Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam poliftowe felgi do 350-ki. Stan jak na zdjęciach.

<<< ==== >>>

 

Oferty kupna / sprzedaży zamieszczamy w stosownym dziale na głównej

Edytowane przez Andrzej G
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, szukam ciekawych felg do swojej Zetki, JR, Rota itd. 18"-19" bez opon w dobrym stanie.

Witam wszystkich na forum, szukam ciekawych felg do swojej Zetki, JR, Rota itd. 18"-19" bez opon w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezdził ktoś na oponkach Yokohama ADVAN Neova AD08R ? Tak z czystej ciekawości . To coś pomiędzy R888 a zwykłą oponką? czy bardziej oponka na tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem na nich trochę mniej niż 20kkm na tylnej osi. Trakcja zajefajna, tylko jak popada, to mocno musiałem zwolnić, bo na mokrym słaba. W dobrej cenie wziąłbym jeszcze raz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOT ma większe znaczenie w przypadku opon zimowych, dla których przyjęło się, że czas ich użytkowania nie powinien przekraczać 4 lat od daty produkcji, niezależnie od stanu bieżnika. Wynika to ze specyfiki stosowanej do ich produkcji miękkiej mieszanki. Natomiast co się tyczy opon letnich, to istnieje wiele czynników, które mają wpływ na ich trwałość:  temperatura, ciśnienie, obciążenie, styl jazdy, przebieg, warunki przechowywania opony, sposoby konserwacji itd. Z doświadczenia wiem, że po 5 latach od daty produkcji powinno się regularnie kontrolować stan ogumienia, a po 10 nadają się do pocięcia, bez względu na ich stan wizualny i przebieg. Jako ciekawostkę mogę jeszcze dodać, że bieżnik każdej opony powyżej głębokości 1,6 mm spełnia swoje zadanie w stopniu porównywalnym z bieżnikiem nowej opony. A co za tym idzie opona używana dalej doskonale radzi sobie ze zjawiskiem aquaplanningu, co więcej droga hamowania i przyczepność takiej opony będzie lepsza niż opony nowej, a wynika to z konstrukcji rzeźby bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to są właśnie opony z miękką mieszanką, ale tak jak pisałem na fb jak będą z 2016 to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28cdd255a8e2add9828734f4d2438661.jpg

 

Ok w sumie już nvm, myślałem że raysy wychodzą większe niż 18, a to virtual tuning , pytania nie ma :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy toyo R888 dostępne są w rozmiarach 235/35/19 i 275/35/19 lub 285? Czy tylko 18 cali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo R888 niestety nie sa już produkowane będą je zastępowały R888r ale nie wiem co to dokładnie będzie z wyglądu mi się nie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

275 wg mnie za wąskie zapodaj 305 i więcej. Dodatkowo będziesz miał fajny efekt wizualny jak w porsche 911 turbo o trakcję przede wszystkim

Edytowane przez 35zdawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda ta sprawa z rolowaniem nadkoli? Ponoc mogą być później problemy z rdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale folia też nie zabezpieczy w 100% będę musiał to rozważyć bo na następny sezon pewnie będzie trzeba zakupić jakieś walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal na seryjnej feldze w 370z 10 cali mial 305 michelin super sport i idealnie na rowno byly. Na 10.5 315 tez idealnie usiadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...