Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na stronach Nissana pojawił się cennik wersji limitowanej JUKE pod nazwą SHIRO który powstał na bazie wersji Tekna +pakiet komfort i skóry oraz dodatkowo został wyposażony w :

- białe wykończenie konsoli środkowej i drzwi

- tapicerka skórzana z białym wykończeniem (czarna)

- białe szwy na kierownicy i lewarku zmiany biegów

- podłokietnik z białym szwem

-podświetlane listwy progowe z b białym napisem JUKE (w opcjach jest tylko z pomarańczowym)

- felgi aluminiowe 17" przyciemnine i o innym wzorze (patrz akcesoria)

- dywaniki z białym napisem JUKE

- satynowe nakładki lusterek i klamki

- podgrzewane lusterka (choć to od wersji Tekna+pakiet komfort jest teraz std.)

 

oraz kolor zarezerwowany dla wersji SHIRO tj GAB - cień nocy metalik (można zamówić dowolny kolor z palety barw dla modelu JUKE)

 

Więc jeżeli ktoś chce się wyróżnić to model Shiro jest dla niego :) bo wystepuje w każdej wersji silnikowej 1.6 117KM 5M/T i 1.6 CVT i 1.5dci oraz 1.6 DIG-T 2WD i 4WD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki można niestety jedynie podnieść na 2-3cm, później ramiona blokuje maska.

Automatyczne światła to standardowe wyposażenie we wszystkich wersjach.

 

Czytajcie instrukcje. Po zgaszeniu silnika, pociągnij dźwignią wycieraczek jakbyś chciał/chciała przemyć przednią szybę. Wtedy wycieraczki ustawią sie w pozycji pionowej i tak zostaną. Teraz zimą, niemal zawsze tak robię, żeby nie przymarzły, to dodatkowo je odstawiam od szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam nad kolorem tyle bym się nie zastanawiał, gdyż po powrocie z zakupów najbardziej widoczne są tylko wgniotki :/ nie ma co się wciskac miedzy dwa szroty mimo, ze dałbyś rade wjechać tam gdzie inni nie próbują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Wszystkim :)

 

Już od tygodnia ciesze się nowym nabytkiem jakim jest JUKE z silnikiem MR16DDT z pakietem TEKNA + COMFORT + siedzenie skórzane (podgrzewane). Samochód jest teraz na dotarciu i już szykuje dla niego nowy olej (planuje wymiane przy 2500km) :) Samochód wywiera bardzo fajną atmosferę otoczenia w jakim miejscu się tylko znajdzie :) Doposażyłem go w spojler z tyłu na dachu, progi z iluminacją i tam jakieś gadżety ;) Plany modyfikacyjne są duże :) ale na razie trzymam to w tajemnicy by później pochwalić się Swoim wątkiem o tym samochodzie :) Serdecznie pozdrawiam Jukomaniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi podesłać link na forum jak się ustawia wycieraczki do połowy szyby w celu uniesienia ich.

 

Takie moje drugie pytanie. Czy jak oddajecie Swoje "Żuczki" do serwisu to przynosicie własny olej czy zostawiacie to im na głowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr oleju w aso 43 złote ale muszę mieć filtr oleju nissanowski żeby mi go wymienili.. gdzie kupie taniej taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr oleju w aso 43 złote ale muszę mieć filtr oleju nissanowski żeby mi go wymienili.. gdzie kupie taniej taki ?

NIE MUSISZ mieć oryginału nissan (O-em): może być też zamiennik klasy Q lub nawet P ale wtedy powinno być dołączone zaświadczenie GVO

http://www.leader-se..._zamiennych.pdf

Oryginału taniej nie kupisz(a jeśli nawet to pare złotych)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już kiedyś pytałam o ogrzewania,ale nikt nie odpisał,więc ponawiam:

 

Jak szybko nagrzewa się w Waszych żuczkach?

Mam wrażenie,że u mnie długo to trwa,

a jak puszczę nawiew na nogi , to jakby zimniej dmuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpisał bo pytanie bez sensu.

Inaczej nagrzewa się garażowana fura, inaczej stojąca pod chmurka, inaczej diesel, 4x4, inaczej jak depczesz, inaczej jak masz tak jak wczoraj u mnie -23'C, inaczej gdy masz -5'C etc.

 

Mam wrażenie, że to nie ma znaczenia czy poczujesz ciepło po 3,5 km czy po 5ciu km ?

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bez sensu , tylko jak pytałam pierwszy raz ,to takich mrozów nie było,a i tak długo trwało nagrzanie auta.

Dla mnie ma znaczenie po ilu km poczuje ciepło,

w starym aucie było to dość szybko w porównywalnych warunkach.

Dlatego pytam .

Auto mieszka w garażu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, im lżej się ubiorę tym szybciej czuję ciepło w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w samym sweterku dzisiaj jechałam..fakt, szybciej ciepło poczułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cieniucieniu

Witam, mam 2 autka w tym Juka

 

Za zakupem dżuka była żona bo fajnie wyglądał ale aby mnie zadowolić wybraliśmy wersję TEKNA 1.6 190KM

docelowo miało być to auto żony ale... w praktyce to różnie z tym bywa ;-)

 

na co dzień zajmuje się moim 130 hektarowym gospodarstwem (gdzie mam m.in. traktory Kubota 60KM i John Deera 150KM), dodatkowo sprzedaje maszyny rolnicze nowe tak dorywczo ze względu na hobby w tym kierunku i koligację.

 

Zawsze lubiłem auta z miękkim zawieszeniem (tak na marginesie marzy mi się Audi Q7) a w juku jest trochę sztywno. Auto jak za te pieniądze jest bardzo dobrze wyposażone i dość dokładnie wykonane. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość afrowawa

Takie pytanie jeszcze co do docierania (dopiero 1100 km nastukane :P ) Piszą, żeby nie jechać cały czas na niskim lub wysokim biegu, lol, czyli chodzi o to, żeby zmieniać biegi? Bo nieraz na obwodnicy zdarza mi się wrzucić 5 czy 6 (nie przekraczając 3000-3100 RPM) i nie wiem czy to nie błąd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam ogromna prosbe do posiadaczy Juke . Chodzi mi koledzy o zmierzenie wielkosci pedałów (gaz, sprzegło, hamulec) , bede ogromnie wdzieczny za zmierzenie długosci i szerokosci i podanie wymiarow w centymetrach . Nie mam nikogo w poblizu kto posiadałby nissana tej własnie marki , a sprawa jest dosc pilna . Z góry dziekuje za informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary potrzebne mi są , aby kupic nakładki do Qashqaia a pochodzące od Juke , w orginale do Q-ia nie ma , dlatego zanim zamówie chce sie upewnic czy aby podejdą :)

 

"Fantastyczne" forum :thumbsdown: - dzieki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam ogromna prosbe do posiadaczy Juke . Chodzi mi koledzy o zmierzenie wielkosci pedałów (gaz, sprzegło, hamulec) , bede ogromnie wdzieczny za zmierzenie długosci i szerokosci i podanie wymiarow w centymetrach . Nie mam nikogo w poblizu kto posiadałby nissana tej własnie marki , a sprawa jest dosc pilna . Z góry dziekuje za informacje .

 

witam,

 

a nie lepiej jest zamówić oryginalne nakładki aluminiowe od QQ ? Dla wersji po 2010 i wersji I-Way i wzwyż są wyposażeniem fabrycznym więc chyba lepiej takie zamówić ?

 

a jak coś to przypomnij się jutro to Ci podam wymiary ale proponuję zakup mimo wszystko od QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary potrzebne mi są , aby kupic nakładki do Qashqaia a pochodzące od Juke , w orginale do Q-ia nie ma , dlatego zanim zamówie chce sie upewnic czy aby podejdą :)

 

"Fantastyczne" forum :thumbsdown: - dzieki za pomoc .

 

Proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...