Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z/370Z/G35/G37] Zlocik ?


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobrze ;) Liczę na miłe przyjęcie, bo nikogo nie znam - chociaż widzę, że mam praktycznie sąsiada z Gomulina :P

 

W takim razie mi pasują terminy

 

24-26 czerwca

1-3 lipca

 

Jeśli chodzi o lokalizację, to - jak ma być dobra zabawa - to ja mam wszędzie blisko :P byle w granicach naszego pięknego kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby faktycznie sie udało :D tyle zetek w jednym miejscu :devil:

 

tyle ? za mało ciągle, mamy około 8-9 aktywnych userów. Panowie i Panie, prosimy o deklaracje, nikt nie każe wam (póki co :devil: ) wpłacać zaliczek. Prosimy wpisywać się na listę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devi, ja uważam może mylnie, ale na początek dobrze by było zacząć od tego żeby więcej osób wpadało na gokarty, wtedy po takiej integracji łatwiej będzie też coś większego zorganizować.

 

no właśnie. Panie i Panowie - zapraszamy na wtorkowe zmagania gokartowe. W Warszawie na Okęciu - ul. Modularna 3A . I repeat - w każdy wtorek oprócz świąt. Zaproszeni są nie tylko posiadacze zetek, ale i miłośnicy zetek oraz Infinity :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ;) Liczę na miłe przyjęcie, bo nikogo nie znam - chociaż widzę, że mam praktycznie sąsiada z Gomulina :P

 

Witam Koleżanke!

To co może wieczorny cruzik po Piotrkowie B)

 

No i oczywiście piszę się na każdy możliwy zlot :D

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pierwsza więc wpisy robiliśmy tylko szowinistyczne :D

 

Spoko spoko, po obecności na kilku forach przywykłam :P

 

To co może wieczorny cruzik po Piotrkowie B)

no problem ;) dzisiaj jadę co prawda do wawy, ale pewnie wrócę na weekend, bo muszę auto na chwilę do warsztatu odstawić - ale, ale...wysyłam Ci na pw jakieś kontakty do siebie to będziemy in tacz :P a tak w ogóle to ja chyba oglądałam Twoją zetkę w trakcie szukania swojej u Tomka Wilczyńskiego, zresztą pogadamy na priv koniec OT :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość fanlucek

Ten temat powinien byc chyba na samej "gorze", to odświezam

i tez sie chetnie pisze na to... poki co termin kazdy jeden mi odpowiada, miejsce obojetne, byle byly mozliwosci dobrej "zabawy" :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien byc chyba na samej "gorze", to odświezam

i tez sie chetnie pisze na to... poki co termin kazdy jeden mi odpowiada, miejsce obojetne, byle byly mozliwosci dobrej "zabawy" :devil:

 

no to jest odpowiednie podejscie do sprawy :)

to sie widzimy :P

 

Pzdr

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś jeszcze myśli o zlocie?

Ostatnio miałem okazję być na zjeździe użytkowników innego forum - kilkadziesiąt kilometrów od Konina jest ładna miejscowość położona nad jeziorem - Ślesin; domki do wynajęcia. Mogę popytać, jak dokładnie wygląda sprawa zakwaterowania, ale muszą znaleźć się chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze myśli o zlocie?

Ostatnio miałem okazję być na zjeździe użytkowników innego forum - kilkadziesiąt kilometrów od Konina jest ładna miejscowość położona nad jeziorem - Ślesin; domki do wynajęcia. Mogę popytać, jak dokładnie wygląda sprawa zakwaterowania, ale muszą znaleźć się chętni.

 

faktycznie ładne tereny, ale tam raczej nie ma gdzie "pojezdzic" autami ;)

jak zauwazylem temat zlotu jest na etapie "zgonu naturalnego" :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej osób musi się udzielać na forum, aby coś zorganizować... Zetki chyba za mało się psują... Wspólna wymiana skrzyni biegów zbliża ludzi - patrz na forum subaru. :D

a Panna Ewa już nas nie lubi? :( Miało być jakieś spotkanie na gokartach i co?

 

i będziemy tak biadolić jak na innych forach ? co się komu popsuło i gdzie kupić najtaniej ? oraz ile pali i jak jeździć żeby paliło mniej ?

Panna Ewa zrobiła co miała zrobić i tyle ją widzieli.

Ogólnie to proponuję wypad na jakąś pojeżdżawkę, nawet jak ktoś nie będzie chciał jeździć to poogląda sobie inne auta, pogada z kimś. A tak to będziemy jak ci onaniści siedzieć tylko przed monitorami i biadolić że zlotu nie ma.

Podam proponowane daty jeszcze dzisiaj. Doczepimy się do jakiejś istniejącej imprezy, niezobowiązujący wypad będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i będziemy tak biadolić jak na innych forach ? co się komu popsuło i gdzie kupić najtaniej ? oraz ile pali i jak jeździć żeby paliło mniej ?

Panna Ewa zrobiła co miała zrobić i tyle ją widzieli.

Ogólnie to proponuję wypad na jakąś pojeżdżawkę, nawet jak ktoś nie będzie chciał jeździć to poogląda sobie inne auta, pogada z kimś. A tak to będziemy jak ci onaniści siedzieć tylko przed monitorami i biadolić że zlotu nie ma.

Podam proponowane daty jeszcze dzisiaj. Doczepimy się do jakiejś istniejącej imprezy, niezobowiązujący wypad będzie.

devi to co piszesz ma sens. zreszta ostatnia impreza w Kielcach tylko to potwierdza.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devi to co piszesz ma sens. zreszta ostatnia impreza w Kielcach tylko to potwierdza.

Pozdr!

 

jest kilka terminów ale bezsensownych bo w środku tygodnia, szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka terminów ale bezsensownych bo w środku tygodnia, szukam dalej...

 

 

Panowie i Panie działamy coś może na jakim evencie na 1/4 mili się zjawimy :)

Generalnie mi też bardziej pasuje formuła jakiegoś zlotu podczas podjeżdzawki a potem zawsze można sie gdzieś ruszyć.

Jeśli chodzi o termin to postaram sie dostosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie działamy coś może na jakim evencie na 1/4 mili się zjawimy :)

Generalnie mi też bardziej pasuje formuła jakiegoś zlotu podczas podjeżdzawki a potem zawsze można sie gdzieś ruszyć.

Jeśli chodzi o termin to postaram sie dostosować

 

19go w Sosnowcu jest 1/4 mili organizowane przez sss.org.pl

na przykład. Ale ja coś bliżej Warszawy planowałem, a dokładnie w Ułężu koło miejscowości Ryki (droga Warszawa-Lublin). Tylko jeszcze nie znam szczegółów czy w sobotę czy w niedzielę czy co, ale może będą Ferrari, Lambo, porsche i inne niezgorsze do pojeżdżenia :devil:

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec by mi wszedł :) hehe

Pzdr

 

Ja wiem worm że by Ci wszedł, ja też nie mam nic naprzeciwko Sosnowcowi, ale jeżeli będzie impreza z lepszymi atrakcjami na Ułężu to wybieram Ułęż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem worm że by Ci wszedł, ja też nie mam nic naprzeciwko Sosnowcowi, ale jeżeli będzie impreza z lepszymi atrakcjami na Ułężu to wybieram Ułęż :)

 

Devi jak bedzie dobra impreza damy rade :P ...wiadomo

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj, daj, bo deadline się zbliża milowymi krokami. :)

i znowu żadnych informacji nie dostałem :(

generalnie co kilka dni są jakieś treningi takie kameralne, a to w Kielcach a to w Ułężu (ułęży) ale myślałem o czymś z przytupem.

Pod koniec sierpnia jest duża impreza 1/4 , drift i Tor poznań. Ja spróbuję się na Tor wybrać, zawsze można się dołączyć do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu żadnych informacji nie dostałem :(

generalnie co kilka dni są jakieś treningi takie kameralne, a to w Kielcach a to w Ułężu (ułęży) ale myślałem o czymś z przytupem.

Pod koniec sierpnia jest duża impreza 1/4 , drift i Tor poznań. Ja spróbuję się na Tor wybrać, zawsze można się dołączyć do mnie :)

 

Dominik ja bym nawet i wpadł na ten Poznań

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim skladzie to i ja sie skusze, ale może uda się znaleźć coś wcześniej.? Szukajcie a ....

 

 

jestem z wami chłopaki :) @devi daj znać co i jak z tym poznaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...