Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ - aktualności salonowe,


pedro_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie poszli w jeszcze większe oszczędności, zawsze można znaleźć jeszcze tańszego producenta radia, tapicerkę wykonać z jeszcze tańszego materiału, zabrać dojazdówkę z krótkiego QQ itd........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie poszli w jeszcze większe oszczędności, zawsze można znaleźć jeszcze tańszego producenta radia, tapicerkę wykonać z jeszcze tańszego materiału, zabrać dojazdówkę z krótkiego QQ itd........

 

...i np. śladami micry przenieść produkcję do Indii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to taki przestylizowany Rogue, a w USA Rogue jest zamiast Qashqai'a sprzedawany

 

Rogue 2009

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamiast tylko to jest Qashqai. :)

 

bałem się tego stwierdzenia użyć żeby nie zostać okrzyczanym :) że bzdury piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki ? Styliści posklejali Koleosa z Hyundaiem i wyszła karykatura. Gołym okiem widać, że nic do siebie nie pasuje.

Moim skromnym zdaniem pierwssze wcielenie jak i obecny facelifting są genialne, mają niepowtarzalny styl i charakter.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki ? Styliści posklejali Koleosa z Hyundaiem i wyszła karykatura. Gołym okiem widać, że nic do siebie nie pasuje.

Moim skromnym zdaniem pierwssze wcielenie jak i obecny facelifting są genialne, mają niepowtarzalny styl i charakter.

 

chcą chyba zrobić takie mniejsze murano, eh trochę szkoda... ale może jeszcze coś poprawią mają jeszcze 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą chyba zrobić takie mniejsze murano, eh trochę szkoda... ale może jeszcze coś poprawią mają jeszcze 2 lata :)

Myślę że co do ostatecznego kształtu, to nie ma powodów do niepokoju. Za 2 lata zapewne nikt nie będzie już pamiętał tego zdjęcia, a samochód będzie miał zupełnie inny kształt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten QQ amerykański to takie bardziej Murano z wyglądu niż nasze QQ, ale to moja subiektywna ocena:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten QQ amerykański to takie bardziej Murano z wyglądu niż nasze QQ, ale to moja subiektywna ocena:).

 

Nie śledziłem ostatnio wątku - odbioru aktualnych QQ przez nowych przyszłych właścicieli i mam pytanie ?

Czy zammawiał ktoś auto tuż przed tragedią w Japonii i czy nie przesunęli mu terminu odbioru o dosyć długi okres?. Pytam z ciekawości, ponieważ przeczytałem w zagranicznej prasie gdzie wypowiadał się klient który zamówił QQ a odbiór miał na 29.04.2011. a dzień przed odbiorem zadzwonił Dieler i poinformował go że termin odbioru został przesunięty na koniec Lipca/początek Sierpnia - a może i dłużej z tego powodu iż samochód wprawdzie montowany jest w Anglii ale z zniektórych komponentów z Japoni i są one ( prawdopodobnie radioaktywne)a więc nie wolno ich sprzedać.

Nie wiem czy u nas też były jakieś sygnały tego typu ? Jeśli to prawda, to żal mi tych którzy teraz zamówili, bo tak długie oczekiwanie nie jest przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem mojego QQ 22.03.2011 (czyli 11 dni po trzęsieniu ziemi w Japonii), planowany odbiór do 23.04.2011.

 

Samochód odebrałem w środę czyli 20.04.2011.

 

Rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział mi że teraz już tak szybko bym nie dostał auta, coś mówił o wrześniu.

Oczywiście zapytałem czy to ma związek z trzęsieniem ziemi. Częściowo potwierdził ale też napomknął o tym że wiosna jest najgorętszym terminem zakupu samochodów i po prostu fabryka nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, ponieważ przeczytałem w zagranicznej prasie gdzie wypowiadał się klient który zamówił QQ a odbiór miał na 29.04.2011. a dzień przed odbiorem zadzwonił Dieler

To jakaś dziwna rzecz by była. Bo to by znaczyło, że samochód składają dnia poprzedzającego odbiór, a w nocy go transportują do dilera. Jeśli czegoś nie pokręciłeś, to mi to zakrawa na przekręt (samochód się sprzedał "obok" i trzeba było wcisnąć klientowi kit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś dziwna rzecz by była. Bo to by znaczyło, że samochód składają dnia poprzedzającego odbiór, a w nocy go transportują do dilera. Jeśli czegoś nie pokręciłeś, to mi to zakrawa na przekręt (samochód się sprzedał "obok" i trzeba było wcisnąć klientowi kit).

 

Dlatego napisałem "jeśli to prawda" zacytowałem tylko tekst, mi też wydało się to dziwne, a przekręcić nie przekręciłem ( mogę ci podesłać tekst w originale jak mi nie wierzysz).

Nie tylko u nas dziwne rzeczy z oczekiwaniemna QQ się dzieją. Przykładowo czytałem też że 2- klientów zamówiło +/- w tym samym czasie auto, jeden dostał zawiadomienie że odbiór zgodnie z ustalonym terminem, a drugiego poinformowali że musi poczekać jeszcze 2- miesiące.

W innych krajach też twierdzą że " że nie zrozumieją polityki Nissana.

Pozdr........castoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "jeśli to prawda" zacytowałem tylko tekst, mi też wydało się to dziwne, a przekręcić nie przekręciłem ( mogę ci podesłać tekst w originale jak mi nie wierzysz).

Nie tylko u nas dziwne rzeczy z oczekiwaniemna QQ się dzieją. Przykładowo czytałem też że 2- klientów zamówiło +/- w tym samym czasie auto, jeden dostał zawiadomienie że odbiór zgodnie z ustalonym terminem, a drugiego poinformowali że musi poczekać jeszcze 2- miesiące.

W innych krajach też twierdzą że " że nie zrozumieją polityki Nissana.

Pozdr........castoro

Z tego co wiem qq na rynki europejskie powstaje w wielkiej brytanii, tam nie bylo trzęsienia ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem qq na rynki europejskie powstaje w wielkiej brytanii, tam nie bylo trzęsienia ziemi...

 

Tak , tylko klient w zacytowanym poście twierdził że poinformował go dieler iż niktóre komponernty pochodzą z Japoni- nie jakie i czy tak rzeczywiscie jest.

 

Tak , tylko klient w zacytowanym poście twierdził że poinformował go dieler iż niktóre komponenty pochodzą z Japoni- nie wiem jakie i czy tak rzeczywiscie jest.

Pozdrawiam castoro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "jeśli to prawda" zacytowałem tylko tekst, mi też wydało się to dziwne, a przekręcić nie przekręciłem ( mogę ci podesłać tekst w originale jak mi nie wierzysz).

Nie tylko u nas dziwne rzeczy z oczekiwaniemna QQ się dzieją. Przykładowo czytałem też że 2- klientów zamówiło +/- w tym samym czasie auto, jeden dostał zawiadomienie że odbiór zgodnie z ustalonym terminem, a drugiego poinformowali że musi poczekać jeszcze 2- miesiące.

W innych krajach też twierdzą że " że nie zrozumieją polityki Nissana.

Pozdr........castoro

 

w zamówieniu poza tym że QQ istotne jest tez jaki to QQ. Jedne będą w terminie, a inne, o specyficznej konfiguracji czy wyposażeniu, mogę faktycznie mieć mocno opóźnione dostawy - to zrozumiałe, że inne elementy idą do 1.6 Acenta, a inne do 2.0dCi 4WD CVT w jasnej tapicerce. I tu mogą być schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość qq_user

w zamówieniu poza tym że QQ istotne jest tez jaki to QQ. Jedne będą w terminie, a inne, o specyficznej konfiguracji czy wyposażeniu, mogę faktycznie mieć mocno opóźnione dostawy - to zrozumiałe, że inne elementy idą do 1.6 Acenta, a inne do 2.0dCi 4WD CVT w jasnej tapicerce. I tu mogą być schody.

 

 

No to obawy o termin odbioru rosną.Zamówiłem 20 marca Tekna 2.0d 4WD skóra z terminem odbioru do końca lipca 2011 (inny salon oferował na wrzesień -szok tyle czasu).Jak się przesunie termin to qq wakacji 2011 nie zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obawy o termin odbioru rosną.Zamówiłem 20 marca Tekna 2.0d 4WD skóra z terminem odbioru do końca lipca 2011 (inny salon oferował na wrzesień -szok tyle czasu).Jak się przesunie termin to qq wakacji 2011 nie zaliczy.

tak długie terminy dla Tekny to chyba raczej norma ja zamawialem pod koniec lutego i termin realizacji w papierach mam na 18 sierpnia z tego co mowił sprzedawca to te terminy sa z mocnym marginesem błędu... moja podobno juz stoi w porcie w Gdynia a jest połowa maja... pewnie i w Twoim przypadku będzie podobnie

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziolklu

No niestety nie zawsze tak jest. W moim przypadku samochod dostalem w ostatnich dnia kwietnia a z zamowieniu wpisane bylo marzec/kwiecien. Na auto czakalem od wrzesnia. Tez Tekna 2.0 diesel 4WD w skorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie zawsze tak jest. W moim przypadku samochod dostalem w ostatnich dnia kwietnia a z zamowieniu wpisane bylo marzec/kwiecien. Na auto czakalem od wrzesnia. Tez Tekna 2.0 diesel 4WD w skorach

ale czekałeś na auto z rocznika 2011?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z rocznika 2011. Nawet jakbym sie uparl to 30 wrzesnia nie bylo juz opcji zamowienia rocznika 2010.

...to faktycznie się wyczekałeś ale taka już bywa końcówka roku jest gorąca nie tylko dla klientów salonów samochodowych ale to pewnie nie przeszkadz ci się nim cieszyc

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...