Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drakula odjechała dziś w siną dal do historycznej stolicy naszego kraju. Smutno mi się trochę zrobiło, bo przez te 4 lata służyła mi wiernie, nie narzekała i zadała kłam wszystkim obiegowym, złym opiniom o marce. Mam nadzieję,że nowy właściciel będzie z niej równie zadowolony. A ja przez rok urządzę sobie wakacje od 4 kółek i na poważnie zajmę się moimi rowerami  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakula odjechała dziś w siną dal do historycznej stolicy naszego kraju. Smutno mi się trochę zrobiło, bo przez te 4 lata służyła mi wiernie, nie narzekała i zadała kłam wszystkim obiegowym, złym opiniom o marce. Mam nadzieję,że nowy właściciel będzie z niej równie zadowolony. A ja przez rok urządzę sobie wakacje od 4 kółek i na poważnie zajmę się moimi rowerami  :rofl:

Oooo! Dar!

Rozstałeś się z Drakulą??? 

A jakie dalsze plany na cztery kółka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Dar!

Rozstałeś się z Drakulą??? 

A jakie dalsze plany na cztery kółka?

już wcześniej pisałem - 1 rok urlopu od 4 kółek i wyłącznie  2 kółka i to bez silnika bez względu na pogodę, temperaturę i porę roku. A jeśli chodzi o następcę z silnikiem, to też mam już precyzyjny plan - zmieniły się uwarunkowania, nie potrzebujemy już z koleżanką małżonką dużego auta,nikogo nie wozimy, córka na swoim i ze swoim autem (200 konny DS4) Żona poruszając się głównie po miasteczku i najbliższej okolicy dosiada wyłącznie (innego kategorycznie nie chce) leciwego, prostego jak trzonek szpadla i nie chcącego się popsuć ani rozpaść polo III , a za rok ja (żeby odpędzić kryzys wieku średniego) ze skrajności w skrajność :rofl:  i na pierwszym miejscu jest na razie :

http://www.ford.pl/ConfigureVehicles/Fiesta-ST/ST2

chyba,że pojawi się jakiś równie ciekawy mały ale w miarę mocny hot hatch (Clio RS odpada bo jest za drogie i ma skrzynię 2-sprzęgłową, Swift Sport bo ma za mało - 136 koni, VW za Polo wiele chce  i mi się nie podoba, MiTo i Punto Abarth jakoś mi nie leżą, podobnie jak 208 GTi, Ibiza Cupra ma tylko 1,4 l - w sumie  to wielkiego szału w tym temacie za bardzo nie ma. Nadal Ford na szczycie listy. Tym bardziej,że podobno najlepiej się kieruje.Mam ten rok na próbne objeżdżenie kilku autek.Może ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No,Ford z silnikiem roku.Może dobrze celujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu! Ale dosiadł górala! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,że mam raptem 6 km w jedną stronę do Jeziora Białego w rejonie miejscowości letniskowej o nazwie Okuninka ( o którym zapewne niejeden z kolegów przynajmniej słyszał), bywam tam praktycznie każdego dnia w ramach treningu/relaksu posługując się nie wzmiankowanym "góralem", lecz znacznie częściej wygodną, dużą "holenderką" z 7 biegowym nexusem, nabytą jako używka na allegro - z tej racji,że do jeziora prowadzi wygodna, szeroka i równa ścieżka rowerowa, którą o wiele przyjemniej pokonuje się rowerem miejskim. Lecz nie o bicyklu miała być sprawa. Otóż o jeziorze tym krążą cyklicznie różne, brzydkie plotki, miedzy innymi ta,że pogorszyła się jakość jego wód zaliczanych niesłusznie do I klasy czystości. A oto, żywe, całkiem żwawe i na oko prawie 20 cm zaprzeczenie tejże plotki w postaci osobnika (ściślej mówiąc płci żeńskiej), spacerującego sobie dziś po płyciźnie tuż przy brzegu. Marna jego jakość wynika z pośpiechu fotografa-amatora a przede wszystkim braku chęci do współpracy ze strony modela podczas sesji zdjęciowej :-)

post-20266-0-99062300-1465401658_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chyba trzeba będzie się wylogować i pożegnać z NKP bo wymuszone jest wyłączenie Adblock-a żeby tutaj wejść.....a ja nie cierpię nachalnych reklam :(

Szkoda, że beznadziejne reklamy zaśmiecą wszystko. Jeszcze trochę a nie zobaczymy nic w internecie po za stertami reklam a gdzieś na końcu to co nas interesuje drobnym druczkiem :(

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie się wylogować i pożegnać z NKP bo wymuszone jest wyłączenie Adblock-a żeby tutaj wejść.....a ja nie cierpię nachalnych reklam :(

Szkoda, że beznadziejne reklamy zaśmiecą wszystko. Jeszcze trochę a nie zobaczymy nic w internecie po za stertami reklam a gdzieś na końcu to co nas interesuje drobnym druczkiem :(

 

To chyba sugestia a nie wymuszenie ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie się wylogować i pożegnać z NKP bo wymuszone jest wyłączenie Adblock-a żeby tutaj wejść.....a ja nie cierpię nachalnych reklam :(

Szkoda, że beznadziejne reklamy zaśmiecą wszystko. Jeszcze trochę a nie zobaczymy nic w internecie po za stertami reklam a gdzieś na końcu to co nas interesuje drobnym druczkiem :(

Mares,trzeba się liczyć z tym,że serwer na którym istniejemy musi być opłacany,więc jakoś trzeba sobie kasę na to organizować,a im więcej userów ma zdjętego adblocka tym więcej kasy idzie na konto forum z kasy reklamodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni widzę tylko czerwoną łapę i że mam wyłączyć AdBlock.....akurat na tej stronie mam wyłączony a i tak zalogować mogę się tylko na telefonie :(. Czyli nie sugestia a blokada konta.

 

-

Wysłano Galaxy S6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.Kto i dla czego miałby Cię blokować!?

Po prostu przejściowe kłopoty.


Ale przecież jak logujesz się telefonem to rzecz jasna masz coś skopane w kompie!Zresetuj,ciasteczka wyczyść ect,ect....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni widzę tylko czerwoną łapę i że mam wyłączyć AdBlock.....akurat na tej stronie mam wyłączony a i tak zalogować mogę się tylko na telefonie :(. Czyli nie sugestia a blokada konta.

 

-

Wysłano Galaxy S6

 

Dziś w celach poglądowych włączyłem AdBlocka. Jak widzisz, jestem na forum i odpowidam na Twój post ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście nie myśleli że robię zamęt...wchodzę na stronę NKP, oczywiście się loguję bo strona zapisana w ulubionych...niby jestem ma stronie NKP ale wyskakuję mi "Czerwona Łapa" i nie można nic z tym zrobić. Firefox wyczyszczony i żeby to napisać odinstalowałem AdBlocka. Bogę wejść na stronę NKP tylko na systemie gdzie nie jest zainstalowany AdBlock. Jak mam zainstalowany to nawet wyłączenie nie pomaga jedynie jak go odinstaluje.

Poczytałem trochę i może jest to związane z lokalizacją ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny M@reS

Mam Win10. Mam zainstalowanego AdBlocka "od zawsze". Raz (dwa dni temu) przez chwilę miałem na ekranie komunikat o którym wspominasz. Po chwili wszedłem na stronę bez problemu i bez odblokowywania czegokolwiek. Tak jak już wspomnieli przedmówcy - na bank, masz coś spaprane u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I również u mnie  na Macbooku i PC wchodzę na stronę bez problemu, sprawdziłem na włączonym AdBloku jak i wyłączonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kiedyś(na początku stycznia)widząc "mojego )wychuchanego Notka serducho mnie zabolało...już nie był taki wychuchany,ale miał dziabnięty zdrowo przód.Dzisiaj zobaczyłem go już drugi raz i fajny widok...przód zrobiony na cacy...ale znowu tylne prawe drzwi na wysokości listew wgięte zdrowo,a tylne lewe jakby ktoś gwoździem grafiti robił...ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...