.

Jak chodziliśmy z pracy na "betonowy stół"(tak nazywaliśmy pozostałe bunkry po II WŚ)To zorientowaliśmy się zaraz kto jadem zatruwa i nosił zawsze swój kieliszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, po tym jak widziałem picie  z... skorupek po jajkach , już nic mnie nie zdziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze świeżego ogórka piliście ?

nie dość że wypijesz to zakąszasz od razu :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, po tym jak widziałem picie  z... skorupek po jajkach , już nic mnie nie zdziwi

Eeee tam,z żarówki chyba nikt z Was nie pił :D

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizass z kim ja tu się zaprzyjaźniłem , alkoholizm i degeneracja !!! 

Chlają jakieś samogony , kradną żarówki po komórkach potem piją gdzieś w bunkrach , żeby matka wiedziała to by mnie wygoniła z Waszej piaskownicy slap.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt żarówki z komórki nie ukradł,ale się wzięło od zaprzyjaźnionego elektryka ze stacji pomp,bo nie nyło kieliszków,a w czymś trzeba było :D


Kurde,zaraz tu miotła wpadnie i zrobi porządek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja! Zanim dojechałbym do Słubic to już by mi ochota minęła,a jęzor musiałbym sobie na niteczce uwiazać ,co by mi się nie plątał z ochoty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Trzeba w takim razie pomyśleć o jakimś ogólnopolskim zlocie w jakimś uroczym miejscu, gdzie wszyscy będą mieli podobną odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rundkę teraz (nocą) i muszę powiedzieć, że nie potrafię wyjść z podziwu jakości oświetlenia LED. Jest mega SUPER. I porównuję je do fabrycznych świateł ksenonowych, które dwa lata temu miały regenerowane odbłyśniki (napylane srebrem), a w lato wymieniałem palniki) - to LEDy w Qashqaiu święcą z dwa, rzy razy lepiej (mocniej) niż ksenony w Scenicu.

Automatyczne drogowe - na tyle na ile teraz pojeździłem - jakieś 30km - działają bezbłędnie (choć wiem z opisu kolegów, że nie zawsze tak jest). System był na tyle czujny, iż jak ktoś jechał z naprzeciwka za zakrętem gdy ja widziałem już lekką poświatę jego świateł i na tej podstawie wiedziałem, że coś jedzie... system też to zauważył, bo przełączył zanim ukazał się samochód.

Fajne... na prawdę.

Edytowane przez Karminadel
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też podoba się ten system automatycznych świateł. Mam wprawdzie zwykłe żarówki, ale nie zmienia to faktu, że automat działa bezbłędnie. Musimy chyba jednak wziąć pod uwagę jeden fakt - obecnie mamy dobre warunki pogodowe (a przynajmniej ja mam) więc system działa dobrze. Podejrzewam, że przy mniej sprzyjającej pogodzie (deszcz, śnieg) automat może zacząć się gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio mialem osobliwa przyjemnosc sprawdzic je w bardzo extremalnych warunkach mgly (jak mleko), i system sprawdzil sie b. dobrze tym bardziej ze samochod nie byl myty od ponad 2 m-cy.  :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio mialem osobliwa przyjemnosc sprawdzic je w bardzo extremalnych warunkach mgly (jak mleko), i system sprawdzil sie b. dobrze tym bardziej ze samochod nie byl myty od ponad 2 m-cy.  :punk:

 mgła jak mleko i na długich ;) .....ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...