Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem sobie spowrotem Raysy ze zwykłymi P Zero 225 i 245/45/18, zeby tych r888r nie zużywać po mieście. Prawie zero trakcji i muł straszny ... chyba że coś mi się zrypało! lol

Jak wy możecie na tych seryjnych felach i oponach jeżdzić?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na serii jest dramat, na serii opona jest jak balon , kiepsko to wygląda wg mnie . Zetka już prędzej powinna wychodzić w seri 8,5 i 9,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na 255/35/19 przód (9,5j)
I tył 275/35/19 (11j) myśle ze siadło dobrze

 

 

post-104083-0-06755900-1499773542_thumb.jpg

post-104083-0-75860700-1499773557_thumb.jpg

Edytowane przez Miniu46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupie ciekawe felgi dla mojej Zetki;) 18",jesli ma ktos cos ciekawego proszę o wiadomość prywatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania:
Felgi Rays Volk Racing Wheel 19''; 5x114,3

Przedmiotem sprzedaży jest komplet 4 felg renomowanej firmy RAYS.

 

Specyfikacja felg:

 

  • skręcane 2TLG;
  • 19 cali 2x9,5; 2x10,5;
  • rozstaw śr. 5x114,3;
  • otwór centrujący 66 mm;
  • produkcja japońska.

 

Felgi posiadają widoczne ślady użytkowania. W jednej z felg brak jednej śruby mocującej rotor do bębna.

 

Felgi sprzedawane są wraz z oponami. 

Przód Potenza RE050A (87Y) 2x 235/35/19 wyprodukowane 15 tydz. 2010

Tył Continental Conti Sport Contact 3 (96Y) 2x 255/35/19 15 tydz 2010

 

Rotory w czarnym połysku, rant polerowany. Posiadają oryginalne 4 dekielki.

Felgi w 100% oryginalnej, japońskiej produkcji. Ogólny stan dobry.

Zdjecia w linku niżej.

Linki do aukcji i oferty kupna / sprzedaży zamieszczamy w przeznaczonym do tego celu dziale.

... i kolor czerwony służy wyłącznie moderatorom

Edytowane przez Andrzej G
Nieznajomość regulaminu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szerokości są źle podane, bo zarówno 235 na 9.5 jak i 255 na 10.5 powinien być już spory naciąg. Ciekawe jakie ET.  Ranty do polerki, śrubki oryginalne jest ekstremalnie ciężko zdobyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale zniknął temat "Mini Giełda" - chyba że tylko ja go nie widzę? Dlatego dodam tutaj - kupię śruby do regulacji zbieżności/ katów do 350z najlepiej wszystkie cztery. W sklepie motoryzacyjnym w mojej miejscowości twierdzą że nie mają gdzie zamówić nowych  :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sklepie motoryzacyjnym w mojej miejscowości twierdzą że nie mają gdzie zamówić nowych   :|

no i mają rację, only ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Nie wiem dlaczego, ale zniknął temat "Mini Giełda" - chyba że tylko ja go nie widzę?

Zniknął i już tutaj nie wróci. Wszystkie oferty kupna / sprzedaży zamieszczamy w jednym specjalnie do tego przeznaczonym dziale:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/forum/72-gie%C5%82da/

Wszelkie oferty które zostaną zamieszczone poda tym działem, trafią w kosmos - nikt nie będzie za Was szukał stosownego miejsca, przenosił, nadawał stosowny tytuł  ...

Podobny los spotka wszelkie linki i podlinkowania znalezione z postach, profilach użytkowników, etc.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale zniknął temat "Mini Giełda" - chyba że tylko ja go nie widzę? Dlatego dodam tutaj - kupię śruby do regulacji zbieżności/ katów do 350z najlepiej wszystkie cztery. W sklepie motoryzacyjnym w mojej miejscowości twierdzą że nie mają gdzie zamówić nowych  :|

 

Japończyki jeszcze je mają. Jak coś to poczekaj tydzień, bo jak odbiorę samochód od mechanika to też oddaję na zbieżność i może się okazać, że też potrzebuję więc ewentualne zamówienie grupowe się zrobi ;)

post-97052-0-14364200-1500925571_thumb.png

post-97052-0-85829500-1500925573_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknął i już tutaj nie wróci. Wszystkie oferty kupna / sprzedaży zamieszczamy w jednym specjalnie do tego przeznaczonym dziale:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/forum/72-gie%C5%82da/

Wszelkie oferty które zostaną zamieszczone poda tym działem, trafią w kosmos - nikt nie będzie za Was szukał stosownego miejsca, przenosił, nadawał stosowny tytuł  ...

Podobny los spotka wszelkie linki i podlinkowania znalezione z postach, profilach użytkowników, etc.

można spytać dlaczego?

to krok w tył jeśli chodzi o to forum

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowany krok w tyl. Nieoceniona wygoda byl ten temat w dziale dotyczacym danej serii aut.

 

 

Bez jaj kolego - a to, to co:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/forum/40-serie-nx-sx-zx-z/

Tak rozbudowanego działu, nie ma żadna inna grupa modelowa i nikt nie ma o to do Was pretensji, ani nie zamierza kogokolwiek ograniczać - zbudowaliście sobie swój własny kącik pod własne potrzeby i chwała Wam za to.

Ale ogólne ustalenia regulaminowe obowiązują na równi użytkowników mini autek, wołów roboczych, jak i Z-tek ...

Edytowane przez Andrzej G
Wyjaśnenia wątpliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

można spytać dlaczego?

to krok w tył jeśli chodzi o to forum

Dlaczego ?? Regulamin jest wspólny dla wszystkich. Był dział "Mini-Giełda", w którym nikt nie przestrzegał ani regulaminu ogólnego, ani tego z postu założycielskiego Mini-Giełdy. Niektórzy sobie tam urządzili długoterminową,  frikową reklamę swojej działalności firmowej, handlowej ... etc. Były tam ogrodzenia, posadzki, okulistyka  ... Nie znalazłem tylko "sex-shopów", ale może niezbyt się przyłożyłem.

Krok w tył dla forum ?? Nikt nikomu nie zabrania zamieszczania ofert kupna / sprzedaży, ale w działach do tego przeznaczonych i zgodnych z tematyką portalu. Nikt też nie będzie tego bajzlu, który tutaj powstał przesiewał, porządkował i przenosił.

Natomiast zamieszczanie reklam firmowych, czy innej działalności, od których tutaj się roiło nie tylko w postach, ale i profilach użytkowników, nikt nie będzie dłużej tolerował - takie rzeczy uzgadnia się bezpośrednio z Administratorem.

Pozwolę sobie odpowiedzieć w kolorze rzucającym się w oczy, by zaoszczędzić klawiatury kolejnych pytających ... i swoją.

Kolejne posty w tej kwestii zostaną usunięte - wszystko w tej materii zostało powiedziane.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

koledzy doradźcie mi jakie opony mam kupić na PRZÓD, rozmiar i producent jakich polecacie? Jazda mieszana - trochę miasta, trochę w trasy, bez torów. Ważne, żeby nie huczały.

Felgi seryjne, aktualnie mam opony 225/45 R18 przód i 245/45 tył, wszystkie Bridgestone Potenza. Kupić to samo, czy polecacie coś innego?

Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz na jedną oś, to najlepiej takie same. Różne opony na każdej osi będą się inaczej zachowywać. Trzeba brać pod uwagę fakt, że świeże a stare gumy też inaczej pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem dlaczego, ale zniknął temat "Mini Giełda" - chyba że tylko ja go nie widzę? Dlatego dodam tutaj - kupię śruby do regulacji zbieżności/ katów do 350z najlepiej wszystkie cztery. W sklepie motoryzacyjnym w mojej miejscowości twierdzą że nie mają gdzie zamówić nowych  :|

Mam z ASO do sprzedania w razie czego, udało się ustawić zbieżność na starych, a nowe specjalnie aż z Holandii musiałem zamówić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy są opony toyo r888 na 19 calowe felgi jakieś większe niż 265? Bo to maksymalny rozmiar jaki znalazłem na 19'tki

Nie licząc oczywiście jakiś 325. Najbardziej poszukiwane 285/35/19 lub 285/30/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...