Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła do jazdy dziennej DRL


Gość mular83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a jakiej firmy kupić światła do jazdy dziennej ?

Ja preferuje firmę Osram ale nie wiem czy nie lepszy philips ?

Proszę o radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

koledzy mam pytanie nie związane z drl, ale tak przy okazji.

Na pierwszym zdjęciu widać komorę silnika i na przewodach paliwowych założone jest coś co wygląda jak malutki filtr.

Co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Janekzet

Dzisiaj zamontowałem światła Philips LED Day Light 4. Cena 220 PLN. Montaż uchwytów na blachowkrety - pasuje do P 12. Podłączenie przewodów do akumulatora (plus i minus) i do szarego przewodu lampy pozycyjnej lewej. Aby przeciągnąć przewody trzeba zdjąć nerki i wyjąć akumulator. Wygląda nieżle ale jaka wygoda. Długość lampy 120mm , wysokość 23mm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie.

Postanowiłem przyłączyć się do tematu. Ostatnio zamontowałem u siebie światła dzienne Philipsa Led day light Guide. Powiem tylko tyle tanie te lampki nie są, ale jakość wykonania oraz jasność warta była tych kilka złotówek. Na marginesie lampki świecą lepiej niż fabryczne halogeny.

Dla zainteresowanych fotki wstawię jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że świecą świetnie można nawet w nocy jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można jeździć. Można też nic nie zapalać, taniej wyjdzie.

No i zong nie mogę fotek wkleić na forum.

http://chomikuj.pl/Carlos217/Galeria/DSC_0017,2505407222.jpg

http://chomikuj.pl/Carlos217/Galeria/DSC_0016,2505407221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ale po lewej stronie patrzac od przodu zamontowales chyba na wyciaganej kratce bynajmniej mi ja ukradli , plakalbym gdyby ukradli mi jeszcze z ledem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie było. 550 złotówek mi ubyło z portfela.

 

Jaka czerwień :dribble: Ciekawe kiedy zaczniesz w zimie kląć na wycieraczki? ;)

 

Dlaczego mam klnąc na te wycieraczki, kupiłem valeo. Nie zapychają się śniegiem jak produkty z tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja - moje też były Valeo do pierwszego sniegu z mrozem na trasie. Jak lód podszedł pod listwę to tylko mazały po szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja - moje też były Valeo do pierwszego sniegu z mrozem na trasie. Jak lód podszedł pod listwę to tylko mazały po szybie.

 

O właśnie, na przyszłość jak kupujesz wycieraczki Valeo to zwracaj uwagę na oznaczenie producenta. Jeśli są wyprodukowane w naszej ojczyźnie to z tymi miałem zawsze problemy z przyleganiem do szyby, te wyprodukowane we Francji są lepsze w wykonaniu, choć cena taka sama....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Boscha ogólnie wydaje mi się że przy doborze wycieraczek sprawdza się teoria, iż jakość idzie w parze z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, na przyszłość jak kupujesz wycieraczki Valeo to zwracaj uwagę na oznaczenie producenta. Jeśli są wyprodukowane w naszej ojczyźnie to z tymi miałem zawsze problemy z przyleganiem do szyby, te wyprodukowane we Francji są lepsze w wykonaniu, choć cena taka sama....

NIestety to były oryginały i na mokrym przylegały idealnie świetnie zbierały, naprwdę bardzo fajne doskonałe wycieraczki na deszcz.

Edytowane przez jwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica nowe kosztowały tyle samo tylko nie silence



 

Edytowane przez jwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...