Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wykres z hamowni - Problemy z kolorowym silnikiem TD27T


hugh_h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy to możliwe żeby była tylko jedna pompa za 750 do TD na allegro ?

Jeśli chcesz to zadzwoń do DRE CAR Artur Działo, Chojnów, dolnośląskie, tel. 509 240 066. Mają sporo części do terenówek. Kupowałem u nich kilka części i jest OK. Co prawda nie były to pompy... Aha, konieczne targowanie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe żeby była tylko jedna pompa za 750 do TD na allegro ?

Tak bo je wkładają do Pickupów  wraz z TD27 ;) zamiast YD25.

Wiem kto jakiś czas temu kupował nowe pompy "na linkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro przekręcę,

dzisiaj właśnie dzwoniłem do tego gościa co Dario polecał to mi powiedział ze nie ma pomp bo właśnie wszyscy wymieniają te z kompem na te z linką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nadal szukam pompy bo ta od kolegi to 89 troche mi się za stara widzi, ..... a miałem nieniszczalny silnik td25 z 97 to mi sie zachciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, skoro masz jeszcze ten 25 to zawsze można go spowrotem wrzucić ... pakuję rusztowanie, sprzęty i damy radę w łikend

to byłaby wymiana przysług na zasadach Hammurabiego  :dribble:

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie ma działać ten

natomiast teraz dopiero skojarzyłem ze jedyna pompa na allegro to ... na szczecińskiej mogłem pójśc pogadać... bło blisko, stary łeb nie myśli :(

ale dobra .. ta chyba będzie do regeneracji, tylko musze znaleźć moment żeby wykręcić, bo trochę w biegu ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik TD27T tez jest niezniszczalny i lepszy od TD25, a ze akurat pompa kaput, coz zdarza sie, zrobisz i bedzie wieczny.

Szkoda tylko, bo ta kase mogles przeznacyzc na inna turbinke ze zmienna geometria.

Edytowane przez redwater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa otuchy mile widziane ... no niestety budżet jest ograniczony


przed wyjęciem popy sprawdziłem kąt wtrysku - w normie.

pompa wyciągnięta pojechała do warsztatu,

razem z pompą zabrałem wtryski i kazałem sobie nimi popsikać ... no i też do wymiany, będą denso już jadą,

w pt mam nadzieje odebrać pompę i no cóż ... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz w sumie wyjdzie za ten silnik ponad 3k5 wliczając ta pomp i turbo to sporo jak na taki zabytek z 94 jednym słowem ostry FAIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem zexele, nie były w pudełku, tylko w takich plastikowych rureczkach... made in japan... cena śmieszna, chodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kicha, panowie zupełnie zapomniałem zawczasu kupić nowe podkładki, nie moge namierzyć kompletu w necie, lokalnie nie zdobyłem

 

odebrałem pompę, ustawione wtryski chyba trafiłem w dobre miejsce wszystko wyczyszczone a wtryski nawet w zgrzanej torebce ustawione na 105, no ale kicha w święta nie odpale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę czemu taka bida z tymi uszczelkami, kurde 21 wiek a tu nie można żadnego sklepu w necie znaleźć co by to mieli na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie 1 termiczna zaginęła podczas wyciągania, ale marna strata bo reszta jest wypalona.

dotoczy silników td23 25 27 i ... chyba 42

uszczelki wtrysku
- przelew 16627-43G00
- dociskowa 16625-G2400 16625-43G00
- termiczna 16626-43G00


podkładki mają dotrzeć jutro trzymajcie kuciuki

 

a kupiłem takie od patrola EPC mówi ze to to samo a cena wspaniała http://www.maxxfun.pl/pl/114336,podkladki-pod-wtrysk-y60-4_2,article


no to złożony objechany, i nie poszedł więcej niż 120 ale mam wrażenie że momentu przybyło, że od niższych obrotów "idzieee"

 

była nocna przejażdżka i już jest kolejna awaria .... ale oby tylko takie się przydarzały, wężyk nie wytrzymał tej ogromnej mocy ....

post-27068-0-30170400-1398290457_thumb.jpg

 

a wszystko wypolerowałem i nasmarowałem kremem na noc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...