Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

montował ktoś śruby pływające do zetki ? Wgl wiecej jest na allegro śrub pływajacych niz nakretek pływajcych. Do nissana potrzebuje nakrętki czy może sie myle i musze założyć śruby ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wypadną felgi 18' szerokość 9'5 ? z przodu opony naciągnięte 225 tył 245, gleba u mnie jest -35mm, felga ET 35, nie chciałbym wycinać błotników czy poszerzać z racji tarcia o ranty. Pozdro :)



wg http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi tylko 19mm szerzej z oby stron, wiec trzeć nie powinno bo jak wiadomo seryjne felgi dość mocno się chowają.


Szykując się do zimy chce zadbać o to, by auto podnieść troszkę wyżej, nie będe wymieniał sprężyn na seryjne, myślałem bardziej o oponach 225/65/18 które podniosą auto wyżej o ok 3,5cm w stosunku do opon które mam 245/45/18 (wyniki z kalkulatora średnicy opon) tak więc te 35mm byłoby ok. Pytanie jednak brzmi jak się będą miały opony o takim profilu ? o tył się nie martwie bo zawsze mogę wyjąć dystane i trzeć nie będzie, gorzej być może z przodem. Jakie balony montowaliście do swoich zetek i było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z Was poleca moze ktos jakies konkretne opony? Sadzicie, ze warto placic 2-3x wiecej za jakies "markowe"?

 

I ostatnia rzecz, co sadzicie o marce Toyo - uzywal ktos? (slyszalem z kilku zrodel dobre opinie, ale akurat nie, w kontekscie "Z"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam na lato seryjne 18 Rays-y , opony Dunlop Sp Sport :  przód 235/45/18 ,  tył 255/45/18 i nic nie obciera,  po całym sezonie.

Planuje na Nowy sezon 275/40/18 tył , 255/40/18 przód.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fedrale odpadaja bo potrzebuje auto na codzien a i jak tak jest beton na 45 to 35 mogloby byc katastrofa. A polecicie jakies gumy w mniej wiecej tych cenach co federale (600zl) za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 17" nissana do zetki na zime(7 ramienne, z kropkami), są strasznie obdrapane więc je pomaluje. Jaki kolor do czarnej 350-tki ?  Myślałem nad pomarańczowym, pasowało by do skóry w środku.. 

Co myślicie? Albo tak: M1J2L7Qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...