Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprowadziłem ten kabel!:) prosta rzecz Tester Jacko flacha dla Was! Najpierw wyjąłem aku pózniej jeszcze obudowę filtra powietrza. Użyłem metalowego długopisu na początek przebijając gumę (miałem małe obawy żeby użyć czegoś ostrego, bałem sie o ta wiązkę:) pózniej go wypatroszyłam robiąc rurkę, założyłem z powrotem "dziubek", włożyłem kabel i przepchnalem ta samą dziurką;) jeszcze przede mną poprowadzenie kabli boczkami:) ale to jutro:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że dasz radę ...!!! Brawo Ty, punkcik dla Ciebie.


Reszta też, jestem tego pewien, że też uda się bez problemu  :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to wygląda jak się chce do tego zabrać,ale jak już łapiemy diabła za rogi to już nie taki straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to:) 200 PLN w kieszeni, bo tyle chcieli za podłączenie całości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema! Orientuje się może ktoś z Was, czy jest jakaś różnica pomiędzy podłączeniem aktywnego subwoofer'a pod jeden głośnik, a pod dwa? Podłączyłem pod jeden przedni no i gra, będzie jakaś róznica jak podłączę pod dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 22:00 (w Polsce 23:00) byliśmy z rodziną pod London Eye.....a kilka ulic dalej dwa zamachy :(.

Dziwne uczucie.......jak się widzi panikę i korowody wozów policyjnych :( a prawie do rana syreny. 

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero początek wprowadzania chaosu!!  zobaczysz jeszcze dużo dużo więcej .....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt....jestem tolerancyjny bo i ja jestem w GB "obcym"....ale jak się nie obudzą to ich kolorowi zgniotą. 

A jak widziałem muslinów na początku ramadanu na ulicach, rozebranych do połowy i lejących się w pierś to mną zatrzęsło. Widać było w wich oczach straszą nienawiść do tych co na to patrzą a nie leją się między nimi.

Oni szli środkiem ulicy i nic ich nie obchodziło !.....ulica ich, im wszystko wolno. Policja prędzej spałowała by rodowitego angola niż muslina :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ich wystrzelali wczoraj ale tylko 3! ale na ich miejsce tłum gotowy do mordowania i się wysadzania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tolerancja mieści się w zakresie ...daj innym szansę pracować i żyć w lepszym świecie, bo sam tutaj przyjechałeś żyć......i na tym się kończy.

Jak się nie dostosujesz i ciągniesz z socjala, albo masz innych za zło konieczne to za mor.....ę i do pionu. Tutaj moja tolerancja już nie sięga. 

Ale jedno co tutaj widzę to przybysze z za "wschodniej kurtyny" są więcej ukierunkowani że jak mnie nie tykasz ja nie tknę Ciebie. Jak ze mną zadrzesz to poleje się krew. 

Angole są miękcy i wolą pszczółki tatuować zamiast się przeciwstawić temu co się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem tolerancyjny tzn jestem, ale we właściwym tego słowa znaczeniu. Znaczenie słowa tolerancja strasznie ostatnio wyewoluowało. Nie można ciągle udawać, że deszczyk pada gdy nam plują w twarz. Oni nas przez tą naszą "tolerancję" nie szanują.

 

Dziwne czasy nastały.

Dzikie czasy nastały, ale to dopiero początek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy były w przeszłości różne. Przypominam, że Hiszpania przez ponad 5 wieków była muzułmanska..... wszystko się miesza, zmienia, przechodzi z rak do rąk od zarania dziejów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde....pełno wojska po ulicach.

Syreny co chwilę. Ponoć łapanki są w całym Londynie.

A ludziska i tak zapatrzenie w ekrany telefonów, smartfonów, tabletów....zakodowani żyją w wirtualnym świecie :(.

Nie wiem co się musi stać żeby oderwali wzrok od monitorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludziska i tak zapatrzenie w ekrany telefonów, smartfonów, tabletów....zakodowani żyją w wirtualnym świecie :(.

Nie wiem co się musi stać żeby oderwali wzrok od monitorów ?

E no nie wszyscy chyba skoro Ty jako obserwator widzisz i komentujesz. Puki co siedź w domu nie wychodź w domciu najbezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ...tylko że ja pochodzę z innego regionu europy, nie przesiąkniętego jeszcze do cna tym "dobrobytem" ;)

Więc moja reakcja jest normalna....tubylcy są inni.

Ale co się naoglądałem służb militarnych to moje :D.

Jak tu mieszkam nie widziałem wojskowego patrolu w Hammerze na ulicy.....a od niedzieli robią rundki po ulicach co 5-6 h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej ktory krakus z E11 1.6 (HR16DE) tu jest co by byl chetny na krotki 2-osobowy spot w przyszly albo jeszcze przyszly weekend (jeszcze nie wiem kiedy bede w KrK). Juz od dawna sie zastanawiam czy aby u mnie silniczek na obrotach nie za glosno pracuje I chcialem porownac, piszcie na PM :)


//edit po 3 dniach: Koledzy nie wierzę, sezon ogórkowy się już skończył !!!

Edytowane przez NazgulXL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no właśnie ile wytrzymał wam wydech fabryczny? Mój ma 5,5 roku i dziś włączył tryb rajdowy. Co prawda już od miesiąca pomrukiwał, ale nie było czasu jakoś tego ogarnąć. Teraz już muszę podjechać na kanał i obejrzeć czy obejdzie się bez wymiany na samym łataniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 209 i jak narazie jest Ok.!! Co prawda pękła rura na szwie przy kołnierzu łączącym z tylnym tłumikiem co skręciłem na śruby by nie osłabiać spawaniem, ale to pęknięcie było spowodowane fabrycznym brakiem jednej zawieszki którą dorobiłem też bez spawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no właśnie ile wytrzymał wam wydech fabryczny? Mój ma 5,5 roku i dziś włączył tryb rajdowy. Co prawda już od miesiąca pomrukiwał, ale nie było czasu jakoś tego ogarnąć. Teraz już muszę podjechać na kanał i obejrzeć czy obejdzie się bez wymiany na samym łataniu.

8 lat tylny i 9 lat srodkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tylny rozwarstwił się po 9 latach. Środkowy puścił na spawach też mniej wiecej w tym samym czasie. Przebieh ok 140-150 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...