Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

może jakiś wieczorny cruzik po wawie?


AAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem tu nowy ale odswieze temat, jesli ktos chetny na jakies spotkanie w PT czy wawie? mi obojetnie i tak musze gnac z czestochowy, ale zeby chociaz pare osob sie stawilo, ja jestem wolny miedzy 28.05 a 04.06 ustalimy wspolna date i godzine a ja sie dostosuje, bedzie milo poznac innych posiadaczy 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest swietny pomysl :), na liscie uczestnikow widac juz 3 z350, czy to ktos od nas? moze zrobimy wstepna liste kto by przyjechac? nie trzeba przeciez wchodzic na tor od razu, bilety dla gapiow sa za typowego piataka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest swietny pomysl :), na liscie uczestnikow widac juz 3 z350, czy to ktos od nas? moze zrobimy wstepna liste kto by przyjechac? nie trzeba przeciez wchodzic na tor od razu, bilety dla gapiow sa za typowego piataka :o

 

chłopy, te 350z to my właśnie... przecież ogłaszałem żeby jechać na tego exotica już od miesiąca. każdy musi się zapisać indywidualnie, ale jest nas tam już trzech przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy, te 350z to my właśnie... przecież ogłaszałem żeby jechać na tego exotica już od miesiąca. każdy musi się zapisać indywidualnie, ale jest nas tam już trzech przynajmniej.

 

 

Potwierdzam z całą nieodpowiedzialnością, jest nas trzech! :shiftyninja::shiftyninja::shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie udały się. Wróciłem po 1 dniu!

Ze 12 stopni, wiatr i deszcz. Nie na moje zdrowie i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie udały się. Wróciłem po 1 dniu!

Ze 12 stopni, wiatr i deszcz. Nie na moje zdrowie i nerwy.

 

Ty, już kilka lat żyjemy na tym globie. Generalnie pogoda w Polsce nigdy nie rozpieszczała, trzeba kupić kalosze i sztormiak i walczyć :devil:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic nowego... Mi tam Mazury kojarzą się głównie z deszczem, może sirtrojan nie okopał namiotu...? :P

 

kuwa jak mi się marzy namiot i deszcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny weekend wasz - a żeby zaoszczędzić możecie jechać pod jeden namiot ! deszcz gwarantowany :devil:

 

 

tak poważniej to miałem domek + swój konwektor - było ciepło w domku ale jak to zwykle bywa: rozdzwoniły się telefony z firmy ze to ze tamto itp. wiec stwierdziliśmy ze nie ma sensu siedzieć przez cały dzień w domku tylko wracamy i ... popracujemy.

Odłożyłem jednak roboty biurowe na później bo słonko wyszło i posprzątałem sobie w autku.

Reanimacji wymagał filtr powietrza bo ostatnio czyściłem go wczesną jesienią :(

 

silistill3.jpg

 

 

 

silistill3.jpg

 

 

silistill2.jpg

 

 

teraz grzecznie schnie i czeka na spryskanie olejkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa jak mi się marzy namiot i deszcz :D

hehe nie wiem co ludzie widzą w tych namiotach :P

 

a może Lazurowe wybrzeże? :dribble: szukam drugiego kierownika do zetki na taką wyprawę... ktoś zainteresowany? albo może ktoś chce się dołączyć drugą zetką? :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć może umówimy się na czwartek na jakieś spotkanie, ma być ładna pogoda

jak dla mnie może być i gokarty we wtorek i cargo w czwartek :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cargo przypomina mi jarmark... powinni jeszcze watę cukrową sprzedawać, zabawki dla dzieci i baloniki.

 

tzn mi jest wszystko jedno czy to będzie cargo czy coś innego. tam czasami są dodatkowe atrakcje po prostu :D

ja i tak najbardziej lubię tor wyścigowy albo rajdowy odcinek więc dlatego nie wybrzydzam w kwestii spotkań na mieście :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wiem co ludzie widzą w tych namiotach :P

 

a może Lazurowe wybrzeże? :dribble: szukam drugiego kierownika do zetki na taką wyprawę... ktoś zainteresowany? albo może ktoś chce się dołączyć drugą zetką? :shifty:

Kiedy i na jak długo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i na jak długo ?

Kiedy? W grę wchodzą miesiące lipiec, sierpień i wrzesień.

 

Wszystko do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znać co sie wykluło to wpadnę jak będę wracał z treningu z ursynowa- czy to na Cargo czy to na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mi jest wszystko jedno czy to będzie cargo czy coś innego. tam czasami są dodatkowe atrakcje po prostu :D

ja i tak najbardziej lubię tor wyścigowy albo rajdowy odcinek więc dlatego nie wybrzydzam w kwestii spotkań na mieście :devil:

 

 

zgoda cargo nie jest idealne pracuje jeszcze nad jedną miejscówką może będzie można się legalnie pościgać na 800M ale Devi ma racje na cargo czasami się coś dzieje np w zeszły czwartek spłonęła ściera po strasznym pałowaniu i przyjechała straż pożarna i waty nie było ale były kiełbaski z grilla :) A na takich gokartach to co kasę wydajecie i z dziećmi z zerówki po torze jeździcie a tak pogadać można fury pooglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda cargo nie jest idealne pracuje jeszcze nad jedną miejscówką może będzie można się legalnie pościgać na 800M ale Devi ma racje na cargo czasami się coś dzieje np w zeszły czwartek spłonęła ściera po strasznym pałowaniu i przyjechała straż pożarna i waty nie było ale były kiełbaski z grilla :) A na takich gokartach to co kasę wydajecie i z dziećmi z zerówki po torze jeździcie a tak pogadać można fury pooglądać

 

na gokartach raczej stare wygi się ścigają na setne części sekundy. Dzieci to tam specjalnie nie ma. Przynajmniej tak gdzie my chodzimy, bo w supermarketach to fakt- dzieci jeżdżą.

 

Jeżeli chodzi o jakieś miejscówki to nie ma problemu z nimi jeżeli mówimy o postruskich lotniskach. Niestety to 100 km jazdy w jedną stronę. Gdyby się znalazła miejscówka w Warszawie to oczywiście byłoby miło, ale pytanie zawsze to samo: ile? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gokartach raczej stare wygi się ścigają na setne części sekundy. Dzieci to tam specjalnie nie ma. Przynajmniej tak gdzie my chodzimy, bo w supermarketach to fakt- dzieci jeżdżą.

 

Jeżeli chodzi o jakieś miejscówki to nie ma problemu z nimi jeżeli mówimy o postruskich lotniskach. Niestety to 100 km jazdy w jedną stronę. Gdyby się znalazła miejscówka w Warszawie to oczywiście byłoby miło, ale pytanie zawsze to samo: ile? ;)

 

słyszałem że ludzie się ścigają na jeszcze nie otworzonym kawałku trasy równoległej do toruńskiej koło m1 ale jeszcze tam nie byłem podobno lotnisko :) 4 pasy wyłączone z ruchu są jakieś niechlujnie postawione barierki ale wszyscy je objeźdżają

 

co do czwartku to może umówimy się na cargo a potem możecie zjechać na karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...