Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ...

Ja się wybieram rano w sobotę o 6.00

Planuję jechać na Bełchatów,Chodecz ,Przedecz i wyjazd w Kowalu.

Kurde blaszka Notes bylem dzisiaj na Twojej wsi :D

 

Ja zazwyczaj wyjeżdżam 2 -3 w nocy, w dzień jazda z dzieckiem może być zbyt męcząca :D

Myślisz, że Twój objazd będzie szybszy, niż jazda DK1 non stop ?

Oj tam, oj tam, ja przez Twoją wioskę codziennie jeżdżę, ale odkąd są wakacje to droga 86 jest bardziej drożna i przejeżdżam szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Roździenia to ja mam jeszcze chocho!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Koleżanki i Koledzy, najlepiej zaplanujcie sobie trasę tutaj http://www.targeo.pl/ i ręczę Wam, że przejedziecie szybko i bez postojów w korkach.

Ja krzystam z AutoMapy ale ta mapa jest to samo co AM. Życzę miłej podróży i pobytu nad morzem :)

 

A tak na marginesie, to przedwczoraj wróciłem z Unieścia - Mielno. Pogodę miałem super przez 11 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od niedzieli we Wladyslawowie, trasa a1 bardzo miła choć musieliśmy omijać jakimis dziurami zablokowane oba pasy w okolicach Lisewa ( poważny wypadek )

Jak nas pogoda nie zniechęci to 7 dni wczasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałeś przez Włocławek? czy włączyłeś się w A1 pod Toruniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,od dwóch lat "starają " się coś tam robić ,ale kiepsko im to idzie.Wypisz wymaluj dyrektywy jak w Sosnowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaniedługo możemy być pewni, że rynek używanych daci będzie zepsuty w Polsce.

Dużo handlarzy ciągnie z Francji "nówki", których pozbywają się ubezpieczalnie. Tak jest na przykład z clio sportem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałeś przez Włocławek? czy włączyłeś się w A1 pod Toruniem?

 

Nie, jechałem Płońsk-Lipno- Toruń ale tuż przed wjazdem na A1 był komunikat o mega dzwonie tuż za Toruniem, ponieważ oba pasy były zablokowane -pociągnelismy Grudziądz -Warlubie. Szkoda. Bo zamiast zapłacić 29.90 zapłaciliśmy 16.50

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku nią jeżdżę :D

Ale pytałem o Włocławek bo od 2-3 lat jest rozkopany i chciałem go ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku nią jeżdżę :D

Ale pytałem o Włocławek bo od 2-3 lat jest rozkopany i chciałem go ominąć.

To dziwne co roku nią jeżdzisz od Torunia ?

Z tego co pametam A1 od Torunia w stronę wybrzeża jeżdzimy od 14 Paź 2011 heheh :devil:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku jeżdżę ze śląska na pomorze krajową 1,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem się udało, zasyfione hamulce, czyszczenie.

Niestety tarcze się powoli kończą (20,2 mm), czy to czasem nie za szybko, 2 komplet/60kkm dziadkowej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem się udało, zasyfione hamulce, czyszczenie.

Niestety tarcze się powoli kończą (20,2 mm), czy to czasem nie za szybko, 2 komplet/60kkm dziadkowej jazdy?

 

Witam.

A może pokonujesz zbyt długą drogę przed skrzyżowaniami na tzw. "przyhamowaniu" ? Często widzę jak jadący przede mną pojazd ma zapalone światła "SOP" ciągle, jakieś 200 - 250 m przed skrzyżowaniem, czy też wykonaniem innego manewru.

Przeanalizuj swój sposób jazdy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jego żoneczka :D

Was ,a może czasami przejechać się na myjkę ciśnieniową ,przynajmniej raz w miesiącu i potraktować tarcze i klocki szprycą.

Ja zawsze myję lancą i ostro po kołach i nigdy nie miałem problemu z tarczami i klockami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, tylko przy stalówkach to sobie możesz karcherem pryskać ile się chce :shifty:

A auto naprawdę deliaktnie traktowane, a swój styl jazdy analizuje non-stop, uczę się i dostaje cenne wskazówki, ja ostatnio na torze Kielce :rofl:

dsc4093.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu odstawiłem 12 letnie Polo córki na coroczną obsługę. Auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym (ok 80 tys realnego przebiegu, żadnych napraw blacharskich, lakierniczych, śladów rdzy, tapicerka jak z fabryki - przez 10 lat była przykryta solidnymi pokrowcami szytymi na miarę a pojazd był garażowany - rok molestowałem ojca o sprzedaż) więc staram się o niego dbać i regularnie serwisować. Ktoś polecił mi prywatny. mały warsztat w okolicy specjalizujący się w VW. Oddałem auto, kluczyki i dowód rejestracyjny niczego praktycznie nie uzgadniając (podałem tylko,że auto jeździ na shell helix ultra 5w40). Po kilku godzinach zadzwonił właściciel warsztatu i zaprosił na odbiór. W aucie wymieniono wszystkie filtry (oleju, powietrza, kabinowy, paliwa - stare czekały, aby pokazać ich stan) olej (prawie litr dostałem w oryginalnej bańce), sprawdzono płyny, hamulce (wyczyszczono przy okazji bębny) nasmarowano linkę ręcznego, sprawdzono elektrykę,stan akumulatora,wymieniono spaloną pozycję, uzupełniono płyn do spryskiwaczy,ciśnienie o ogumieniu, itd,itd, na koniec umyto karoserię. Wszystko szczegółowo i porządnie wyszczególniono w wykazie czynności obsługowych które z uwagami na temat ewentualnych czynności, jakie powinny być wykonane przy kolejnej okazji dostałem do ręki.Podobnie jak paragon z zakupu oleju, którego warsztat nie miał w magazynie.Na koniec najlepsze: pozycja robocizna = 50 PLN. Jeśli takich punktów będzie przybywać, drżyjcie ASO

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...