Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hubbcio, to mały spocik trzeba ogarnąć ;)

filipm87, zapraszamy :D a nawet w pół drogi można się dogadać

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Jestem Grzesiek,po przesiadce z innej Japońskiej legendy Imprezy GC8. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem czarnej Zetki w wersji EU, którą śmigam po Podkarpaciu w okolicach Mielca.

 

ae3fed24af6ba801med.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :) bezawaryjnej jazdy i zapraszamy na zlot do Warszawy

 

Dzięki :)

 

Witamy kolegę z okolic :)

 

Cześć, może się kiedyś zjedziemy w sezonie na jakimś evencie w okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Bartek . Posiadaczem Zetki jestem od niedawna ,choć już stwierdzam, że to cudowne auto .Jestem z okolic Bydgoszczy .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem od miesiąca szczęśliwym posiadaczem Z niestety cabrio ale i tak najszybsza na światłach:)

Wielkopolska

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem od miesiąca szczęśliwym posiadaczem Z niestety cabrio ale i tak najszybsza na światłach:)

Wielkopolska

To zakładaj rocket bunny :P W cabrio wyglada mega, nie to to w coupe, tam wygląda duzo gorzej, przynajmniej moim zdaniem

http://i.ebayimg.com/images/g/PwwAAOSw-CpX937X/s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Bartek . Posiadaczem Zetki jestem od niedawna ,choć już stwierdzam, że to cudowne auto .Jestem z okolic Bydgoszczy .

W końcu ktoś z okolicy! Zrobi się cieplej to można spota pod Tesco zrobić w jakiś piątek-sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Damian, Z kupilem 1,5 roku temu, aktualnie być moze bedzie zmiana na coś innego ale zobaczymy co przyniesie wiosna, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czołem cześć !!! Teraz tylko moje maleństwo czeka na turbo prawdopodobnie bd ustawiane u Cobcia auto w tej chwili ogarnięte z zewnątrz tak jak i w środku :D co do mechaniki sprzeglo zmienione na sztywne koło zamachowe coś tam wydech pomodzony :D więcej opisze jak bd czas :D

Moje 350z ;) pozdro

post-104876-0-92177100-1490954008_thumb.jpg

post-104876-0-15777600-1490954100_thumb.jpg

post-104876-0-89047800-1490954125_thumb.jpg

post-104876-0-28684800-1490954188_thumb.png

trim.C1F7166C-DDED-48FD-AE56-C3E839EE33C7.MOV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czołem cześć !!! Teraz tylko moje maleństwo czeka na turbo prawdopodobnie bd ustawiane u Cobcia auto w tej chwili ogarnięte z zewnątrz tak jak i w środku :D co do mechaniki sprzeglo zmienione na sztywne koło zamachowe coś tam wydech pomodzony :D więcej opisze jak bd czas :D

Moje 350z ;) pozdro

 

Ciekawy projekt. Wnętrze wygląda obłędnie. Wrzuć temat w dział projekty i opisz co, jak i gdzie zostało zrobione. Myślę, że nie tylko ja jestem tego ciekawy. Dodatkowo - co to za felgi? Przedni zderzak to oryginalny Nismo V3 czy kopia? Skąd zamawiałeś i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, z tej strony Rafał, jestem tu nowym użytkownikiem, choć forum przeglądam już od dłuższego czasu.

Obecnie poszukuję Z'ki w okolicach Warszawy.

Na co dzień jeżdżę Audi A3 1.8t które chcę zmienić na coś mocniejszego, bo chyba to ostatni dzwonek na auto sportowe, ponieważ jak nie kupię go teraz to nie kupię go przez kolejne 10 lat (żona,mieszkanie, dzieci itp.)

Gdybyście mieli do polecenia fajny egzemplarz (może być USA byle z ESP i TCS) to dajcie znać. 

Miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Klubowicza na przełomie maja/czerwca będzie zlot w Warszawie. Wrzuć foty auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) 

Jestem Wiesiek :D 

Po 1 nie udanym zakupie Zetki z Poznania wkońcu udało mi się trafić na dobry egzemplarz do drobnej kosmetyki.

 

Plany na projekt mam konkretne ale czas pokaże co da się zrobić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powitać. Dość taki świeży jestem w temacie. Zetka HR już moja, śmiga po ulicach Rzeszowa, okazjonalnie po Tarnowie czy Gorlicach również :)

 

Chętny na spoty jestem jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że sie szykuje :) Jestem gotów na różne pojeżdzawki jak najbardziej.

 

btw. Twój post na racingforum m3 vs 350z przekonał mnie, żeby spróbować zetki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta dobry wybór sama w sobie jest fajna i świetnie nadaje się do modów. Witam nowych posiadaczy i bezwaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...