Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mój prywatny wątek pickupowy i nie tylko - worklog przy nissanie


hugh_h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to może tutaj wrzuce info że przyjeli mój czołg na offroad schow 2014 :) chyba fajnie


z tym hakiem to jest jakas lepsza wersja z tak zwanym step bumper u mnie nie ma takiego zderzaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nawet przywitałem wczoraj ... i o mały włos, a zdjęcie Bin Ladena bym sobie w awatar wrzucił 

http://avatarek.pl/Gby292xG7u_3.jpg

 

by się chłopaki ucieszyli :wtf2:  :wtf2:  :wtf2:   :gun:  :gun:  :gun:


Drogi Hubercie ... przyjmij spóźnione ale szczere życzenia z okazji imienin

a w związku z debiutem na salonach coś takiego mi się spłodziło :

                                      

                                              Niech wystawa przysporzy Ci zaszczytów

                                              od Bałtyku aż do gór szczytów

                                              Niech spłyną laury i uznanie

                                              za Twe na forum działanie

                                              Boś jest dla nas kopalnią wiedzy

                                              tego Ci życzą ......

 

                                                                                                        koledzy  :wave:  :wave:  :wave:  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być "Dorota i koledzy" ... to ona mi przypomniała, u nas "Hubertus" w sobotę będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A żeby było fajniej to poza wyrównaniem samochodu po załadowaniu to dużo przyjemniej sie jeździ, odrobinkę podpompuje i wtedy jest miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wystawie wykupią wszystkie sprężarki od Omegi z alle. ... mów im ,że to od Ikarusów może  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo już nażeka ze za słpabo pompuje ... no powoli idzie ale on chyba za dużo sie naoglądał skaczących autek z usa :) to ma sie tylko wyrównać albo podieść w teren i już jak szybko nie ma znaczenia.poza tym spreżarka z zaworem za 100zł no to heloł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, fajnie by by było zrobić zbiornik ciśnieniowy i mocną sprężarkę np tak żeby wystrzelić coś / kogoś z paki w górę. wyobraź sobie jedziesz sobie spokojnie przez błoto w krzyzówej i nagle ci ktoś wskakuje na pakę naciskam guzik i gość zostaje katapultowany :P .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powstała prawdziwa ciężarówka :-) , a Enzo ma pole do popisu przy remoncie może udoskonalić i skomplikować układ dodając butle, zawór poziomujący hehe ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z założenia zrezygnowałem z układu który by mi to poziomował, ale może dorobię coś co mi pokaże wysokość tylnego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy właßnie filmik i kumpel pyta jaka jest amplituda min. - max. takiej poduszki i od czego one są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co daje tak naprawdę ta poducha? Ja w tym miejscu miałem sprężyny - miałem - jedna wypadła po jezdzie hmm terenowej - a druga wywaliłem. Teraz jezdzi mi się stabilnie i paka mi nie podskakuje. Dodam że w 98% jazdy paka w moim pickupie jest pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- możesz sobie ustawić wysokość tyłu zależnie od widzimisię

- możesz wyrównać samochód po załadowaniu

- lekko napompowana poducha jest miękka i się zdecydowanie przyjemniej jeździ po dziurawych drogach

 

a jak podskakuje to zmień amortyzatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ironmany i ogólnie sa bardzo sztywne - są to nowe amory. Sprężyny były dodatkowo - ale dodane przez poprzedniego właściciela. Mam tak podniesione auto że jak wrzuciłem "trochę" żwiru do piaskownicy to jak załadował mi łychą piach to auto się nawet nie ugięło.

Dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pytanko odnośnie tych lamp montowanych na dachu. Na zdjęciach nie widać sposobu montażu pałąka do słupków, mógłbyś napisać coś więcej w tym temacie, albo wrzucić jakąś fotkę? Dodatkowo mam pytanie w temacie lamp, czy światło nie odbija się od maski? U siebie mam lampy przymocowane do profilu pomiędzy relingami, ale światło wpada przez szyberdach,  świeci w lusterko wsteczne i jest nie ciekawie...
Myślę żeby to jakoś mądrze przerobić i szukam inspiracji...

A i jeszcze jedno pytanie, jak już jesteśmy przy Twoim Nissanie - montaż orurowania progów. Czy u Ciebie przy ramie były te uchwyty do których przymocowałeś orurowanie czy samemu zrobiłeś? Bo też muszę coś wykombinować, żeby mieć gdzie hi lifta zaczepić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...