Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Pathfinder rynek wtórny


DooR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu szukam nissana pathfindera rok 2008-2009 salon Polska, serwisowany, z książką, czarny, 2,5 diesel, manualny. Serwisowany - w sensie ma przeglądy wbite w książkę, a co w nim było robione i kiedy pewnie i tak się nie dowiem. Niestety, takich aut na rynku wtórnym po prostu nie ma. Dlaczego? Czy tych aut po prostu się nie sprzedaje? Nikt nie kupuje takich w salonach? Czy są tak dobre, że ludzie je kupują i już nie zmieniają? A może lepsze są inne auta tej klasy? Może w pathfinderze boją się parkowania w mieście, a po terenie nikt autem salonowym nie jeździ?

Jeżdżę teraz jeepem, gabaryty auta nie przerażają, chociaż chciałabym się do niego przymierzyć i przejechać się - jednak nie mam takiej możliwości. W Krakowie nie ma demówek w salonach, a nikt ze znajomych ani znajomych znajomych nie ma takiego auta. Ciężka sprawa. Zastanawiam się czy sobie odpuścić i skupić się na czymś innym w granicach rozsądku finansowego i każdego innego. Może ktoś wie, jak rozwikłać zagadkę znikomej liczby R51 na rynku wtórnym? Bo jeśli są aż tak wadliwe, ze ich nie ma to mój problem rozwiązuje się sam....

wysokie wymagania? Nie chcę kupić dziada, muszę mieć przynajmniej trochę pewności

dzięki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...