Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dosc blisko  B) jakies 7km bedzie  :D



Navkol, 600??? wow hard core  :punk:;)



w koncu zrobilam zdjecia mojemu żuczkowi :)

ukochane 18calowe koła, nawigacja i kamera parkowania i.....dywaniki z czerwona nitka haha, a co ;)

 

 

post-61424-0-50232600-1366626927_thumb.jpg

post-61424-0-74392200-1366626929_thumb.jpg

post-61424-0-52890500-1366626931_thumb.jpg

post-61424-0-71755100-1366626933_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

W sumie to zalogowałem się na forum, żeby sprzedać alufelgi, ale jako, że trzeba nabić najpierw 10 postów więc stwierdziłem, że już coś wrzucę.

Juke należy do mojego taty, ostatnio zamontował sobie seryjne dodatki Nissana. Na fanpege Nissana został nawet "fanem tygodnia" ;p . Fotka: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=563077243723141&set=o.129962990356188&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj zamontowałem osłony chłodnicy w nowym nabytu mojej Żony

 

Autko to NISSAN JUKE 1.6 CVT 4x4 190KM TEKNA oczywiście od Pana Bartka N. z Gdańska :).

 

Osłony kupione na e-bay, koszt całkowity ok 200zł z cłem i przesyłką, czas montażu 30 minut.

 

Efekt pozostawiam do oceny :dribble:

 

post-58300-0-59570600-1369843999_thumb.jpg

 

post-58300-0-90367500-1369844029_thumb.jpg

 

post-58300-0-55999600-1369844059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczek mojej żony :)

 

Juke NTec 1.6 190 KM, 4X4, skrzynia CVT 

Musze przyznac ze wyglada odjazdowo  :dribble:

Mnie sie tez podoba ( nie wiem tylko cz mi sie podoba kolor wokol leflektorow :wacko: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żuczek mojej żony :)

 

Juke NTec 1.6 190 KM, 4X4, skrzynia CVT 

Piękny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w odpowiedzi na żuczka Aviator.. który bardzo ale to bardzo mi się podoba..

Odebrałam wczoraj swojego.. i tak oto wygląda..
Nie mogłam sobie odmówić by jeszcze bardziej podkreślić jego zwariowany charakter:)

Planowane są jeszcze dodatkowe modyfikacje..
przednia osłona na maskę.. listwy okienne..

DSC_0129.jpg

 

DSC_0131.jpg

 

DSC_0132.jpg

 

DSC_0135.jpg

Edytowane przez soulnet
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soulnet

Twój nowy samochodzik wygląda bajerancko :) Ciesze się, że Twój będzie miał "brata bliźniaka" nad Morzem :)
Na razie mój jest jedyny taki w Koszalinie ale z salonu Nissana wiem, że ktoś zamówił sobie białego Żuczka z czerwonymi dodatkami :)

Na moich zdjęciach nie ma tylko jeszcze dwóch rzeczy, które dołożyłem Żonie w późniejszym czasie, mianowicie: pomarańczowe nakładki na klamki oraz światła LED do jazdy dziennej :)

Edytowane przez Aviator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam w salonie czarnego żuczka z białymi dodatkami i wyglądał Mega Super ;)

Może ktoś się skusi na takie zestawienie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: 2013 TEKNA + SPORT + DYNAMIC

 

Silnik: 1.6 I 117 KM

 

CAR-AUDIO: NC2 + KAMERA COFANIA

 

Akcesoriadodatkowe: PRZYCIEMNIONE SZYBY, PROGI STALOWE, RAMKI HALOGENÓW, FELGI 17, PODŁOKIETNIK ORGINALNY

 

Plany: Spojler na tylną klapę

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/538c6eaed7cf83d2.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36bdd937a49daac3.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8aa96bf92ed375cd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne cacko będę za jakiś miesiąc posiadaczem dokładnie takiego samego modelu jak ty tyle ze bez tych chromowanych dodatków i szarego w środku. A powiedz jeszcze czy to masz perłe czy zwykły bialy bo ja zamowilem perłe i jestem ciekaw czy będę miał Juczka jedynego w swoim rodzaju na tym forum ;). Auto zamowione do produkcji heh :P

 

 

 

A co do reszty chwalcie sie tymi maszynkami bo wykituje tu czekając na swoją maszyne.

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykły biały, stał obok na salonie w białej perle i tak z odległosci wyglądał na matowy i juz nie był biały tylko taki wpadajacy w odcien delikatnej vanili czy cos takiego nie podobał mi sie wiec wybrałem biały klasyczny, miałem szczescie ze stały własnie koło siebie biały i biała perła, bo pewnie bym wzioł biała perłe a tak widziałem ze mi sie to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo w białej perle jest taki delikatny odcień wanili trąci pr światło troche na żółto ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio ale ci zazdroszcze tego oczekiwania ;)

A co będziesz mieć w środku do tej perełki?

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary ciemny bo wiesz jasna jest ładna ale jak się wyjeżdża z salonu a konsola tez szara bo czerwony tak za bardzo bije :P Silnik 1.6 117 KM jak dla mnie starczy bo tak szczeźe to mi sie wydaje ze moj staruszek co ma połowe mniej KM jest bardziej żwawy, bardzo wspaniałe auto nigdy go nie oddam 160 tys na zegaże a nic z nim sie złego nie działo dopiero teraz sie wydech odzywa ;) i oby Juczek był równie wspaniały bo lepszy nie bedzie :P no a co do wyposazenia to wiadomo Tekna najwyża wersja wiec navi i kamera cofania inaczej Nissan Conect 2 heh i już w języku polskim :P a pytanie do cb czego tu zazdrościć ? Nieprezespanych nocy ? Tych coraz dłuższych dni :)

 

AA bo ewelineczka ma dopiero w planach no to w sumie jest czego zazdrościć ;p

 

I pamiętaj TYLKO JUKE żaden qq

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no właśnie tego .....że juka bardzo chcę i pragnę ;) ...., ale to takie maleństwo. Hihi

A ja potrzebuję większej maszyny....;)

A co do tapicerki to ja chce biała ...ot tak ;)

 

Zaraz dostanę po uszach,bo to dział galerii żuczków,a nie ploty hehe

A gdzie i u kogo zamawiałeś autko? ;)

Bedzie kolejny żuczek po krakowskich drogach śmigać...;) i to w moim ulubionym kolorze...

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no białej nie polecam w zupełności a przecież po drugoe juczek wcale taki mały nie jest. A zamawiałem Na Powstańców śląskich Krzemionki ;p Japan Motors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie polecasz ? ;)

To jest tak jak np bialy skorzany wypoczynek w domu...siada sie tylkiem.. a jak sie ubrudzi to wystarczy wyczyścić szmatką. ;) a jak się bardziej zapaćka to iść na myjkę i zamówić pranie tapicerki ...

Może ktoś tu ma jasną i może się wypowiedzieć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelina raz ze to jest alcantra to nie skora ani eco skora wiec szmatką nie wytrzesz a pozatym ile można prać i pytanie jaką wersje wyposażenia będziesz brać bo biała to chyba tylko w N-TECU dostępna czyli w tej wersji pomiędzy acentą a tekną. A co do tej tapicerki widziałem ktoś w tarnowie kupił bo byłem to w salonie wygląda ładniee a co potem nawet moj sprzedawca mi mowi ze to raczej nie praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co skorzana tapicerka kosztuje 6 tys. tak mi wycenili ;)

A ,że ja kocham jasne kolory to nie wyobrazam sobie mieć czarnej ;) wolę się bujac z czestym praniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne każdy ma wolny wybór no bo nie powiem biała z tym odcieniem wygląda poprostu zajeb****** no ale ja wiesz ak na myjke nie jeżdże myje u siebie a już troche po rodzinie widze kto ma co z jasną tapicerką. No ale z drugiej strony jak nie nie masz tam jakiś piekielnych dystansów pokonywac Juczlkiem to czemu nie. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Ewelineczki zamieszczam fotkę mojego nowego auta... w wersji na 16" aluskach sporo lepiej wygląda i jak pisałem na innym wątku bardzo dobrze się prowadzi leżących policjantów, dziur w jezdni i wysokich krawężników się nie boję, praktycznie pokonuję bez wysiłku, prawie jakbym jechał po płaskim terenie.... W lesie na gruntówkach i piaszczystych przecinkach z koleinami szesnastki też dają radę, z większymi musiałbym ciut bardziej uważać...

 

Przepraszam za nierewelacyjną jakość zdjęcia, bo robione smartfonem i w smartfonie obrabiane, ale mam nadzieję, że nota za wrażenia artystyczne będzie odrobinę lepsza :)

 

post-70986-0-95810100-1374388709_thumb.png

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. ;) Prezentuje sie super. Oczywiście plus za podrasowanie fotki ;)

 

Juki są super. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba że są super ;p a designer widze że to nie oryginalne fele bo ty masz wersje wyposażenia ? Visia czy Acenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...