Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujesz gotową płukankę, dolewasz do silnika ze starym olejem, puszczasz go na 10min na wolnych obrotach i dopiero wtedy zlewasz olej i uzupełniasz nowym wraz z wymianą filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą puszkę, to jest na gotowo wymierzone.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszka na 5 litrów oleju jest więc do zetki idzie 1. Lejesz do oleju na zagrzanym aucie, czekasz 10minut i zlewasz stary olej. Ja co wymianę ją stosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia w zwykłym sklepie z olejami czy trzeba zamawiać gdzieś przez net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ! 

 

 

Mam na imię Czarek i mieszkam w Warszwie.

Od niespełna 2 miesięcy jestem posiadaczem Nissana 370Z.

Poprzednio jeździłem BMW Z4 3.0Si. Nissan ma dopiero nieco ponad 3 tyś km przebiegu więc jeszcze tak super go nie poznałem, ale jak dotąd jestem bardzo zadowolony!

Początkowo jeżdżąc bardzo spokojnie (docieranie, które trwa i właściwie będzie trwało do ok. 5 tyś km) stwierdziłem, że trochę ten Nissan jest zbyt uładzony, zbyt cichy i cywilizowany. Ostatnio jednak pozwoliłem go sobie trochę przycisnąć i pokazał swoje drugie oblicze  :devil:  . No i to jak lubi wychodzić boczkiem… poezja.

 

Btw. Powiedzcie proszę czy jest jakieś spotkanie na rozpoczęcie sezonu w Warszawie ? Pytam tutaj bo nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku.

 

IMG_6038_zpspudmwhpd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzina na forum wiec pewnie ciężko jeszcze z szukaniem. Wejdz w serie nx sx zx z i po otworzeniu tego wątku 3 od góry będzie temat o zlocie ogólnopolskim 2016. Tam możesz się zapisać na zlot i na latanie po torze

PS śliczna zetka i fajne foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zlot ogólnopolski to sprawa jest jasna ;) Może nie dość jasno się wyraziłem, ale chodziło mi o zlot wiosenny na rozpoczęcie sezonu w Warszawie (okolicach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic większego nie jest organizowane w tym czasie. Możesz spytać Tomka (tomoakatomi) - być może ma jakąś wiedzę o mniejszych weekendowych spotach. A impreza z pompa planowana na początek czerwca ew przedostatni weekend maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!
Nie wiem czy to odpowiedni temat ale nigdzie nie znalazłem czegoś w stylu żeby się pochwalić tym co modzimy w swoich autkach. Więc wrzucam tutaj , jeśli coś nie tak to proszę o usunięcie i obiecuje poprawę :)
No więc na dniach skończyłem montaż tabletu w miejsce schowka a także założyłem letnie felgi oraz przyciemniłem szyby + lampy. Na razie tak to wygląda :D

Pozdrawiam :) 

post-98045-0-13510300-1458341324_thumb.jpg

post-98045-0-94006800-1458341325_thumb.jpg

post-98045-0-71565600-1458341327_thumb.jpg

post-98045-0-58894500-1458341328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dział projekty i prezentacje. Tam możesz zaprezentować swoje auto

Fajne masz dekiel na felach. Były w komplecie z felgami czy kupione oddzielnie? Jak 9ddzielnie to daj jakiś namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dział projekty i prezentacje. Tam możesz zaprezentować swoje auto

Fajne masz dekiel na felach. Były w komplecie z felgami czy kupione oddzielnie? Jak 9ddzielnie to daj jakiś namiar

A przepraszam nie zauważyłem , następnym razem już tam coś będę wrzucał :) 

Diekielki robione na zamówienie , własny wzór. Koszt 8zł za sztukę więc bajka a robi robote.

sklep@odjazdowenaklejki.pl - Bardzo polecam , Pan Przemek bardzo ogarnięty w temacie , szybko , sprawnie i na temat. Wystarczy napisać co chcemy lub wysłać gotowy wzór/ projekt :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam carbonowe ale nie z logo Z. Dzięki za namiar pewnie skorzystam :)

On wysyła całe dekielki czy są to naklejki które się przyjęcia na swoje?

Przylepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam carbonowe ale nie z logo Z. Dzięki za namiar pewnie skorzystam :)

On wysyła całe dekielki czy są to naklejki które się przyjęcia na swoje?

Przylepia

Jestem pewny ,że nie będziesz rozczarowany. Super kontakt i jakość produktu.

To są naklejki ale bardzo trwałe i z bardzo mocnym klejem więc nie ma obaw że coś odpadnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ! 

Nie wiem czy ale chyba jestem pierwszą dziewczyną na tym forum :P ale moze się mylę :)

posiadam 350Z z 2004 roku wersje US kupiłam ją 3 lata temu :) 

moje poprzednie autko to Alfa Romeo GT 3.2 Busso 

moj ex facet zarazil mnie duzymi silnikami hehhe :P 

kooocham moje autko i mam nadzieje ze jeszcze dlugo bedzie ze mną :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili nieobecności wracam i teraz już jako pełnoprawny właściciel Zetki :).

A oto jak prezentuje się moja Laleczka:

97904864139845802474.jpg

 

Przy okazji witam jeszcze raz WSZYSTKICH oraz dziękuję tym, którzy mi doradzali, w szczególności Kubie za konsultacje telefoniczne ;).

Jak tylko ogarnę trochę czasu, to założę temat w dziale prezentacje.

Edytowane przez Sp1N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawiana była niedawno na forum. Szybciutko znalazła właściciela. Dbaj o nią bo prezentuje się świetnie. :)

 

Dzisiaj też pojawiła się srebrna z czarnymi akcentami. Prawdopodobnie wersja USA ale za to z HR'em pod maską: 

 

http://allegro.pl/nissan-350z-lift-silnikhr-313kmdoloty-nismo-dodatk-i6078296576.html

 

Regularnie jest ogłaszana już od jakiegoś czasu. 

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też pojawiła się srebrna z czarnymi akcentami. Prawdopodobnie wersja USA ale za to z HR'em pod maską: 

 

http://allegro.pl/nissan-350z-lift-silnikhr-313kmdoloty-nismo-dodatk-i6078296576.html

 

Regularnie jest ogłaszana już od jakiegoś czasu. 

 

 

 

Ona jest wystawiana odkąd pamiętam, nawet pod groźbami że to ostatni raz i jak się nie sprzeda to zostaje, lol.

Ktoś tutaj z forum się pofatygował ją sprawdzić kiedyś i opisał, w skrócie że można odpuścić bo szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak olej regularnie był w6mieniany i był to synetetyk to nie ma sensu lac plukanki...

 

Ps. do skrzyni jak ktos nie upala auta na torze mega polecam olej 75w80 gl4 no miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...