Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nudziłem się w pracy i zaprojektowałem najpiękniejsze 4x4 świata :)


Thespian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Harleye to zabawki presesów z kryzysem wieku średniego...

 

wydaje im się że we frędzlach i skórze wyglądają na maczo

 

Ale akurat tych do off roadu nie ciągnie... dla nich w błocie nie ma zajebistości... :)

 

a w sumie powiem, że od paru lat nie widziałem w błocie auta o wartości zakupowej wyższej niż powiedzmy 35-40 tyś...

 

Nie licząc zmot w które często ludzie pakują większe kwoty, auta za 200 tyś ani nawet za 100 tyś nie widziałem....

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harleye to zabawki presesów z kryzysem wieku średniego...

 

wydaje im się że we frędzlach i skórze wyglądają na maczo

 

Ale akurat tych do off roadu nie ciągnie... dla nich w błocie nie ma zajebistości... :)

 

a w sumie powiem, że od paru lat nie widziałem w błocie auta o wartości zakupowej wyższej niż powiedzmy 35-40 tyś...

 

Nie licząc zmot w które często ludzie pakują większe kwoty, auta za 200 tyś ani nawet za 100 tyś nie widziałem....

 

sonny bagger prezesem?...a zakonnicy z hells angels w radzie nadzorczej pewnie?  :fish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% HD'eków na polskich ulicach to "salon"... jeżeli coś w nich jest customizowane to tajle są wybierane z katalogu "HD acessiories"... o budowaniu moto pod swoją wizję nie ma tam mowy...

 

więc to jakby odbiega od tego czym jeżdzą w USA... 

 

a jak już jesteśmy pośrednio przy SOA... to czy Jax, Chibsi, Tigerr i reszta kompani jeżdzą czymś co jesteś w stanie kupić w polskim salonie HD? 

 

dwa światy... 

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydech masz seryjny? bo z nieseryjnymi prowadzę od lata wojnę...

 

prezesom się wydaje że przejazd 80m od ronda do ronda na odcięciu, przy przelotowym tłumiku, między blokami, w środku nocy, jest oznaką zajebistości...

 

wyprowadzam ich z błędu stosując najpodlejsze sztuczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugh, etz to pod szlifierki podchodzi a nie custom

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

customy pokazują na discovery... 

 

senior, junior, inne manufaktury robią motorki zupełnie nie jezdne... za to stanowiące wypełnienie gabloty w różnych firmach...

 

Jessie James... ten dłubał fajne pokraki... na których dałoby się jeździć w dodatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym ,na razie teoretycznie tylko, chciał założyć mosty z patrola...obydwa, żeby uniknąć niespodzianek( vide Dżem) to z którego modelu i z jakim motorem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem...

 

El Matador wraca na dakar... 

 

w SMG!... a nie jakimś tam tuaregu...

 

i znowu Hołek nie wygra... taki los...

 

http://www.redbull.com/en/motorsports/stories/1331620964843/carlos-sainz-interview-dakar-2014-getting-in-shape


a gdybym ,na razie teoretycznie tylko, chciał założyć mosty z patrola...obydwa, żeby uniknąć niespodzianek( vide Dżem) to z którego modelu i z jakim motorem? 

 

tył z y61 albo y60 przód z k260 ... - szukasz 4,625 z wersji z silnikiem 2,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale gdybym z jednego auta chciał te mosty...

a skoro już o rajdach wspomniałeś, ten Ogier to z jakiej stajni (stadniny)?  :thumbsup:

 

IFS...SAS ...diff-lock...ARB...oświecisz mnie?

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednego się nie da... przedni most z GR ma gruchę ze złej strony i jest nieprzekładalny... z kolei tył z K260 nie ma blokowanego dyfra...

 

w hameryce wymieniają na jakieś dany z jeepów... ale to nie koszerne i w warunkach europejskich bez sesnu, mosty parchowe są pancerne i dość tanio dostępne...

 

Ale Ty to wszystko wiesz... :)

 

a Saniz jedzie w SMG... samoróbka buggy ale inna niż te hamerykańskie... bardziej finezyjna mniej brutalna, cieszę się z tego bo ten dakar przestanie być taki przewidywalny...

 

dodge ram super... kolejny dowód na to że fantazja nie umarła... tylko niech sobie koleś kinetyka dokupi... bo wstyd tak nie umieć uaza wyszarpać...

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się dopiero teraz interesować ||||||||||||...kot napisał coś od siebie  :)

a pytałem nie o C.Sainza tylko o Ogiera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było pisać że o Ożiera... nie wiem, nie interesuję się zbytnio...

 

za to wpadła na mnie informacja która mnie trochę zaskoczyła. Al-Attiyah nie jedzie w tym roku ani w ani w buggy Jefieriesa, ani w  buggy SMG, ani w buggy od Gordona... jedzie w Miniaku od X-Raida...

 

spory przeskok... znaczy powrót bo kiedy jeździł x3...

 

a i tak wygra Sainz...

 

Połaziłem dziś po stronie dakaru... Hołek z nowym pilotem, 11 miniaków na starcie, de villers jedzie w toyocie ale polskie załogi z overdrive w "overdrive proto" - czyżby jakieś umowy z toyką jeszcze nie podpisane? Sousa jedzie z chińczykami, kilka załóg jedzie HRX'em z silnikiem z mustanga... jadą też pandy... nawet jakaś navara jest w stawce... 6 polskich załóg w samochodach, samotny Przygoński na jednośladzie i Sonik na Quadzie... Łokera nie ma :( Szutkowski i Baran w ciężarówkach, trochę nędza...

 

jakieś małe bukmaherskie zakłady robimy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w motocyklach będzie niezła wojna... KTM tak jakby ma trochę gorszy start w tym roku :) A tak z newsów... tak jakby znajomi a dokładnie to trzech ich, startuje w Dakarze 2015... w tym roku startowali na rajdzie Maroka i całkiem nieźle im poszło (miejsca 30-50) jak na amatorów i do tego świeżych w rajdach. Wcześniej jeździli tylko to samo co ja, czyli dużym endurakiem po pustyniach i górach. Hehe, ciekawie czy będą potrzebowali pomoc w serwisie to się podłączę w 2015 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak jestem mentalnie rozjechany informacją o Łaskawcu i ciszy medialnej na ten temat...

 

chłop z największymi wsród naszych szansami na pudło, nie jedzie i nikt nie wie dlaczego...

 

zapewne chodzi o kasę... jego Orlen Team nie wziął pod skrzydła... dramat

 

Gdyby nie jechał Hołek... lamentom nie było by końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

łe tam, nexią też można było jeździć bez oleju i chodziła... tylko głośniej :)

 

od pewnego poziomu terenowej "szajby" silnik traktowany jest jak element zużywalny podobnie jak powiedzmy... amortyzator...

 

Filmik klasa... terenowe żarty są jednakowe wszędzie... a najlepszy klasyk to wypięcie komuś sprzęgiełek... :)

 

a wyłapał ktoś cytat "right!... no! The other right!"?


Dakar śledzą? 

 

Bo i tak wygra Sainz :)... ale jak ładnie Czachor jedzie widać? 

 

jak utrzyma tempo i czołówka zacznie się psuć to może w okolicach drugiej piątki skończyć...

 

Generalnie nudy... mini, mini, mini, mini... i marudzący Hołek... 

 

i Havale coraz dzieniej... z roku na rok, ale to chińskie jest, to wiadomo sie się zepsuje lada moment

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar śledzą ale ja bardziej moto... i kibicuję Hondzie żeby nakopała KTMowi. W przyszłym roku Honda (są oficjalne przecieki) planuje wypuścić następcę mojej pomotanej już na crosscountry Africa Twin, jesli wygrają lub się dobrze pokażą to premiera tym bardziej dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sonik marudzi na te hondy... atvki... coś tam coś tam że za bardzo pomotane... mało seryjne...ponoć ma niewytrzymywać

 

zobaczymy

 

a dziś i czachor i małysz przyjadą do mety przed hołkiem... znaczy po hołku, ale z lepszymi czasami

 

stawiam flaszkę że to ostatni rajd hołka w x-raidzie, chyba że za muła będzie tam robił


Rozczulił mnie ten filmik...

 

tak się rzeźbi zmoty!!!!

 

nie tam jakieś long army... zrobili my z teściem super hiper long army... a że sprężyn nie było tak długich? My zespawali... ino się łamało to my rurę włożyli... amorów nie było takich długich... to nic my je wspawali na wahacz... 

 

i co? i nic... robi :D

 

 

przodu nie ruszali... jakby analogiczny system dali do przodu to to auto było by w stanie zaliczyć boka nie tracąc trakcji na żadnym kole!!!


wróciłem do tematu "purple beast project"

 

kupiłem zacisk i tarczę hamuclową

 

zacisk jest odlewem kilku cześci z alu, machnięte jakimś proszkiem na czarno... czym rozpuścić ten proszek? jakiś kwas zdatny do zabawy w domu? Mechanicznie usunąć to będą męki...

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...