Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

może jakiś wieczorny cruzik po wawie?


AAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę - Ci, którzy rozkodują współrzędne niech po prostu napiszą WIEM, a niech nie psują innym zabawy ;)

52.235194, 21.081346

 

ta lokalizacja bardzo mi odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Cieszy mnie że lokalizacja się podoba :D po prostu blisko i ja będę miał od bazy wypadowej ;)

A do tego hehe :D trochę rozruszacie szare komórki.

 

21.30 :D

 

Punktem zbornym będzie czarny Ssang Yong Actyon Sports - wystawię go na uliczkę dojazdową od Ostrobramskiej - jest obklejony w tą mordkę z mojego avatara :D bardzo charakterystyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy ten spot? Czy już może po :(?

 

będzie cieplej to znowu coś się zorganizuje w Warszawie. W sensie, żeby nie było 0 stopni po prostu :D

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie cieplej to znowu coś się zorganizuje w Warszawie. W sensie, żeby nie było 0 stopni po prostu :D

dobra, może tym razem przeczytam wcześniej i weźmiemy się ze znajomym i na dwie 350tki pojedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jak chłopaki jeździmy w ten weekend Ciepło sie zrobilo pod cargo kupa ludzi moze wyskoczym dzis wieczorem na szybki cruzik?

 

byłem ja i RS ale nikogo oprócz paru smętnych gości w Uno oraz autobusu imprezowego a w środku panie w średnim wieku tańczące wokół rury. Ale nie powiem żeby było ciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ja i RS ale nikogo oprócz paru smętnych gości w Uno oraz autobusu imprezowego a w środku panie w średnim wieku tańczące wokół rury. Ale nie powiem żeby było ciekawie :(

 

to zróbmy jakąś większą 350tkową ustawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zróbmy jakąś większą 350tkową ustawkę

 

dzisiaj też przejeżdżaliśmy przez cargo RSem i było jak na targowisku w Pekinie :| masa samochodów i jeszcze więcej ludzi.

Mnóstwo motocykli, dwa wozy policyjne, znalazły się też hot dogi, kiełbaski, stołeczki i krzesełka :|

Nie znaleźliśmy wśród tłumu żadnych samochodów, z właścicielami których znaleźlibyśmy wspólny język (bo o czym mam rozmawiać z kolesiami w VW Polo). Trzeba coś ustawić. Dziwię się tylko, że w niedzielę taki tłum. Może ktoś zorganizował legalny sprit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj też przejeżdżaliśmy przez cargo RSem i było jak na targowisku w Pekinie :| masa samochodów i jeszcze więcej ludzi.

Mnóstwo motocykli, dwa wozy policyjne, znalazły się też hot dogi, kiełbaski, stołeczki i krzesełka :|

Nie znaleźliśmy wśród tłumu żadnych samochodów, z właścicielami których znaleźlibyśmy wspólny język (bo o czym mam rozmawiać z kolesiami w VW Polo). Trzeba coś ustawić. Dziwię się tylko, że w niedzielę taki tłum. Może ktoś zorganizował legalny sprit ?

 

ja jestem kolesiem co się z vw polo na 350z przesiadł ;). Za tłumami nie przepadam. Niedługo tam kino samochodowe zrobią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem kolesiem co się z vw polo na 350z przesiadł ;). Za tłumami nie przepadam. Niedługo tam kino samochodowe zrobią..

 

spoko spoko , ja się przesiadłem z Opla Corsy i Renault Clio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fordem jechałeś to powinieneś się z nimi dogadać :D

 

niby tak, ale tematów by nie było za wiele. jak byłem z żoną na zlocie Focusów, to gadaliśmy tylko z gościem co miał Focusa RS bo reszta jakoś się izolowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie na takim spocie z tobą powinni rozmawiać. Fajna odmiana Focusa! Dziwni ci ludzie, hmm... Fajny klimat ma klub MazdaSpeed, tam nieważne czym jeździsz ważne , żeby się spotkać i pogadać niekoniecznie o autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie na takim spocie z tobą powinni rozmawiać. Fajna odmiana Focusa! Dziwni ci ludzie, hmm... Fajny klimat ma klub MazdaSpeed, tam nieważne czym jeździsz ważne , żeby się spotkać i pogadać niekoniecznie o autach.

 

Też się zdziwiłem. Ale może to dlatego, że zacząłem gadkę od tego, że właśnie wracam z toru w Kielcach i ślisko było, i że następnym razem założę nacinane semi-slicki ;) to był chyba gwóźdź do trumny :devil:

 

no nic to, będziem próbować animować jakoś tą sferę motoryzacyjną. Bo sezon za pasem a tarcze hamulcowe rdzewieją ;)

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha no i tą gadką dobiłeś posiadaczy TDCI. Tor, semi slicki nieładnie... trzeba było zacząć "Ile na baku robicie" :D Zaraz by się rozmowa kleiła. Wsadz od razu Toyo R888 i grzej RSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha no i tą gadką dobiłeś posiadaczy TDCI. Tor, semi slicki nieładnie... trzeba było zacząć "Ile na baku robicie" :D Zaraz by się rozmowa kleiła. Wsadz od razu Toyo R888 i grzej RSa.

 

no właśnie Toyki kupiłem i o toykach 888 nacinanych mówiłem. Nie jestem żaden pro, po prostu na ulicznych oponach to samochód na torze w ogóle nie jedzie i się walczy o życie zamiast jeździć. Dodatkowo samochody z mocą o połowę mniejszą Cię biorą i się można załamać.

A propos robienia na baku, to nigdy nawet nie liczyłem ile zetka na baku robi, to samo RS - szkoda nerwów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Devi musielismy sie minąc :)

autobus fajny

moze wogole ustalmy jakis dzien tygodnia np piątek sobota albo niedziela o 21 lub 22. Jak jakies Ztki beda chcialy sie spotkac i razem pojezdzic to bedzie nam łatwiej sie spotkac

 

Devi zostaw RSa w spokoju to samochod Twojej Żony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha no i tą gadką dobiłeś posiadaczy TDCI. Tor, semi slicki nieładnie... trzeba było zacząć "Ile na baku robicie" :D Zaraz by się rozmowa kleiła. Wsadz od razu Toyo R888 i grzej RSa.

 

teraz dopiero mi się przypomniało, że zacząłem rozmowę z nimi od tego, że przyjechałem im pokazać jak wygląda prawdziwy samochód :devil:

miał być żarcik, ale chyba nie załapali :angry:

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może spocik,niedziela 24 godzina 21 cargo będzie dużo ludzi

 

a będzie illegal street racing ? :D

ostatnio nawet artykułu o tym się w mediach pojawiły :|

chociaż ja tam żadnego racingu nie widziałem osobiście. najwyżej mnóstwo ludzi siedzących w samochodach.

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję się pojawić swoją 350tką w takim razie.

 

AAS - fizyki nie oszukasz, RS musi Cię objechać bo ma 440 Nm. Chyba że mi się noga omsknie ;)

Jedyny ratunek dla Ciebie to zmiana opon na slicki :D bo w pierwszej fazie RS bardzo młóci kołami w miejscu. Za to może być ciekawe porównanie silnika DE (czyli takiego jak Twój) i HR (jak w u mnie). Zresztą żona mi nie pozwala katować jej RSa, muszę niszczyć mojego nissana :D

 

Podobno wersja HR jest w stanie do setki dojechać w 5.5 sek. Nie wiem, nie sprawdzałem, ale to dość możliwe bo nie raz, nie dwa ruszałem spod świateł i jest nieźle :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję się pojawić swoją 350tką w takim razie.

 

AAS - fizyki nie oszukasz, RS musi Cię objechać bo ma 440 Nm. Chyba że mi się noga omsknie ;)

Jedyny ratunek dla Ciebie to zmiana opon na slicki :D bo w pierwszej fazie RS bardzo młóci kołami w miejscu. Za to może być ciekawe porównanie silnika DE (czyli takiego jak Twój) i HR (jak w u mnie). Zresztą żona mi nie pozwala katować jej RSa, muszę niszczyć mojego nissana :D

 

Podobno wersja HR jest w stanie do setki dojechać w 5.5 sek. Nie wiem, nie sprawdzałem, ale to dość możliwe bo nie raz, nie dwa ruszałem spod świateł i jest nieźle :devil:

 

 

Dobra sprawdzimy to :) raczej DE wielkich szans nie ma ale w przypadku Ztek to jest loteria co wyjedzie z fabryki jeden dostaje 280 km a drugi 240 więc najlepiej konfrontować one on one

 

Ta niedziela Wam pasuje czy są propozycję jakiegoś innego terminu (postaram sie dostosować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...