Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Jak zdjąć listwę z drzwi tylnych?


Gość Szymon90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon90

Witam, szukałem na forum podobnego tematu, ale niestety nic nie znalazłem. Czy ktoś z Was orientuje się jak zdemontować listwę z drzwi w Nissanie Primera P11.144? Zastanawiam się czy jest przymocowana na jakiś klej czy przykręcona od środka w jakiś sposób. Przyrysowałem tylne drzwi i przy lakierowaniu chciałem zdjąć tą listwę. Macie jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie podklejałem jedna listwę bo odstawała, więc mogę potwierdzić że są przyklejone na grybą taśmę dwustronną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank na mocnej tasmie dwu stronnej,podczas demontazu uwazaj aby jej bardzo nie pogiąc bo cieżko sie potem klei przy montazu .Powodzenia przy pozbywaniu sie resztek kleju z drzwi :thumbsdown: po oderwaniu listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz suszarkę do włosów i podgrzewając listwę w miejscu łączenia stopniowo odrywasz. Listwa jest na taśmie oraz bolcach które wchodzą w poszycie drzwi. Jak po robocie przyoszczędzisz na taśmie to się będzie lała woda do drzwi. Trzeba dać na całej długości z góry i z dołu.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...