Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeżym posiadczem Zety pochodzę ze Śląska . Wcześniej lubowałem się w Hondach miałem ich parę ostatnia to Integra Type R

Kolega zarazłl mnie Zetą i moje poszukiwania trwały rok. W koncu zdecydowałem się kupić bo albo teraz albo nigdy i padło na zete z 2007 roku była dosyć długo na allegro no ale decyzja podjęta i poszło , ale trzeba w nią włożyć trochę serca  i pracy pewnie jak w każdą.

Mam nadzieje ze pomożecie jak bedzie trzeba. Zdjęci zbytnio jeszcze nie robiłem mam tylko 2-3 z telefonu

Pozdrawiam  Damek

 

 

post-102216-0-04848300-1480330107_thumb.jpg

post-102216-0-79594600-1480330148_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta z Lipna na 43k?

stety albo niestety ale to ta

Piękna sprawa, będą już 2 HRy. :)

Pozdro z okolic Bytomia :D

dzieki pozdrawiam równiez . na wiosne bede sie szlajał po Katowicach

Gratulacje!!!

Panowie, co raz więcej Zetek u nas, może na wiosnę zrobimy jakiś zlot śląski albo wypad na tor do Kamienia?

Jestem jak najbardziej za spotem. Mam jeszcze jednego ziomka z Zetą który mnie namawial na Zete bo chcialem pierw S2000 kupic .

Poza tym we czwartki spotykam sie ze starą ekipa w katowicach z klubu hondy  w tym ze jedena ma supre . Ale spoko ekipa i tez wybieramy sie do kamienia na wiosne . Także jestem jak najbardziej za;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem po nią jechać Damek ale bliżej miałem po HRke z Kielc :) Ja do was nie mam daleko, to też bym na taki spocik wpadł :) I chętnie bym wtedy zobaczył tą twoją bo jestem jej ciekaw:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Wypadałoby sie przywitać. Jestem Matuesz i od jakiegos czasu jestem zakochany w 350z. Niestety na razie nie moge znalezc żadnego ładnego egzemplarza .. Obecny samochod to Cupra ST 290 + 350z juz niedlugo, a przynajmniej mam taka nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wypadałoby sie przywitać. Jestem Matuesz i od jakiegos czasu jestem zakochany w 350z. Niestety na razie nie moge znalezc żadnego ładnego egzemplarza .. Obecny samochod to Cupra ST 290 + 350z juz niedlugo, a przynajmniej mam taka nadzieje.

Mam nadzieje ze juz jezdziles zetka, bo po przesiadce z 300 konnego tsi bedziesz bardzo mocno zawiedziony osiagami. Moje byle 200 konne tsi mocniej gniotło niż zetka, co nie zmienia faktu ze zetka byla szybsza.

 

Siemka :) Jestem Krzysiek:) a to nowy nabytek:) Oczywiscie juz po wymianach  Wydechu  itd....

Pozdrawiam za Oceanuuu:)

Zazdroszcze klimatu. U nas -15 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie już parę lat jestem na forum, ale w zeszłym tygodniu przywiozłem "Wymarzoną" :)

Jest to bardzo dobrze doinwestowany HR'ek, z pewnego źródła. :)

162296461_aeswrpa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie już parę lat jestem na forum, ale w zeszłym tygodniu przywiozłem "Wymarzoną" :)

Jest to bardzo dobrze doinwestowany HR'ek, z pewnego źródła. :)

162296461_aeswrpa.jpg

Fajna. i felga tez dobra. Tylko zdejmij to badziewie z lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam. Od 2 miesięcy szczęśliwy posiadacz 350z z 2004 :)

BTW. Jest ktoś z Poznania (okolic)?

Oczywiście, że jest :D

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...