Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z/370Z/G35/G37] Zlocik ?


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym zorganizował zlot 350Z/370Z/G35/G37 gdzieś w dogodnym miejscu z torem do upalania, ogniskiem i temu podobnymi atrakcjami to kto by reflektował ? Na razie pytam żeby rozpoznać teren :devil: Sympatyków tej platformy też zaprosimy :D

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko słabo z czasem ogólnie, ale to już będę się martwił jak będzie konkretny termin i miejsce

 

jako prezes powinieneś się umieć zorganizować ;)

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wpuścicie S15 przywiezioną na lawecie do upalania to ja już pytam gdzie kiedy i komu wpisowe :D

 

możemy Cię wpuścić, ale jak dostaniesz łomot od jakiejś walonej i pospawanej 350Z z USA to fundujesz hotel wszystkim uczestnikom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

S15... S15... Nie ma takiego Nissan'a! :devil:

 

no i wydało się ;( przepraszam... kurcze ja to jestem świnia S15 to tak naprawdę Polonez :D:D:D:D

A poważnie to pfff :P ma znaczek Nissana na kierownicy więc jest dobrze :D

 

możemy Cię wpuścić, ale jak dostaniesz łomot od jakiejś walonej i pospawanej 350Z z USA to fundujesz hotel wszystkim uczestnikom ;)

 

pod warunkiem, że będzie to zabawa w drift :D i dacie mi miesiąc na to bym auto rozseryjnił - w sensie rozdziewiczył z seryjnych ograniczeń :D

Wczoraj po prostu dokonałem mistrzostwa świata - filmik za 2-3 dni będę miał, bo go kumpel obrobi troszkę :D - udało mi się lecieć nie tylko bokiem, ale i tyłem do przodu zarazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devi rzuć hasło a przyprowadzę kilka G ;) Nie wiem czy będą chętni żeby latać bokiem ale jakaś ćwiartka, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

devi rzuć hasło a przyprowadzę kilka G ;) Nie wiem czy będą chętni żeby latać bokiem ale jakaś ćwiartka, jak najbardziej.

w miesiąc się na draga nie wyszykuję ;) ale jak to byłoby w lipcu - to why not :D

Dawać ich tu do mnie ;)

 

A poważnie mówiąc fajnie będzie się spotkać, trochę się pobawić - a i jak ktoś będzie ciekaw paru tricków w zakresie panowania nad poślizgiem i efektownych tricków, które robią wrażenie, a są wbrew pozorom bardzo łatwe, to z przyjemnością podpowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miesiąc się na draga nie wyszykuję ;) ale jak to byłoby w lipcu - to why not :D

Dawać ich tu do mnie ;)

A poważnie mówiąc fajnie będzie się spotkać, trochę się pobawić - a i jak ktoś będzie ciekaw paru tricków w zakresie panowania nad poślizgiem i efektownych tricków, które robią wrażenie, a są wbrew pozorom bardzo łatwe, to z przyjemnością podpowiem :)

 

tylko trzeba by było najpierw zacząć od obowiązkowego CAŁKOWITEGO odłączania ESP jako wpisowe na zlot :devil:

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Gadałem dzisiaj z devim :) i z chęcia dopomogę mu od strony formalno organizacyjnej to zorganizować, tak aby to wszystko miało rączki i nóżki - zainteresowani jesteście tym, aby była możliwość pobawienia się na torze..?

Jeśli tak to mogę zgadać się z moim kumplem z Niemiec, wpadłby i moglibyśmy przy okazji przeprowadzić w pełni profesjonalne szkolenie jazdy w parach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy, byście się jeszcze wypowiedzieli czy lepszy zlot koło Warszawy czy weekendowy gdzieś dalej. Mi jest wszystko jedno ale ciekaw jestem opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje są w zasadzie dwie - Warszawa i brak jakiegokolwiek toru tak naprawdę...

Albo ...Koszalin i prawdziwe jaranie się tym co się ma :)

jak Koszalin to się pojawię :D

...jakoś nigdy nie miałem okazji pojeździć na tym torze ...a mam do niego nie całe 4km :rolleyes2:

 

http://www.moto-park.koszalin.superhost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z chęcia się zjawię. Zawsze chciałem nauczyć się "jeździć tyłem do przodu" :rofl: .

To co, zbierać już drewno na ognisko? :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje zarowno Warszawa jak i Koszalin, choc jest kawalek ode mnie.. ale tor kusi, bo tam nie bylem.

 

A moze wynajac Modlin pod Warszawa? W poprzednich latach wynajmowalismy 2 pasy startowe z laczeniami i trajektorie wyznaczalismy oponami. Tylko wiem, ze zmienili status Modlina jako lotnisko wyzsze ranga niz wczesniej i podwyzszyli ostro stawki za taki wynajem..

Edytowane przez Prezes_Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Szczerze powiedziawszy Koszalin jest również dobry z tego powodu, że wynajem tego toru kosztuje mnie śmiesznie małe pieniądze - w zasadzie tyle co opłacenie pracowników do przygotowania toru i portierni w danym dniu ;) więc naprawdę to nie jest kwestia miejsca, raczej opłacalności - bo zamiast nie wiem wołać po 200 PLN wpisowego, lepiej zawołać po 50 PLN, a resztę wlejecie w swoje baki ;) - rzecz jasna raket fjuela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ bardzo ważna będzie frekwencja i zadowolenie dlatego też muszę wiedzieć czy nadmorskie klimaty latem będą odpowiadać większości czy też coś w okolicy Warszawy zorganizujemy (mam dostęp do kilku niezłych miejsc w niezłych pieniądzach).

 

Z góry mówię, że nie będę się patyczkować i naginać do każdego (już na kilku forach widziałem jak to jest, zawsze ktoś się znajdzie ma jakąś wymówkę na dany termin :whistle: ) tylko zbieram informacje na podstawie których ustalę na jakie terminy i imprezy jest najwięcej chętnych. :devil:

 

Mam możliwość zorganizowania profesjonalnej imprezy za śmieszne pieniądze, z pachołkami, oponami, instruktorami, ogniskami, hotelami i co tam sobie jeszcze można wymyślić, więc zorganizuję, tylko musi być więcej chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devi tak na szybko sprawdziłem ilu jest aktywnych (na forum) posiadaczy 350Z i wyszło mi 15 osób. Myślę, że na taką max. frekfencję możemy liczyć.A nawet jak nas będzie mniej to i tak damy czadu :devil: W końcu 3 osoby to już tłum :)

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devi tak na szybko sprawdziłem ilu jest aktywnych (na forum) posiadaczy 350Z i wyszło mi 15 osób. Myślę, że na taką max. frekfencję możemy liczyć.A nawet jak nas będzie mniej to i tak damy czadu :devil: W końcu 3 osoby to już tłum :)

 

15 osób to byłoby nieźle. Doszliby jeszcze sympatycy, infinity i będzie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego zorganizujesz to ja nawet Zetką przyjadę. :P

 

któreś tam - "nie kradnij" ;)

 

przyjeżdżaj przyjeżdżaj, będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...