Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo tych koni ale to nic nie mówi. Traktor ma ich więcej i nic z tego nie wynika. Liczy się ogólna " zwinność " na trasie i satysfakcja z tym związana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelaaa, myślę że skupiłaś się na pierdołach jeśli chodzi o dodatki. Te elementy można samemu kupić taniej (opony) założyć (dywaniki), lub zamontować poza ASO (naklejenie listew na drzwi, chlapacze) natomiast warto tagować się o coś drogiego czego sama nie założysz bo może wiązać się z utratą gwarancji typu dedykowany fabryczny alarm etc, ja przynajmniej o to wywalczyłem kupując juke. Do tego dostałem bez dopłaty pakiet Dynamic i Sport

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co psujesz humor człowiekowi? ;) Poza tym cena jest u Koleżanki jest bardzo dobra, a opony właśnie czasem u dealera można w bardzo dobrej cenie kupić. Dywaniki oryginalne Nissan'a też są o wiele lepsze niż jakiekolwiek inne.

 

Spoko, takie drobiazgi raczej nie popsują mi humoru ;) Moge tylko miec nadzieję, że dużo nie przepłaciłam i wogóle ciesze się, że moge dołączyć do Was. Ja te listwy etc wolałam założyć od razu w aso, potem wiadomo jak to jest, brak czasu, albo się zapomni, odłoży w czasie...

Koledze xxyy777e gratuluje efektywności w negocjacjach. Ciekawa jestem, czy zamawiałes auto z wyprzedzeniem, czy też brałeś "od ręki"? Czy dołożenie tych pakietów wiązało się z wydłużeniem czasu na odbiór auta?

 

Poza tym, życzę Wam radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, radości i satysfakcji z jazdy, żeby Wasze auta jeździły bezawaryjnie oraz tańszej benzyny w Nowym 2013 Roku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

Dziękujemy i witamy w naszym gronie:)

Ja również pozdrawiam i witam :)

 

Coś cisza się zrobiła :) Pewnie po świętach wszyscy odpoczywają albo na Sylwestra się szykują ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina KH

Witam wszystkich,

 

w styczniu mam zamiar sfinalizować zakup Nissan'a Juke ACENTA 1,6 benz 117KM+PAKIET DYNAMIC, kolor G326 Biały. Dealer zaproponował cenę 59 700 zł, jak sądzicie cena jest dobra?

 

No i ten kolor biały, w wersji bez napędu 4x4 i wersjach acenta nie ma białej perły, proszę obytych w temacie o pomoc, jest duża różnica w wyglądzie juka w zwykłym białym kolorze i w perle? Ma ktoś może białą acentę (326G). Z góry dziękuję za informację.

 

 

Ps. prosze o wyrozumiałość dla świeżaka :).

 

Pozdrawiam!

 

jeszcze jedna rzecz, jak sądzicie, czy w tej cenie możliwe jest wytargowanie pakietu Sport? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

w styczniu mam zamiar sfinalizować zakup Nissan'a Juke ACENTA 1,6 benz 117KM+PAKIET DYNAMIC, kolor G326 Biały. Dealer zaproponował cenę 59 700 zł, jak sądzicie cena jest dobra?

 

 

Witaj!

Mi się wydaje że to dobra cena.

Ja niedawno orientowałam się w cenach i za taki model jak Twój proponowali mi niecałe 63.000 pln ( w cenie koła zimowe na feldze stalowe, alarm, dywaniki, spojler) a Acenta+Dynamic+Sport - za 63.400 pln. U innego dealera: Dynamic+Sport - 60.900 pln; Acenta+Dynamic+Sport - 64.800 pln

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina KH

Witaj!

 

to wysokie ceny, w Warszawie w salonie zaproponowano mi za Juke Acenta+Dynamic+Sport 62 400 zł, oczywiście bez opon zimowych, ale jest promocyjne ubezpieczenie bez względu na zniżki 3% wartości auta (ponoć każdy autoryzowany salon ma w ofercie tę zniżkę).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

w styczniu mam zamiar sfinalizować zakup Nissan'a Juke ACENTA 1,6 benz 117KM+PAKIET DYNAMIC, kolor G326 Biały. Dealer zaproponował cenę 59 700 zł, jak sądzicie cena jest dobra?

 

No i ten kolor biały, w wersji bez napędu 4x4 i wersjach acenta nie ma białej perły, proszę obytych w temacie o pomoc, jest duża różnica w wyglądzie juka w zwykłym białym kolorze i w perle? Ma ktoś może białą acentę (326G). Z góry dziękuję za informację.

 

 

Ps. prosze o wyrozumiałość dla świeżaka :).

 

Pozdrawiam!

 

jeszcze jedna rzecz, jak sądzicie, czy w tej cenie możliwe jest wytargowanie pakietu Sport? :)

 

Zapewne to rocznik 2012,kolor biały więc nie ma dopłaty za lakier metalizowany,

warto jeszcze trochę ponegocjowac.

Moze u innego dealera?

 

może jakies dodatki?

na pewno trzeba popytać:)

 

Zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

Zapewne to rocznik 2012,kolor biały więc nie ma dopłaty za lakier metalizowany,

warto jeszcze trochę ponegocjowac.

Moze u innego dealera?

 

może jakies dodatki?

na pewno trzeba popytać :)

 

Zycze powodzenia:)

 

 

ja mam takiego 2012 biały ACENTA 1,6 benz 117KM+PAKIET DYNAMIC, kolor G326 Biały warszawa odysej cena wyjściowa 54 000,00 po dodatkach (opony zima alufelgi, podłokietnik, chlapacze org. przyciemniane szyby, hak...)wyszło mi 64 000,00 za darmo dostałam 2 komplety dywaników .

 

biały kolor jest "łamany"(taki ładny-ciepły) ... widać to dokładnie jak spadł śnieg.

polecam biały jest PIĘKNY!!!

Edytowane przez agnieszka200333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Agnieszko najbardziej modny jak wynika z statystyk w Europie i na świecie! Wiele lat temu miałem białego Fiata 125 . Kolor nadzwyczaj praktyczny. Kurzu nie widać , plam po umyciu też nie ma . ( czarny to tragedia ! Bez ścierki ani rusz ) No i jakiś taki " czysty " ten samochód. Kolor mojej żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agnieszka200333

Ja miałam czarny i srebrny to wiem o czym mowa :whistle: . Pamiętam jak kupiłam 14 lat temu (nowego) czarnego lanosa ... o podobał sie wszystkim ... ale polerować trzeba było a byłam młoda i mi się nie chciało .... potem moda na srebrny - uniwersalny (ford -focus) ale teraz połowa aut jest srebrna .

Szkoda ze tak mało kolorów jest na drogach teraz zimą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko jest czarne..

i prawie zawsze jest brudne :thumbsdown:

 

po umyciu jest tylko chwile czyste..

ale i tak go lubię :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest ok, ale trzeba po myciu nawoskować. Mogą być nawet "szybkie" woski nakładane na mokro. Nawoskowanie auta takim preparatem to szybka i łatwa robota. Samochód znacznie dłużej się "trzyma" i lepiej wygląda. Woda szybko spływa i nie pozostawia plam. Bród też nie "przykleja" się do karoserii. Polecam wszystkim posiadaczom czarnych samochodów.

 

Klasyczne woskowanie to żmudna i dokładna praca. Fakt - można osiągnąć oszałamiający efekt. Nie każdemu się jednak chce i nie każdy ma czas. Szybkie woski, balsamy i politury to dobre pośrednie rozwiązanie. Działając w ten sposób od mycia do mycia, naprawdę można polubić czarne samochody :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko przeważnie myję na bezdotykowych myjniach, tam jest opcja woskowanie, więc

oczywiście z niej korzystam.

Kilka razy myte było w myjni recznej i rownież z woskowaniem.

Ale kurz i pył niestety bardzo na czarnym widac.

 

Dzisiaj deszczyk mi umył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, odebrałam już moje śliczne auto. Prezentuje się wspaniale!

Wrażenia - super!!! Nie ma się do czego przyczepić,nawet mój mąż - przeciwnik jest pod ogromnym wrażeniem (szczególnie silnika 1.6 190km) Silnik rewelacja, auto spaliło w trasie ok 7,9 l/100. Fajnie przyspiesza i chyba niewiele aut może mu dorównać :)

 

Życzymy szerokiej drogi :thumbsup: i pomykania po nich bezkonfliktowo ! Mąż jak kiedyś wsiądzie do tego auta za kierownicę i poczuje jego narowistośc to może nie zechce z niego wyjść . Bądź na to przygotowana. Ze mną tak było. :D

Normalnie wykrakałeś....!!! Jego auto ma 286 km ale waży tonę więcej.... Przeżywa chyba ten zakup bardziej ode mnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę ! Byłoby dla Ciebie lepiej gdybym wykrakał prawdę tylko w pierwszej części swej wypowiedzi ! Wiem to z autopsji . To ja wybierałem żonie silnik( 190KM) i wyposażenie by ostatecznie pozostać w tym aucie . Chociaż Ona uwielbia dalej swoje "stare" auto z też porządnym silnikiem i nie rozpacza z tego powodu.Do zobaczenia gdzieś tam na szosie w lubuskim , gdzie niekiedy bywam :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę ! Byłoby dla Ciebie lepiej gdybym wykrakał prawdę tylko w pierwszej części swej wypowiedzi ! Wiem to z autopsji . To ja wybierałem żonie silnik( 190KM) i wyposażenie by ostatecznie pozostać w tym aucie . Chociaż Ona uwielbia dalej swoje "stare" auto z też porządnym silnikiem i nie rozpacza z tego powodu.Do zobaczenia gdzieś tam na szosie w lubuskim , gdzie niekiedy bywam :wave:

Ah ci mężczyźni :) Dla mnie ważny był kolor a mąż dobierał resztę ;) Wkrótce wstawie jakieś foto w galerii :) Pozdrawiam i do zobaczenia na drogach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się co do żwawości . Pisałem już o tym na forum. Autko znam z autopsji bowiem żona ma Nissana Micrę 1,6 Luxury 110 KM. Przy jej wadze ( Micry )na szosie to nie jest jakimś lekceważonym Pariasem a wręcz przeciwnie - zaskakuje na starcie wiele szacownych marek i lubię nią jeździc jak pożyczy mi żona . Uroczy jest ten wzrok patrzących z niedowierzeniem wyprzedzanych kierowców w swych dużych furach ! Ze stoperem jest trochę inaczej. Badnia drogowe tygodnika MOTOR wykazały , że Juke 190 Km setkę ma w 7,2 sek ( fabryczne dane to 8 ")

Edytowane przez nnemrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potwierdzam, pozostaje na ustawieniu silnika ostatnio używanym :)do sprawdzenia poziomu paliwa jeszcze nie doszłam - szczęśliwa posiadaczka Potwora od minionego weekendu, zachwycona telefonem, radiem i ogólnie żuczkiem :)

 

 

 

quote name="F15" post="794777" timestamp="1303978953"]

Witam, Juke 1.6 l 117 KM Acenta + Pakiet Dynamic ujeżdzany od lutego. Jak na razie brak problemów. Na gwaranci wymiana centrali alarmu (została założona centralka z którą Juke nie bardzo chciał współpracować). Po wymianie OK. Auto porusza się praktycznie tylko po mieście. W okresie tzw dotarcia samochód jezdzil tylko w trybie normal. Po 2000 tysiącach zacząłem zabawe z eco i sport. Gdzieś znalazłem opinie że te ustawienia to tylko bajer. Osobiście się z tym nie zgadzam. Juk w trybie eco porusza się dość mozolnie ale na przemieszczanie się w zakorkowanym miescie jest wystarczający. Niestety przy tym trybie można zapomnieć o dynamicznym wyprzedzaniu. Tryb normal, całkiem przyzwoite osiągi. Sport, fajna zabawa. W chwili obecnej brak dużych minusów. Co mogło by być lepsze, radio (dzwięk i Bluetooth, ostatnie połączenia i książka telefoniczna czasami importuje się niekompletne), większa pojemność zbiorniku paliwa. Do chwili obecnej zauważyłem dwie niezgodności z instrukcją obsługi.

- Jeśli chce się sprawdzić dokładny poziom paliwa, zaraz po uruchomieniu silnika należy jednokrotnie (a nie jak to jest napisane przez ileś tam sekund) wcisnąć przycisk opisany w instrukcji.

- Tryb pracy silnika pozostaje taki jaki był wybrany po ponownym uruchomieniu (instrukcja podaje że powraca do Normal). Czy ktoś inny może to potwierdzić?

 

Generalnie jestem zadowolony.

 

Pozdrawiam innych Jukomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Juka :D

przejrzalam sobie forum i poki co moj swiezy i pachnacy i nie przerabiany żuczek (po przeczytabiu Waszych wypowiedzi) chyba dorobi sie progow, na razie...potem sie zobaczy ;)

 

co chwile wymyslam pretekst by gdzies jechac....tylko po to by pojezdzic....świr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...