Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Na jaki samochód wymienić Nissana Primere


Gość wlodek1963
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok nasze zdanie juz poznał tworca posta moze teraz niech powie jak sam to widzi

Chodzi o lot F16 czy przelot F1 ? ;)

Twórca chyba juz dawno zakończył się interesować naszym zdaniem :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o lot F16 czy przelot F1 ? ;)

Twórca chyba juz dawno zakończył się interesować naszym zdaniem :whistle:

jesli na pytanie o nowe auto klasy sredniej za 100k pln dostaje propozycje uzywki klasy wyzszej to wcale mu sie nie dziwie :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kas nie powiedziałbym czy jest prosty. Raczej to własnie są schody bo wybór jest ogromny w każdym przedziale klasowym od nowego poprzez kilkuletnie do kilkunastoletniego porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja chodziło mi o to że prosty w wyborze typu nie nowy ze sredniej połki a uzywka z wysokiej pozatym to bardzo duzo pieniedzy i nie kazdy musi myslec jak ja , wiadomo kto nie stoi przed takim wyborem powie że lekką ręką zrobił by to czy tamto :) a jak juz by mial kase i cos kupic to bylby w kropce jak uzytkownik ktory napisal ten temat choc mysle ze on jest jakos konkretnie ukierunkowany tylko szuka potweirdenia w tym co chce zrobic

pozdrawiam, btw jwa looknij na moj temat w ogolnym moze tobie cos przyjdzie do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw jwa looknij na moj temat w ogolnym moze tobie cos przyjdzie do glowy

A chyba juz ze dwa czy trzy razy podchodziłem do niego i ponadto co w sbfr p12 gdybaliśmy nie przychodzi mi do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2008 moj tata kupił P12 miał do wyboru volvo s60 audi a4 oraz Primerę .

Powiem tak że z perspektywy czasu dobrze wybrał.

Zgadzam się preston81 jak wymieniać auto to na lepsze .

Jeździłem Laguną III no i tak porównywalnie z P12

Znajomy ma Audi a8 3,7 ben+lpg i co tu duzo mówić rakieta .

Spalanie 18 l gazu w mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyliczylem wlasnie dla a8 4,2 quattro rok 2000 skladka roczna 670 zł w moim przypadku :)

 

dokładnie wyszło tak

 

 

Składka miesięcznie ** 61,20

 

Składka kwartalnie ** 179,40

 

Składka półrocznie ** 352,80

 

Składka rocznie ** 670,80

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z 2000 roku wygląda jak muzeum . Nigdy bym nie zamienił P12 na takie auto.

No z 2003 to jest klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wlasnie d2 bardziej sie podoba od d3 btw d2 tez sa w 2003 roku :) mialem przyemnosc jezdzic obiema i powiem szczerze wiekszy lux jest w d2 natomiast w d3 fajny jest komp cale menu itd ale bryła d3 włg mojego widzi mi sie jest gorsza od d2 :) i jakos mniej miejsca w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość wlodek1963

Mam Lagune III już czwarty miesiac zrobiłem już 12 tyś km i auto poprostu super .

silnik 2,0 dci 150 km naprawdę polecam . Brat ma jeszcze P12 i następnym roku będzie również wymieniał prawdopodobnie na Mercedesa CLA .

Odnośnie Laguny komfort i spalalanie zdecydowanie lepsze niż Toyocie Avensis III .

Edytowane przez wlodek1963
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLA jest piękny . Odnośnie Laguny III też fajne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na chwilę obecną to tylko Honda to prawdziwy japonczyk bo Toyota się pogroszyła a o Subaru to już lepiej nie mówić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde nowo produkowane auto musi zarobić na sztab ludzi obsługujących markę przecież serwis też musi żyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8, murano?? , xtrail, jeep , zadnych francuzów laguna 3 unikac szerokim łukiem...., no i pokusił bym się o gaz choc pioszą ze neibawem poleci w góre bo przykrecili srube na powierzchnie magazynowe z tego co pamietam :) i mocno zmienia sie przepisy dot magazynowania gazu i malo kto na dzien dzisiejszy je spelnia (tylko giganci) i znow prawo pod bogatych robione zeby wygryzc pchełki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8, murano?? , xtrail, jeep , zadnych francuzów laguna 3 unikac szerokim łukiem...., no i pokusił bym się o gaz choc pioszą ze neibawem poleci w góre bo przykrecili srube na powierzchnie magazynowe z tego co pamietam :) i mocno zmienia sie przepisy dot magazynowania gazu i malo kto na dzien dzisiejszy je spelnia (tylko giganci) i znow prawo pod bogatych robione zeby wygryzc pchełki

Preston nie przesadzaj z tym gazem, jak zakładałem gaz to kosztował 1,63 a NoPB 4,10, dziś jest w okolicach 2,45 - 2,60 a NoPB 5,40 czyli dalej sie opyla, nawet ostanio przejechałem wszeż Helmutowo i tam jest po 77 -81 centów tj połowa ceny NoPB 95 czyli też się opyla mimo ze drożej niż u nas, jedyna sprawa to gas w Niemczech jest gorszy od naszego, a co do autek to ostatnio przez parę dni powoziłem Mazde Xc7, miodzio w porównaniu do naszych nysek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...