Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy i usterki


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem od dzisiaj na forum i mam ogromą prośbę o poradę w kwestii trzasków (plastików??) przy szybie przedniej, na wysokości aribaga pasażera. Juke był kupiony w salonie w lutym 2014 w Warszawie i mam już stan "krytyczny" po 2 ostatnich wizytach w serwisie. Za każdym razem mówią, że "taraz to już jest zrobione i nie powinno być żadnych odgłosów". Po drugiej wizycie, odebrałam samochód przedwczoraj jest jeszcze gorzej tzn trzaski są bardziej irytujące, głośniejsze i prawie nieustanne (raz ciszej, raz głośniej) i jakbym jechała starym klekotem a nie nowym samochodem. Starałam się znaleść odpowiedź na forum, bo okazuje się, że jest to problem w niektórych egzemplarzach ale nie doczytałam, który serwis w Warszawie to mi w końcu usunie (bo ten na Górczewskiej na pewno nie :((  Na razie podobno nie zdejmowali calej deski ale  boję się, że jak pojadę znowu na serwis to ją zdemontują i będą trzaski w innych miejscach....

 

Ja miałem podobny problem i tez po stronir poduszki.

Odkręcona pokrywa grodziowa. Czas naprawy 10 min. w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, a z odgłosem w drzwiach ktoś miał problemy? Po 50k km wyszło parę nieścisłości w moim juku, poluzowało się (tak przypuszczam) jakieś mocowanie głośnika i przy głośniejszej muzyce trzeszczą drzwi. Kierownica gdzieś już po 20k się przeciera od spodu, i aso kazało czekać. Guma na pedale sprzęgła jest już łysa. Miał ktoś podobne problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników u mnie był mały problemik przy głośniejszej muzyce z porządnym basem panel drzwiowy strasznie hałasował i wpadał w mocne drgania. Zawiozłem go do ASO głośnik wymieniony i na razie jest cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja przeważnie w radiu ustawiam na pełny bass jaki jest możliwy, i coś powoli mi się wydaje że zaczyna się to i z drugimi drzwiami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po trzecim przeglądzie .

 

Do wymiany tuleje stabilizatora i łożyska kolumn zawieszenia przedniego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki posiadasz styl jazdy? Od częstego deptania pewnie szczególnie na łukach zużywa się szybciej zawieszenie. U mnie na 1 przeglądzie jakieś 30,300 tyś km tylko oleje filtry, a lekko juke nie miał u mnie :P to nie wiem jakim cudem twój juke miał już coś z zawieszenia po 30 tyś. 

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to naprawa odpłatna?

Na szczęście NIE

:)

zrobią mi to na gwarancji :)

A jaki posiadasz styl jazdy? Od częstego deptania pewnie szczególnie na łukach zużywa się szybciej zawieszenie. U mnie na 1 przeglądzie jakieś 30,300 tyś km tylko oleje filtry, a lekko juke nie miał u mnie :P to nie wiem jakim cudem twój juke miał już coś z zawieszenia po 30 tyś. 

Też się zdziwiłam,że mam te usterki..

styl jazdy?

Dynamicznie,hamowanie kiedy zachodzi potrzeba :P

ale generalnie z rozwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że części eksploatacyjne/zużywające_się chcą naprawić na gwarancji. Pewnie są świadomi, że coś z nimi było nie tak ale oficjalnie nikt tego nie będzie chciał przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że części eksploatacyjne/zużywające_się chcą naprawić na gwarancji. Pewnie są świadomi, że coś z nimi było nie tak ale oficjalnie nikt tego nie będzie chciał przyznać.

Nie będę dociekać,

ważne ,ze naprawią :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić.U mnie w Note również na gwarancji wymieniono i wahacze i gumy stabilizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem u siebie w Juku ''wyciek'' przy rurze która dochodzi od intecoolera do turbiny , do tego ubrudzony od oleju wahacz .Pojechałem do serwisu -  oczywiście uznali mi to i w poniedziałek jadę na wymianę .Miły pan powiedział, że rura jest pęknięta od środka;/ ok , czekam na wymianę i zobaczę co mi powiedzą, ale dziwi mnie to przy przebiegu 29tys..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat nie dziwi w twoim przypadku jak lubisz pałować do odcinki !

Coś musiało walnąć przy takim garowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k.... zrozumcie ze nie piluje do odcinki to ze tak napisalem to przenosnia czytajcie troche ze zrozumieniem a dwa ja tym samochodem nie jezdze , no po zakupy tylko w soboty... wiec daruj sobie jeden z drugim swe ''cenne'' uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie w Juku 

 

Ja jestem jeden,drugiego nie widzę ,nie zaczyna się zdania od K...

To kogo jest ten Juke sąsiada czy twój bo raz twój a za drugim już nie nic nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była seria wadliwych tych przewodów,m.i.w tiida Jake i qashqhai,stąd ten problem.Miałem to samo,po wymianie problem przestanie istnieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć tyle koni i nie pałować, hmm to po co kupować takie auto? Gallardo też będzie komuś szkoda przywalić do 7k? (Byle nie na zimnym) Jeśli kogoś stać na taką wersję, to i stać go będzie na utrzymanie takiej mocy i na częstszy serwis. 

Edytowane przez Kincu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Mam pewien problem, amianowicie nie mogę z chipować mojego Juka, mam sterownik Denso i wszędzie gdzie się dowiadywałem mają z nim problem. Proszę o wszelkie informację gdzie mógłbym coś z tym fantem zrobić.

Nissana Juke 1,6 DIG-T 190km 4x4 CVT 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem, amianowicie nie mogę z chipować mojego Juka, mam sterownik Denso i wszędzie gdzie się dowiadywałem mają z nim problem. Proszę o wszelkie informację gdzie mógłbym coś z tym fantem zrobić.

Nissana Juke 1,6 DIG-T 190km 4x4 CVT 2011r.

Myślę że tylko Coobcio posiada sprzęt który ogarnia sterownik po OBD. Inne firmy wyciągają sterownik i programują na stole ale np. w Poznaniu nie mogli ( a może się bali)  mojego otworzyć aby zczytać program no i  w p...du  a tak się już cieszyłem tym bardziej że w pierwszym hamowaniu wyszło 195 kM i 265 Nm więc wynik mógł być dobry Jest jeszcze maptek w P-niu ale nie wiem czy oni robią to sterownikiem zewnętrznym. Szczerze mówiąc zbieram się na telefon do nich ale tak jakby po pierwszym podejściu entuzjazm osłabł.Jak coś znajdziesz podziel się wiedzą.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krzycho59
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, po rocznym uzytkowaniu auta odkrecil sie silownik tylnej klapy bagaznika. Biorac pod uwage pseudo fachowcow w autoryzowanych stacjach wolalem usterke usunac sam, bez dodatkowych szkod. Mam pytanie dotyczace uszczelki dookola tylnej, bocznej szyby. Uszczelka bowiem "odeszla" od karoserii i jest prawdopodobienstwo przecieku wody do wnetrza auta. Przypuszczam, ze moze przyczyna bylo slonce. Czy mial ktos podobny przypadek i czy wymiana taka podlega gwarancji..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...