Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gość muzal74

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy, po przeczytaniu waszych tematów jestem załamany bo niewiem co robić.

Pożyczyłem mojego x-traila 2004 dci kolesiowi, on chciał zaoszczędzić i wlał mu jakiś syf do baku.Niestety już po 10km stanoł .Okazało się że filtr paliwa jest caly zapchany i była też w nim woda.Po wyczyszczeniu baku i dwukrotnej wymianie filtra samochód chodził jak nowy ale niestety strasznie dymił oraz po dluższej jeździe okolo 50 km , gdy stanąłem na swiatłach samochód przełącza się w tryb awaryjny i po ponownym ruszeniu jedzie do 60km\h przy mocy góra do 3000tys obrotów .Po ponownym odpaleniu problem ten znika do nastepnego postoju i tak nieustannie.Jedze juz tak okolo pół roku.I zauwżylem kiedy podzczas posotju zeby chodzil normalnie musze go trzymac na obrotach.

Czytałem ze opisywaliscie ten problem wielokrotnie ,może proadzicie coś w moim przypadku.

I co z tym strasznym dymieniem ?Czy mogą byc to wtryski?

 

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski wykluczam.

Zrobiłem w pdf mały zrzut problemów, niedomagań oraz sposoby ich napraw z forum naszych forumowiczów i ich Nissanków.

Nie stresuj i nie załamuj się jak będziesz to czytał, gdyż każdy przypadek może i jest inny.

Dla pocieszenia powiem Ci, że ja z takimi objawami jechałem aż z Hamburga.

Pozdrowionka. ........oto plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś troszkę się starałem ale i tak przecież to nie wszystko!!!!!!!!!!!!!!

Zebrałem tylko te których jest najwięcej i z nich wybrałem. Mnie też to denerwowało gdy skakałem po forum i wyszukiwałem wszędzie po różnych modelach Nissanków a ile straty czasowej.

Wiadomo, że i tak dużo przeoczyłem lub innych zapewne rozwiązań i napraw, więc jeśli ktoś, coś znajdzie nowego, to poproszę na PW a sukcesywnie będę uzupełniał...

Oby tych ustereczek było jak najmniej, pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...