Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale shitstorm się zrobił,

 

Konkluzja z Waszych postów jest taka:

Nie wolno kupować aut z USA ani EU,

z Polski ani z zagranicy,

W lpg, ale też nie w benzynie,

żadne DE, rev upy, hry

Nienowy, ale też nieużywany

Bity niebity i coś tam składany 

 

Co się nie kupi wszystko złe!

Ja zawsze kupuje używki, ale staram się sprawdzać samochód/motocykl trochę mocniej niż mi się chcę (żeby potem nie było płaczu).

Jeśli przez najbliższe 6-12 miesięcy od zakupu nie zaskoczą mnie rzeczy, które przekraczają mój przygotowany budżet na naprawy to uznaje, że wybór był słuszny.

 

350z/370z to nie jest samochód, na którym jest sens oszczędzać i dziadować, bo to się po prostu nie opłaca (w takim wypadku nie daje tyle radości, a i tak dziadowanie w zetce kosztuje)

To czy ktoś ma lpg czy nie to jest jego osobista sprawa. (ja nigdy nie miałem i nie będę miał, ale to nie oznacza, że właścicieli uważam za gorszych. Samochód tak, właścicieli absolutnie nie)

 

Ten samochód został zrobiony do sprawiania radości, to nie jest golf w tdi, pamiętajmy o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf jest dla tych co koniecznie chcą aspirować do elity a ich ręce jeszcze dobrze pamiętają pług ;)

Kabinówka wejdzie, coś większego raczej nie. Chciałbyś pojechać na spotkanie partnerów nawet 20 km za miasto i już lipa, bo nie zapakujesz ciuchów. No chyba, że lubisz pakować się do małej walizki i wyglądać później jak sierota w pogiętych ubraniach.

Widać, że znawca się znalazł. Ja w tym roku bez problemu spakowałem do 350z dwie średnie walizki, leżak, parawan i parasol, a następnie ciesząc się wakacjami pojechałem z dziewczyną na wakacje. Ale kolega widać potrzebuje więcej miejsca niż kobieta żeby się spakować! Polecam kupić busa, na pewno się zmieścisz.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie można wrzucić dwie średnie torby i koszule/sukienki na wierzch. Natomiast nie rozumiem tej mody na wyzywanie się nawzajem od cebulaków/januszy itp. Polacy to bardzo rozgarnięci ludzie, pomysłowi i pracowici. Nie ma jedynego słusznego zdania i jednego gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno było aktualne. Ogłoszenie zniknęło ok godzinę temu. Może po prostu czas się skonczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wbudowany tablet. Ktoś chyba miał kiedyś coś podobnego w 350z ale nie pamiętam kto. Przypomina to trochę ten komputer z gtr. Ktoś wie jaki moze być koszt zamontowania takiego tablecika jak w tej zetce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś ciekawy 370z na forum do sprzedaży ??

Jak nic nie kupisz to mój będzie do sprzedania w lecie  :icecream: Po ponad 4 latach użytkowania, będe musiał się z nim rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego salonu auta nigdy bym nie kupil, maskarycznie dlugie interwaly, rdza i olej 5w30 ktory na potege zabija te silniki przy dynamicznej jezdzie a polacy wykorzystuja ich moc :)

 

W stanach co 3000-4000 mil wymiana oleju w silniku i z reguły bardzo malo dynamiczna jazda...

 

Na serwis wpadaja do nas 50tki z 2003-2005 roku a ładniej ich sruby, obudowy silnika wygladaja jak w 3 letnich 70tkach jerzdzonych po polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dokadnie tak, 2 razy wymiana oleju co 30tys i jest po silniku


Czy jak szukacie zetki to zwracacie uwage na wyposazenie, czy glownie na stan auta i jego historie powypadkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak szukacie zetki to zwracacie uwage na wyposazenie, czy glownie na stan auta i jego historie powypadkowa?

Bardzo poszaleć to tam się nie dało. 

Ja się powoli rozglądam za 370z. Szukam przedlifta w manualu z rev matchem, skorami grzanymi, szary/orange albo białe nismo (jak mi trochę bardziej walnie na dekiel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej tak - będzie pewnie tylko trochę pierdzielenia żeby to ładnie spasować ale to się tyczy każdego zderzaka innego niż oryginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś może powiedzieć o tym autku z poznania? Jedynie co widzę to że już długo stoi na allegro ale domyślam się że ciężko zetke sprzedać w tych czasach
https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-felgi-rays-19-cali-key-less-go-bixenony-navi-ID6zrJ3l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I ponownie mam problem z moim nissanem 370z. Po wymianie modułu za 5600 zł był spokój, samochód czytał kluczyk odpalał normalnie itd. Jednak od kilku tygodni po wejściu do samochodu zapala mi się żółta kontrolka (na lewo od ekranu komputera) z napisem "KEY" i nie gaśnie po uruchomieniu silnika. Dopiero jak w samochodzie się nagrzeje co następuje po przejechaniu kilku kilometrów, i po wyłączeniu silnika a następnie jego ponownym uruchomieniu, kontrolka gaśnie. Nauczony przykrym i kosztownym doświadczeniem z incydentu z 2016 r. w momencie kiedy ta kontrolka zapaliła mi się pierwszy raz po wcześniejszej naprawie, nie wyłączyłem silnika tylko od razu pojechałem do serwisu. Tam otwarli zlecenie, podłączyli do komputera i stwierdzili, że kontrolka zgasła, że miałem zarejestrowane jakieś dwa drobne błędy,i że je skasowali. Wszystko ich zdaniem jest ok. Zapłaciłem 250 zł i myślałem, że to koniec problemów. Niestety po kilku dniach kontrolka ponownie się zapala. W samochodzie wszystko działa, silnik odpala itd. Ale świecąca się kontrolka jest irytująca. Nie wiem, czy nie jest to zapowiedź większych kłopotów za jakiś czas. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy coś się zmieni po wymianie baterii w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego salonu auta nigdy bym nie kupil, maskarycznie dlugie interwaly, rdza i olej 5w30 ktory na potege zabija te silniki przy dynamicznej jezdzie a polacy wykorzystuja ich moc :)

 

W stanach co 3000-4000 mil wymiana oleju w silniku i z reguły bardzo malo dynamiczna jazda...

 

Na serwis wpadaja do nas 50tki z 2003-2005 roku a ładniej ich sruby, obudowy silnika wygladaja jak w 3 letnich 70tkach jerzdzonych po polsce :P

Masz rację, tylko że salon salonowi nie równy. Są salony co wymieniają olej tak jak zaleca się w książce co 7500 lub 6 miesięcy a są takie co mają swoje widzimisie. Każdy ma też swój rozum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...