Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ - aktualności salonowe,


pedro_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skrzyżowanie Juke i Kia,

mam dokładnie to samo odczucie,

choć moim zdaniem bliżej mu do Hyundai ix35, wygląd Juke to już kwestia "gustu"

może nie będzie źle, na pewno odważniej :)

Edytowane przez Zygul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak Wam się podoba ? No, no całkiem nieźle , na dole stronki jest cała galeria, z tyłu przypomina trochę Kugę, trochę Kia Sportage. Fajne są światła dzienne. Ale patrząc po długości, to raczej zastąpi X-triala

 

http://carscoop.blog...-crossover.html.

 

Wszystkim naszym koleżankom, wszelkiej pomyślności w dniu - Waszego Święta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze podobają się wnętrza samochodów konepcyjnych. Jak w statku kosmicznym ... centrum dowodzenia światem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba ? No, no całkiem nieźle , na dole stronki jest cała galeria, z tyłu przypomina trochę Kugę, trochę Kia Sportage. Fajne są światła dzienne. Ale patrząc po długości, to raczej zastąpi X-triala

 

http://carscoop.blog...-crossover.html.

 

Wszystkim naszym koleżankom, wszelkiej pomyślności w dniu - Waszego Święta .

 

tak nie do końca bo plan jest taki :

2013 - new QQ (tylko i wyłącznie wersja 5cio osobowa)

2013 - nowy X-Trail który zastąpi X-Traila i Pathfindera - X-Trail w wersjach 5cio i 7 osobowych - więc to raczej on :)

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już było... a mianowicie boczki drzwi i klamki przypominają mi wnętrze Primery P12, czyżby projektanci odgrzewali kotleta? Moim zdaniem ten concept z zewnątrz przypomina raczej następcę Murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

troche przekombinowany .. wyglada jak jakis chinski projekt,... ale mitsubishi tez pokazalo nowego outlandera. ktory nie odbiega wiele ( rownie kiepski),, wiec widocznie jest taki trend w projektowaniu :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche przekombinowany .. wyglada jak jakis chinski projekt,... ale mitsubishi tez pokazalo nowego outlandera. ktory nie odbiega wiele ( rownie kiepski),, wiec widocznie jest taki trend w projektowaniu :thumbsdown:

Widzę, że koleżanka również zauważyła nowego outlandera, który jest faktycznie kiepski, w porównaniu z obecnym to poprostu jakaś kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koleżanka również zauważyła nowego outlandera, który jest faktycznie kiepski, w porównaniu z obecnym to poprostu jakaś kpina.

 

kolega :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś 10 dni temu w Yama Motors w Toruniu widziałem na placu ze 40 szt. QQ w wersji - I-Way, czarny metalik, diesel. Zarąbisty widok :-) Wszystkie dla JEDNEGO odbiorcy, który podobno łącznie zamówił ponad 100 szt. Ciekawym, któż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 dni temu w Yama Motors w Toruniu widziałem na placu ze 40 szt. QQ w wersji - I-Way, czarny metalik, diesel. Zarąbisty widok :-) Wszystkie dla JEDNEGO odbiorcy, który podobno łącznie zamówił ponad 100 szt. Ciekawym, któż to?

zapewne tranzyt do Francji...u nas jedynie na chwile robia "stopa". No chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne tranzyt do Francji...u nas jedynie na chwile robia "stopa". No chyba ze sie myle.

No nie tranzyt chyba - fotografowali je, ubezpieczyciel łaził przy nich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tranzyt chyba - fotografowali je, ubezpieczyciel łaził przy nich....

 

to pewnie usłyszymy reklamę w telewizji ze 100 QQ do wygrania, a na tranzyt też może być potrzebne ubezpieczenie różne są praktyki a i też sytuacje indywidualne (jeśli auta kupił przedstawiciel z innego kraju może woli ubezpieczyć do dalszego transportu). np.audi A3 kupiłem w niemczech auto przyjechało na lawecie ale ubezpieczona (na jakis konkretny czas oczywiście, nie pamietam na ile dokladnie bo to bylo z 2 lata do tylu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne tranzyt do Francji...u nas jedynie na chwile robia "stopa". No chyba ze sie myle.

 

ciężko powiedzieć ale coś w tym jest :)

 

No nie tranzyt chyba - fotografowali je, ubezpieczyciel łaził przy nich....

 

po co ubezpieczyciel miałby fotografować fabrycznie nowe samochody które ubezpiecza na podstawie faktur ? (zdjęcia ubezpieczyciele robili jakiś czas temu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 dni temu w Yama Motors w Toruniu widziałem na placu ze 40 szt. QQ w wersji - I-Way, czarny metalik, diesel. Zarąbisty widok :-) Wszystkie dla JEDNEGO odbiorcy, który podobno łącznie zamówił ponad 100 szt. Ciekawym, któż to?

Wczoraj umawiając się na I-szy przegląd w serwisie zapytałem P. Piotra z salonu : jak sprzedają się Qq ? Potwierdził ,że dużo ... i "idą" za granicę ale nie pojedyńczy odbiorca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opolu w Vipcarze na QQ czeka się 3 - 4 miesiące i gościu , który sprzedawał mi mojego mówił, że schodzą jak ciepłe bułeczki. Żadnego kryzysu w branży motoryzacyjnej nie widać na szczęście

Edytowane przez rafiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wczoraj Nissan wysyłał na @ kupony rabatowe na przegląd, części, akcesoria, czyszczanie klimatyzacji itd. też dostaliście?

 

Pytałem u źródła jak to jest z tym rabatem.

Okazuje się, że klima 90zł + 35 zł zniżki dla QQ na filtr.

Spytałem - ile kosztuje filtr żebym wiedział jak procentowo wygląda zniżka- okazuje się, że niestety Pan nie zna ceny ponieważ podobno każda stacja może mieć inną.

Nawet nie umiał określić przypuszczalnej kwoty.

Z tego względu ja stawiam dużego minusa za taka reklamę, promocję czy jak ją zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówłam Qashaqa bedzie pod koniec czerwca:)

fajnie a coś więcej ? wersja wyposażenia/ kolor / napęd/ skrzynia biegów / dodatkowe akcesoria itd.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30 kwietnia zamówiłem QQ +2 2.0 benzyna I-way w salonie Madmobil w Gliwicach. Termin odbioru to 10-15 czerwca. Mają ciekawe promocje w zwiazku z otwarciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam tego dealera. tez dostałem rabat i wkładki różne. Także opłacało się jechać z Torunia do Rybnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz rabat tzn ile mniej kaski do zabulenia?

Mnie ostatnio w Tarnowie (w Novellusie) zaszczepili laleczką I-Wayem i nie wiem czy się nie skuszę:)

Mam obniżkę zgodną z rabatem "firmowym" o 8000 zł. Można coś więcej urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...