Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mruga kontrolka sterowania silnikiem , Nissan D22 Pickup


Gość Billy57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właścicieli Nissana ! Mam problem .

Wczoraj zakupiłem Nissana D22 i byłem bardzo dumny , ale jadąc od sprzedawcy do domu , po ok. 20 km. zauważyłem ,że zaczyna mrugać kontrolka silnika , ta przy kontrolce akumulatora , jednocześnie spadła moc pojazdu . Zadzwoniłem do b. właściciela , który poradził mi - wyłączyć i włączyć stacyjkę - pomogło , ale na 5km. i znowu zrobiło się to samo . Następnego dnia pojechałem do elektryka , na komputer , ale komputer nie wykrył pojazdu . Postanowiłem jeszcze raz sprawdzić pojazd w czasie jazdy i po 50 km kontrolka zaczęła znowu mrugać , ale pojazd nie stracił mocy . Co Wy na to ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poto robią skanery żeby mówiło co go boli ,,,tak to nikt nie trafi przyczyn może być tyle ile kodów jak nie podepniesz pod kompa to nic z tego nie będzie ja bym stawiał na sonde lambda ,,,,na początek może też być przepływka ..jeśli to PB ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem , że byłem na komputerze , ale nie mógł się połączyć z komputerem auta . Elektryk podejrzewał , że ktoś uciął kabel od wtyczki , a były właściciel stwierdził ,że mam jechać na komputer do serwisu Nissana , bo tylko tam sprawdzą . Nie wiem , komu wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu brałbym właściciela za wsiasz i jechał z nim do serwisu. Jeśli właściciel każe Ci włączać i wyłączać silnik, tzn. że znał problem!!!!!

Przyczyny i koszta mogą być różne - z wymianą pompy włącznie, a to już tysiące złoty.

Po drugie, to dziwny elektryk!!!!!!!!!! Gdyby podejrzewał, że jest ucięty, to by Ci to pokazał. Odpiąć gniazdo diagnostyczne, to żaden problem.

Jedź do innego mechanika i spytaj czy ma oprogramowanie do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...