Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nudziłem się w pracy i zaprojektowałem najpiękniejsze 4x4 świata :)


Thespian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obrzydliwe... w tym wątku w tej chwli rozmawiamy o standardach mechaniki garażowej uprawianej pod wpływem procentów... najczęściej 38-40 

 

prawdziwy off roadowiec potrafi docenić takie ambitne rzemiosło jak w poprzednich linkach, takimi fabrycznymi wymuskanymi przez skośnookich inżynierów rozwiązaniami - gardzi :)

 

Przyjmujemy kolego Twój głos w dyskusji, ale jako samozwańczy moderator in spe tego wątku, proszę Cię abyś teraz zalinkował jakąś zmotę ktora w ostanich dniach zainspirowała Cię do tego aby wziąć do ręki migomat i młotek spawalniczy...

 

mnie np zainspirował ten intercooler... http://allegro.pl/nissan-patrol-4-2-td-warn-zmota-i3702068349.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na masce są nacięcia ukształtkowane w "tarkę"...

 

ale Dżem... przy takiej chłodnicy... z gwiazdą nabitą... cyrkulacja nie jest już potrzebna... to robi przez samą tą gwiazdę :)

 

ale w sumie widziałem kiedyś lepszego parcha z dołożonym IC... rurki z nierdzewki wychodzące z IC szły wzdłóż kolektora wydechowego... tak może z 4cm nad nim...

 

najfajniejsze było to że właściciel nie rozumiał mojej szydery z patentu i twierdził że tak ma być i że robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie... prawda...


koniec świata jak mawiał Popiołek...

 

to się nie zrodziło w garażu po wódce i tanim winie, to się zrodziło w modnym Warśawskim hipsterskim klubie, przy najdroższych drinkach...

 

http://superauto24.se.pl/multimedia/galeria/124184/255470/targi-pojazdow-4x4-offroad-show-poland-2013-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj spokój... bałbym się za tą szeklę go wyciągać, pal sześć że kwadratowa ale kanciasta po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bawełnianych rękawiczkach  :thumbsup:

jak to było? " pierwsza rysa boli najbardziej..." że zacytuję klasyka( Ciebie)  :D

mało tego...ma znaczenie gdzie ta rysa była "odniesiona"

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, wygląda to to fajnie ...mój też wygląda fajnie ... dla laika, ale znawca tematu spojrzy tylko z politowaniem  :spell:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, trzeba się było nie przyznawać że wiedziałeś wcześniej

byśmy się zgadali jakoś ...a tak to kurierem dzisiaj wysłałem te szablony  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej w sensie w sobotę po 23 i po 2 winach mi kumpel powiedział więc bezpiecznie to mogłem z kierowca tylko jechać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na wino też nie zawołałeś?! no ja cię kręcę... :(

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu...

 

fantazja w narodzie nie ginie...

 

http://allegro.pl/zmota-nissan-patrol-bagienny-gwalciciel-i3722435985.html

 

w nazewnictwie... można by zaryzykować twierdzenie że taką nazwę dla tej zmoty mógł wymyśleć ktoś kto swoje dzieci nazywa "Xavier, Jasmin czy tam Tradycja"... 

 

z ciekawostek, można teraz na allegro zanabyć drogą kupna zmotę zutorstwa Oleszczaka... jakby ktoś miał wolne 65 tysia

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zmoty w rajdach i w ogole nie kręcą bo to juz nie jest rywalizacja w terenie zrobionym  przez siebie autem  tylko w grubości portfela. Co to za sztuka  jechać patrolem  albo nowym defenderem za 100tyś i jeżdzić z tereanką pomotaną w ktorą wlożyłeś tygodnie pracy po pracy:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo... nie ma czegoś takiego jak "nowy defender za 100tyś" :)

 

Secudno nie bardzo rozumiem... to złe jest kupienie wypasionego parcha? Czy złe jest wpakowanie dużych pieniędzy w samodzielnie zbudowane auto?

 

w każdym hobby jest tak że ktoś z większym portfelem ma łatwiej, zazwyczaj jest też tak że jest jakaś grupa ludzi którzy przestają traktować hobby jak hobby i robią z tego treść i sens życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...