Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Galeria naszych Juke'ów:-)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli bedziesz miec pokrowce uszyte? A nie obszyte fotele?

 

Wow...ja tez tak chce :) chyba bym sie posikała ze szczescia jakby mi tak zrobili :)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ewelineczka i Rafioninio,

 

Mam prośbę o poparcie.... ponieważ zgłosiłem swojego żuczka do konkursu fotograficznego lato 2013 (w forum głównym) będę wdzięczny za ewentualne plusiki przy fotce w dziale konkursowym. Bardzo mi zależy na Waszym poparciu (oczywiście o ile fotka Wam się podoba). Jestem jedynym reprezentantem Jukowców w konkursie.... mało nas jest musimy trzymać się razem...

 

Pozdrawiam Designer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wbije na komp to popre ale nie twierdze ze tez nie bede jukowcow reprezetował :P

 

Byłoby super... im więcej nas tym lepiej.... z niecierpliwością czekam również na Twoją fotkę konkursową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ;)

Godnie reprezentujesz juki ;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mój plusik poleciał do ciebie (w pełni zasłużony ;)  )   No a co do Juczka idę jutro odbierać perełkę już tak wyjeżdżać :P nie pisałem bo w ogóle nie byłem na komp. Była robota więc czas bardzo szybko zleciał jeszcze ta najdłuższa noc w roku mnie czeka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mój plusik poleciał do ciebie (w pełni zasłużony ;)  )   No a co do Juczka idę jutro odbierać perełkę już tak wyjeżdżać :P nie pisałem bo w ogóle nie byłem na komp. Była robota więc czas bardzo szybko zleciał jeszcze ta najdłuższa noc w roku mnie czeka :P

Dzięki bardzo w sumie cieszę się że mogłem się pochwalić swoją nową gablotą na forum .... no i miło że zdjęcie spodobało się... co do skór samochodowych to czekam.... czekam jak na szpilkach.... firemka daje gwarancję.... (podobno obszycia będą tak wykonane że będą miały zamki błyskawiczne i będzie je można w każdej chwili zdjąć) jak efekt finalny będzie w miarę ok to wrzucę foty.... i podam dane co i jak aby inni też skorzystali z informacji czy warto w takie coś się bawić.... zobaczymy przetestujemy .... po testach napiszę artykulik na forum i uzupełnię galerię o ulepszone wnętrze mojego JUKE'a ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer ja myśle,że to jest bardzo dobry pomysł. Udokumentuj licznymi fotami i odpiwiednią recenzją. Na pewno komuś się przyda. ;)

Rafioninio to jutro musisz się koniecznie pochwalić perełką :)

Daj znać czy tobie też w salonie przygotowali "prezent". ;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer ja myśle,że to jest bardzo dobry pomysł. Udokumentuj licznymi fotami i odpiwiednią recenzją. Na pewno komuś się przyda. ;)

Rafioninio to jutro musisz się koniecznie pochwalić perełką :)

Daj znać czy tobie też w salonie przygotowali "prezent". ;)

 

Eewelineczko... zdradzę Ci sekret... mi tak samo szybko bije serce i nie mogę się doczekać aż Rafioninio usiądzie za kierownicą swojego wymarzonego JUKE'a .... zupełnie tak jak ja bym czekał na swój samochód..... może dla tego, że pamiętam jak ja to przeżywałem.... niby nic ale człowiek się niecierpliwi.... sam moment oczekiwania jest bardziej nakręcający emocje niż sam fakt zdarzenia na które się oczekuje....

 

Co do skór to właśnie kurier dzwonił że jest już paczka .... po pracy odbieram.... już za chwileczkę już za momencik..... chyba za raz zniosę jajko ze zniecierpliwienia... zaczynam wariować ..... stary ze mnie chłop a czuję że zachowuję się jak dziecko.... trochę nie przystoi ale co tam.... jak sie ma JUKE'a to wolno wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi Jukomaniacy :P Dzięki że czekacie razem ze mną a co do prezentu to eątpie bo to jest salon Japan Motors juz na oczy widziałem jak ktoś odbiera JUka to normalnie Juczek jest w salonie i albo ja albo gościu moze mi wyjechać :P (OCZYWIŚCIE ZE SAM WYJADE :P)



Te jeszcze 3 h :P oczekiwania :| :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kicha z tym ,że nie robią "niespodzianki" :thumbsdown:   .Designer miał super..... Uważam,że to miły gest bardzo ze strony salonu ;)

No ,ale cóż zrobić.... :whistle:

 

Czekam sobie cierpliwie na wasze " recenzje "  :dribble:

 

p.s. myślę,że powinniśmy się przenieść tutaj ;)

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/71435-uzytkownicy-juke-na-forum-luzne-dyskusje/page-16



Nic sie nie chwalicie ...;( Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ewelineczka.... ja zacząłem testy.... zainstalowałem te obszycia (te firmowe) te drugie z rekomendacji kolegi na razie odpuściłem.

 

Test ze zdjęciami zamieszczę w osobnym wątku po zakończeniu testów.... Nie jest to jednak prosta sprawa, jak by się mogło to pozornie wydawać... By to zrobić porządnie i był z tego efekt trzeba trochę popracować i ruszyć designerską głową....

 

Na razie skóry wyglądają poprawnie ale muszą się ułożyć... przednie wyszły bdb a tylnie jeszcze trzeba poprawić jutro się tym zajmę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z jednych zrezygnowałem, a w to miejsce zamówiłem drugie inne, te które aktualnie testuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak

 

 

 

 

 

LUDZIE JAKIE za***iste AUTO CZY TO MOJE ? NO PRZECIEŻ TO AUTO JEST WSPANIAŁE POD KAZDYM WZGLĘDEM NIE DOŚĆ ZE ŁADNE TA PEREŁKA awsome To jeszcze w środku misttzostwo i ta klima poezja. Ewelineczka co ty i to ma niby być male auto to suv wspaniale auto jestem w 1000000% zadowolony z niego tylko jest jeden minus kilometrow przybywa pomalutku :P juz ma 40 a mial 5 ;) no nic z tym musze sie pogodzić a co do ewelineczki NIE MYSL O INNYM SAMOCHODZIE a co do designera obiecałem wiec powiem o oponkach zimowych ja dostałem Firestony (moj sprzedawca ze naj w tej cenie i sam w zimie na nich jezdzi) i to sa 205 /60/16R 92 h I dzieki wam serdecznie ze czekaliscie razem ze mna i dla mnie zadna s z tego oczekiwania nie byla zmarnowana. To wszystko dzieki wam ; p. A co do foteczek to dostaniecie jutro jak wejde na kompa bo dzisiaj nie wszedlem nawet.

 

Podsumowując za***iste autko nie myslcie o innych swietnie jezdzi swietnie wyglada w środku wonderfull :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to superek że jesteś zachwycony .:)

Pochwal sie...sam wyjechałeś z salonu dumny jak paw? ;)

Czekamy na super sesje twojej perełki :) Chwal sie ile wlezie,bo masz czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio, ja także czekam na fotki Twojej białej perły .... tylko nie gazuj za mocno na dotarciu pamiętaj 4k obrotów max... jeździj spokojnie to autko Ci się lepiej ułoży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu autko dojechało do swojego domu całe i zdrowe. Wszyscy podziwiali mówią ze ładne duże w środku jak w samolocie :P a myślałem że spotka się z większą krytyką odnośnie wyglądu. :P Autko prze cudowne chyba sie nie doczeka drugiego właściciela :P (no chyba że muzeum :P) Tak jak napisałem wyżej jestem w 1000000000000% zadowolony nie żałuje w ogóle, nic lepszego bym nie kupił :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :0dance4: :0dance4: :0dance4:  i tak mi się chyba wydaje ze na forum to pierwsza perełeczka jeszcze czekamy na ewelineczkę :P i jej perełkę :rolleyes: :rolleyes: B) B) :D :D :D . A co do moich felg zimowych to jakieś ponoć dobre ronale .Na prawdę jestem zadowolony pod każdym względem. No i foteczki dla was:

 

post-67846-0-33435500-1374921539_thumb.jpg

post-67846-0-36981600-1374921561_thumb.jpg

post-67846-0-84407300-1374921592_thumb.jpg

post-67846-0-10902500-1374921634_thumb.jpg

post-67846-0-50213300-1374922033_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest perełka :) No świetnie się prezentuje...zazdroszcze :(

Jeszcze dodaj fotki jak w środku się prezentuje.

 

To pewnie dzisiaj zrobisz sobie długą wycieczkę....hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie chrzest albo jutro a co do wycieczki może za tydzien żeby nie samemu jechać kogoś sie jeszcze namówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu autko dojechało do swojego domu całe i zdrowe. Wszyscy podziwiali mówią ze ładne duże w środku jak w samolocie :P a myślałem że spotka się z większą krytyką odnośnie wyglądu. :P Autko prze cudowne chyba sie nie doczeka drugiego właściciela :P (no chyba że muzeum :P) Tak jak napisałem wyżej jestem w 1000000000000% zadowolony nie żałuje w ogóle, nic lepszego bym nie kupił :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :zwyciestwo2: :0dance4: :0dance4: :0dance4:  i tak mi się chyba wydaje ze na forum to pierwsza perełeczka jeszcze czekamy na ewelineczkę :P i jej perełkę :rolleyes: :rolleyes: B) B) :D :D :D . A co do moich felg zimowych to jakieś ponoć dobre ronale .Na prawdę jestem zadowolony pod każdym względem. No i foteczki dla was:

 

Fajne fotki super.... ja też wybrałem Ronale jeżdżę na nich cały czas bardzo fajne felgi i fajnie wyglądają ... za parę minut opublikuję test obszyć w nowym wątku .... zapraszam do lektury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie chrzest albo jutro a co do wycieczki może za tydzien żeby nie samemu jechać kogoś sie jeszcze namówi ;)

Gratulacje i szerokiej drogi :wave:

 

autko pieknie się prezentuje :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich Fanów Galerii JUK'a na (obiecany wcześniej) mój wątek "Wnętrze JUKA - udoskonalenia" dostępne są obiecane przeze mnie zdjęcia i wyniki testu obszyć skórzanych, czekam na Wasze sugestie uwagi ocenę opinie i spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...