Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam egzemplarza, ale była ogólnie akcja serwisowa dla pierwszych niektórych modeli 370z, wymiana blokady kolumny kierowniczej bo samoistnie sie mogła zablokować i tyle. Nie wiem po co o tym posze i sie chwali jakby to była jakaś zaleta i plus. Normalna rzecz. Jak chesz pewną dobrze doinwestowaną Zetke jedyną w sumie taką w PL to kup moją. Cena jest do negocjacji :)

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-ID6z4nDs.html

Więcej zdjęć i filmy na moim Instagram: Milordess

Edytowane przez milordess
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam egzemplarza, ale była ogólnie akcja serwisowa dla pierwszych niektórych modeli 370z, wymiana blokady kolumny kierowniczej bo samoistnie sie mogła zablokować i tyle. Nie wiem po co o tym posze i sie chwali jakby to była jakaś zaleta i plus. Normalna rzecz. Jak chesz pewną dobrze doinwestowaną Zetke jedyną w sumie taką w PL to kup moją. Cena jest do negocjacji :)

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-ID6z4nDs.html

Więcej zdjęć i filmy na moim Instagram: Milordess

 

Przepiękne auto, ale podejrzewam że nie aż to takich negocjacji by się zmieścić w mój budżet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla roczników 2009/10 nie jestem pewien czy początek 11 ogłoszono akcje serwisową wymiany elektronicznej blokady kierownicy.

Usterka polegała na niemożliwości odpalenia samochodu,("nie widział  kluczyka") oczywiście przy zablokowanej  kierownicy.

Dość kosztowna naprawa.

Jak dobrze pamiętam , ktoś na forum miał taki problem.

Podobno wina leży po stronie fabryki, olej robi spięcie na płycie elektronicznej.

A kolumnę zwrotniczą to chyba wymieniał jak przy...  w krawężnik? Żadnej akcji serwisowej na to nie było.

Pack 2 miał inne koła,19"

 

 Zetke jedyną w sumie taką w PL to kup moją. Cena jest do negocjacji :)
https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-ID6z4nDs.html
Więcej zdjęć i filmy na moim Instagram: Milordess

To jest samochód zakupiony z  Nissan Polody Kalisz ,Przemizierowo?

Edytowane przez andrzej6411
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla roczników 2009/10 nie jestem pewien czy początek 11 ogłoszono akcje serwisową wymiany elektronicznej blokady kierownicy.

Usterka polegała na niemożliwości odpalenia samochodu,("nie widział kluczyka") oczywiście przy zablokowanej kierownicy.

Dość kosztowna naprawa.

Jak dobrze pamiętam , ktoś na forum miał taki problem.

Podobno wina leży po stronie fabryki, olej robi spięcie na płycie elektronicznej.

A kolumnę zwrotniczą to chyba wymieniał jak przy... w krawężnik? Żadnej akcji serwisowej na to nie było.

Pack 2 miał inne koła,19"

 

To jest samochód zakupiony z Nissan Polody Kalisz ,Przemizierowo?

Tak, dokładnie z tego salonu Przeźmierowo Nissan Polody Edytowane przez milordess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie z tego salonu Przeźmierowo Nissan Polody

 

Dla roczników 2009/10 nie jestem pewien czy początek 11 ogłoszono akcje serwisową wymiany elektronicznej blokady kierownicy.

Usterka polegała na niemożliwości odpalenia samochodu,("nie widział  kluczyka") oczywiście przy zablokowanej  kierownicy.

Dość kosztowna naprawa.

Jak dobrze pamiętam , ktoś na forum miał taki problem.

Podobno wina leży po stronie fabryki, olej robi spięcie na płycie elektronicznej.

A kolumnę zwrotniczą to chyba wymieniał jak przy...  w krawężnik? Żadnej akcji serwisowej na to nie było.

Pack 2 miał inne koła,19"

 

To jest samochód zakupiony z  Nissan Polody Kalisz ,Przemizierowo?

Wymieniali tylko tą elektroniczną blokadę, sam byłem wzywany, kolumny nikt nie ruszał, to była jedyna akcja gdzie auta 2009/10 się łapały. 

Pack 2 powinien mieć Raysy 19".

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniali tylko tą elektroniczną blokadę, sam byłem wzywany, kolumny nikt nie ruszał, to była jedyna akcja gdzie auta 2009/10 się łapały. 

Pack 2 powinien mieć Raysy 19".

Ok, dziękuje wszystkim za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to cena kosmos, 8 letnie auto w cenie 110tysi, tyle moze kosztowac 2013-14 rok , SZALEŃSTWO !!!

 

ostatnio byłem u dilera w usa i chciał oddać 2017 nismo tech przelatane 2000mil. za 35tys $. , synowi sie podobał, ma 15 lat to moze niedługo juz jeździć na permicie, akurat  dobre do nauki zanim wsiądzie do jakiegoś auta dla dorosłych typu V8 

 

chodź moja zona definitywnie  mówi nie i uśmiecha sie w kierunku 911 , mi to obojętnie ja tym jezdzil nie będę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wydawanie 200 tys za 17 letniego skylina czym będzie :]?  Nie ma co porównywać cen aut w usa a w europie - bo między nowymi samochodami cenowo jest przepaść

 

ta niebieska jest mega piękna

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to cena kosmos, 8 letnie auto w cenie 110tysi, tyle moze kosztowac 2013-14 rok , SZALEŃSTWO !!!

 

ostatnio byłem u dilera w usa i chciał oddać 2017 nismo tech przelatane 2000mil. za 35tys $. , synowi sie podobał, ma 15 lat to moze niedługo juz jeździć na permicie, akurat dobre do nauki zanim wsiądzie do jakiegoś auta dla dorosłych typu V8

 

chodź moja zona definitywnie mówi nie i uśmiecha sie w kierunku 911 , mi to obojętnie ja tym jezdzil nie będę ....

Jak już to 106 do negocjacji. Auto krajowe bezwypadkowe z polskiego salonu w stanie idealnym w fabrycznym kolorze niebieskim, nie spotkasz drugiego takiego, do tego wiele dodatków drogich i mały przebieg, czemu mam zaniżać ceny i sprzedawać za darmo? To wszystko co jest w tym aucie i samo to jak z fabryki wyszło czyni je wyjątkowym i wiedziałem to jak je kupowałem i gdy delikatnie ulepszałem co kosztowało też troche pieniędzy(tak wiem że sie tych pieniędzy nigdy nie odzyska i nawet na to nie licze) wiele osób mi to mówi że już sam kolor robi taką robote na żywo, ciągle sie ktoś ogląda robią ludzie zdjęcia itp. Zobacz jakie są ceny w Eu, a nie rób porównania z Usa bo to bez sensu. Tam jest inny rynek i inne ceny. Do tej kwoty 35 tyś dolicz koszty sprowadzenia i wszystkie opłaty.. rzeczywiście cena super :) 370z z usa nie warto ściągać bo potem każdy będzie bał sie kupić, bo z usa..Ja sprzedaje tylko dlatego bo kupiłem ponad miesiąc temu Nissana 350z Nismo 08 rok w USA z przebiegiem 38tyś mil i już za pare dni w końcu będe miał go pod domem Jak wiadomo 350z Nismo wychodziły tylko na usa i japonie dlatego akurat ten egzemplarz uważam że warto kupić choć wcale nie jest tani i innego wyjścia nie ma jak chce sie być w jego posiadaniu. Auta jakimi jeżdże są zawsze nietuzinkowe, wyjątkowe i warte swojej ceny. A cena 106tyś jest do dobrej negocjacji dla kogoś zdecydowanego. Prosze koledzy z forum nie sprzedawajcie swoich zetek za grosze bo według kolegi tyle są wszystkie warte patrząc na rocznik.. Edytowane przez milordess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaleństwem jest płaceni takiej kasy za stare auto. przewartościowujecie to strasznie. Normalne 3 letnie zadbane auto traci na wartości ok. 45%. Normalne 8 letnie auto ile jest warte 30% nowego, zobaczcie nowe Murano kosztuje tyle samo co Z370, dokładnie 30-45tyś $, 8 letnie to koszt 50-60tyś, niech zadbana, doinwestowana zetka będzie droższa o 10-20tyś, ok. ale nie + 100%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350z tak jak i 370z nie tracą tak na wartości jak inne auta, co Ty wgl porównujesz?

szaleństwem jest płaceni takiej kasy za stare auto. przewartościowujecie to strasznie. Normalne 3 letnie zadbane auto traci na wartości ok. 45%. Normalne 8 letnie auto ile jest warte 30% nowego, zobaczcie nowe Murano kosztuje tyle samo co Z370, dokładnie 30-45tyś $, 8 letnie to koszt 50-60tyś, niech zadbana, doinwestowana zetka będzie droższa o 10-20tyś, ok. ale nie + 100%.

Czyli wychodzi na to z Twoich kalkulacji i wyliczeń że np. moja zetka jest warta 50-60tyś? Prosze Cie Kazik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze twoja zeta jest zła, nie warta jakis moze duzych pieniedzy, to ladne auto, po prostu twierdze, ze takie auto w pewnym wieku kosztuje pewny procent i juz. i pisanie ze nie da sie kupic dobrej zetki z np. 2003 roku za 30tys jest bzdura, bo to max, ile ta zetka powinna kosztowac. Moze ja zyje w innych realiach cenowo-nabywczych, nie wiem, moze w Polsce jest inaczej, juz dlugo mnie nie bylo w kraju.  A za  ie mozna było najtaniej  kupic nowa zetke w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze twoja zeta jest zła, nie warta jakis moze duzych pieniedzy, to ladne auto, po prostu twierdze, ze takie auto w pewnym wieku kosztuje pewny procent i juz. i pisanie ze nie da sie kupic dobrej zetki z np. 2003 roku za 30tys jest bzdura, bo to max, ile ta zetka powinna kosztowac. Moze ja zyje w innych realiach cenowo-nabywczych, nie wiem, moze w Polsce jest inaczej, juz dlugo mnie nie bylo w kraju. A za ie mozna było najtaniej kupic nowa zetke w PL ?

Nie mam więcej pytań. Dobrej nocy Kazik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę samochodu kształtuje rynek. Jak będzie ktoś chętny zapłacić 106tys. za taki samochód to dlaczeog nie. Każdy szuka czegoś innego. Fakt ceny Zetek są jak dla mnie chore. Ja kupiłem 4 letni samochód, jeżdże nim już 3,5 roku a nie sądzę że straciłbym na nim więcej niż 25-30%. Trudno znaleźć inny samochód, który tak mało traci na wartości. Jak ktoś jeszcze ma "igłę" to dlaczego ma nie przywalić ceny jak ktoś inny za to zapłaci?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaleństwem jest płaceni takiej kasy za stare auto. przewartościowujecie to strasznie. Normalne 3 letnie zadbane auto traci na wartości ok. 45%. Normalne 8 letnie auto ile jest warte 30% nowego, zobaczcie nowe Murano kosztuje tyle samo co Z370, dokładnie 30-45tyś $, 8 letnie to koszt 50-60tyś, niech zadbana, doinwestowana zetka będzie droższa o 10-20tyś, ok. ale nie + 100%.

Jeśli jest tak jak piszesz, to załatw mi F40 za jakieś 5000$, bo więcej to chyba nie warto dać za takiego starego szrota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze twoja zeta jest zła, nie warta jakis moze duzych pieniedzy, to ladne auto, po prostu twierdze, ze takie auto w pewnym wieku kosztuje pewny procent i juz. i pisanie ze nie da sie kupic dobrej zetki z np. 2003 roku za 30tys jest bzdura, bo to max, ile ta zetka powinna kosztowac. Moze ja zyje w innych realiach cenowo-nabywczych, nie wiem, moze w Polsce jest inaczej, juz dlugo mnie nie bylo w kraju.  A za  ie mozna było najtaniej  kupic nowa zetke w PL ?

moze i powinna kosztowac 30, tak samo jak supra powinna ksoztowac max 50, a kosztuje ponad 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta sportowe rządzą się innymi prawami, jest też teraz bańka na rynku aut, która kiedyś musi pęknąć... ale zastanowiłbym się czy szukając 370Z ze 100k na ręku interesowałbym się pierwszym rocznikiem, nawet pomimo tego, że ma kilka fajnych tuningowych fantów. Uważam, że 370Z jest obecnie mega dobrym zakupem jak się kupuje auto 3-5 letnie (wtedy traci najwięcej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i najważneijsze w tym jest to że technologicznie absolutnie nie ma żadnej różnicy czy mamy 370z z 2009 roku czy z 2017, jedyna różnica to na nic nie wplywajace detale/wygląd no a w cenie jest spora różnica :D

A no i modele 2018 ze sprzegłem takim jakie montowane było w 350-tkach w latach 2003-2005 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uderzenie po raz drugi.....  :)

teraz trochę podniosłem kwotę za jaką chcę kupić Ztkę

i w związku z tym chciałem zapytać czy ktoś zna te auta?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6984090991#e33f001fa6%C2%A0%C2%A0  

lub bardziej się skłaniam na to :

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-370-z-polski-salon-22610939.html#1ca736a09b3a47a7,1

Edytowane przez Seagal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uderzenpo raz drugi ;) Zachęcam do kupna mojej Niebieskiej, cena spadła,  aktualnie za 89900zł wystawiona, w międzyczasie zakupiłem 2x 350z Nismo i już naprawde nie mam miejsca :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla roczników 2009/10 nie jestem pewien czy początek 11 ogłoszono akcje serwisową wymiany elektronicznej blokady kierownicy.

Usterka polegała na niemożliwości odpalenia samochodu,("nie widział  kluczyka") oczywiście przy zablokowanej  kierownicy.

Dość kosztowna naprawa.

Jak dobrze pamiętam , ktoś na forum miał taki problem.

Podobno wina leży po stronie fabryki, olej robi spięcie na płycie elektronicznej.

A kolumnę zwrotniczą to chyba wymieniał jak przy...  w krawężnik? Żadnej akcji serwisowej na to nie było.

Pack 2 miał inne koła,19"

 

To jest samochód zakupiony z  Nissan Polody Kalisz ,Przemizierowo?

 

Moja Merry tak ma. Pytanie trochę poza tematem - czy mogę udać się na akcję serwisową do naszego polskiego salonu (mam US wersję)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Merry tak ma. Pytanie trochę poza tematem - czy mogę udać się na akcję serwisową do naszego polskiego salonu (mam US wersję)?

 

Jak ostatnio byłem w ASO Nissana to powiedzieli, że akcje serwisowe są na poszczególne rynki i z autem z USA trzeba udać się do salonu w USA. Nie wiem ile w tym prawdy, a ile zbywania klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...