Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że sie szykuje :) Jestem gotów na różne pojeżdzawki jak najbardziej.

 

btw. Twój post na racingforum m3 vs 350z przekonał mnie, żeby spróbować zetki ;)

 

No nie wiem jak to się dzieje ... zasiewam ziarenko.... i tylko patrze jak rośnie ;)

 

To napisz tam! Wrzucę też tam jakiegoś apdejta później. Fajnie będzie mieć nowego zawodnika na tor! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, widzę  że natrafiłem na ciekawe forum o 350z:) Jak narazie jestem posiadaczem a4 b7, lecz mam w planach zakupienie ciekawego egzemplarza 350z, mam nadzieję że czegoś na tym forum się dowiem na ten temat. 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, widzę  że natrafiłem na ciekawe forum o 350z:) Jak narazie jestem posiadaczem a4 b7, lecz mam w planach zakupienie ciekawego egzemplarza 350z, mam nadzieję że czegoś na tym forum się dowiem na ten temat. 

Pozdro

 

Witamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu Z ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , jestem nowy na forum . Chciałem się przywitać i ogłosić ze jestem dumnym posiadaczem Nissana 350z cabrio  :D 

Będę miał kilka pytań odnośnie auta , ale to już w innym dziale opisze o co chodzi :)

 

Pozdrawiam 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema fani 4 kółek! 

 

Od paru dni jestem w posiadaniu 350Z. Auto kupiłem dość przypadkowo gdyż wygrałem licytacje o 1£  B) Cena była dość okazyjna choć jest wiele do zrobienia aby auto odzyskało wzorowy wygląd. Pare rzeczy już ogarnąłem ale jeszcze do zrobienia jeszcze sprzęgło z dwumasą, korozja podwozia i nadkola (witamy w UK...) oraz zrobienie przeglądu, który nie jest tutaj taki oczywisty. Na koniec zostanie polerka zmatowiałych elementów po czym zostanie już tylko czerpać przyjemność z jazdy. Na codzień jeżdżę E46 330d wiec Zetka pewnie zostanie do weekendowych przejażdżek.

 

Pozdro ZZ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-105389-0-44111100-1493369443_thumb.jpg

post-105389-0-59315700-1493369444_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie zdjecia bedzie latwiej sie na miescir rozpoznawać:)

Wiyajcie i pozdrowka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Yaak , aktualnie posiadam Corvette C5 ktora chetnie wymienie na 350Z ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Yaak , aktualnie posiadam Corvette C5 ktora chetnie wymienie na 350Z ;)

Poka Vette! Zanim kupiłem swoją 350z szukałem Vetty c4 poliftowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu zawita na allegro za 69 do nego, cena jaka mnie interesuje to 6 z przodu kwoty, w rozliczeniu chetnie 350z w manualu, w dobrej kondycji ;)

Autko w USA miało takie kuku ;) . Szyby, poduszki, rama i zawieszenie nie byly nigdy uszkodzone. Naprawialem jedynie plastiki, trzeba bylo dokupic lampe i lusterko. Obecnie robie serwis olejowy, kable, swiece, sondy, przeplywka, dwie piasty, termostat i tylne klocki ;) . To wersja Targa

;)

post-105566-0-88423300-1494257736_thumb.jpg

post-105566-0-54380500-1494257972_thumb.jpg

post-105566-0-00105200-1494258018_thumb.jpg

post-105566-0-00204000-1494258080_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Corvette'a. Miałbym ogromny dylemat co wybrać. Kusi ten piekielny gang V8 z rozluźnionym wydechem. Coś pięknego. :)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, no ja tez kocham . Niestety na te chwile musze miec cos nieco tanszego. Wczesniej mialem Mustangi, V6 i V8, Corvette pali zdecydowanie mniej, czesci mechaniczne są tańsze niz do tych Fordow, za to karoseryjne sporo drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, do upalania i na tor lepszy manual. Automat na miasto i trase spoko, starty od zera ze swiatel na automacie wychodza duzo latwiej. Konstrukcja skrzyni ma juz swoje lata ale skrzynia dziala plynniej niz w Mustangach ktore mialem, mimo ze to byly auta nowszej generacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do miasta tym bardziej manual, żeby nie usnąć za kółkiem, strzelać ze sprzęgła, robić redukcje z międzygazem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co kto lubi. Automat daje powtarzalność startow, manulem juz bardziej trzeba sie postarac. Oczywiscie w tych auta bardziej ceni sie manuala . To moj trzeci amerykanski automat , minusem jest czas jaki automat traci na redukowanie, niby chwilka ale jest, brak mozliwosci strzalu ze sprzegla, przyhamowania biegiem no i przegazowki ;) , wchodzi tez wiecej oleju ;) no i jest filtr. Z drugiej strony automat nie jest wcale taki zly, zwlaszcza przy 5.7 L i takiej mocy ;) . Jak kupowalem auto w USA , to na 50 aut z aukcji byly 2 manuale, jeden topielec a drugi po duzym strzale , wiec wolalem piekna targe w automacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Zaglądam bardzo nieregularnie ale już od ładnych kilku lat. Jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

 

Od bardzo dawna ciągnęło mnie w kierunku Nissanów ze sportowym zacięciem. Zawsze bardzo podobały mi się 200SX oraz 350Z a później jego następca 370Z.

Niestety dotąd zawsze były inne priorytety, tzw. ważniejsze sprawy oraz motocykle, którymi jeżdżę od dziecka i z których nie chciałem(i nie zamierzam) rezygnować.

W związku z tym "auto-zabawka" musiała poczekać na lepszy czas. Ten czas wreszcie nadszedł i postanowiłem kupić 370Z!

Rozważałem jeszcze kilka innych aut ale ostatecznie padło na Z-etkę, która mam nadzieję zagości wkrótce w moim garażu.

Dotąd jeździłem głównie niemieckimi autami a z Japońskimi mam skromne i średnio pozytywne doświadczenia. ;)

 

Pozdro

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Łukasz i pochodzę/mieszkam w Toruniu. 

 

Posiadam 350z jakieś 4 lata, zaglądałem na forum ale jakoś nigdy nic nie napisałem. 

 

Teraz postaram się to zmienić i czasem coś napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...