Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej latają dziury, bo żadnych zmian nie widzę i nie słyszę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja mogę nadal...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WuWojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie moje nc jest jakieś zj.....e :(

 

A po zmianie ustawień w tym menu sereisowym - zapamiętuje je? Czy wracają same do fabrycznych? Bo nie wiem czy drążyć temat dalej czy dać spokój bo i tak nic to nie wnosi w kwesti poprawy pewnych parametrów radia fm.

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę... Z jednej strony wczoraj zrobili co mieli, czujniki działają, upgrade zrobili, ale do D053. Twierdzą, że to najnowsza wersja.. Sam nie wiem, co o tym juz myśleć. A przy okazji - miałem nadzieję, że w nowej wersji softu pojawi się wreszcie podbicie basów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajec dookoła :-) Ale do rzeczy. NC II. Wszystko działa to znaczy na wyświetlaczu jest ok. Brak natomiast dźwięku..... Muza z pendriva, radio, przez blututa, niby wszystko ok,a z głośników głucha cisza coś poradzicie czy serwis.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zmiana - nie da się wejść do menu serwisowego :(

Ja mam to samo do menu serwisowego nie da się wejść . W dodatku brak bluetooth za każdym wywala. Auto po przeglądzie, przedtem wszystko ładnie śmigało taki zaje..... serwis  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzech telefonach próbowałem sparować nc  wszystkie wywala, to miała być najnowsza aktualizacja według serwisu :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawy BUG: czasami po włączeniu samochodu gdy wystartuje NC nie mogę zmienić stacji radiowej. A dokładniej: widać że przyciski ekranowe reagują ale nie zmienia się stacja. Pomaga jedynie wyłączenie/włączenie radia (poprzez przyciśnięcie przycisku radia OFF/ON). Ale to się nie zdarza za każdym razem , nie wiem od czego to zależy. U was też tak jest ?

 

Druga sprawa: widziałem na filmikach promocyjnych że można sobie zaplanować trasę na tablecie/smartfonie, wsiąść do auta i ją wgrać. Jak to zrobić ? To trzeba przez tą apkę nissan connect ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa: widziałem na filmikach promocyjnych że można sobie zaplanować trasę na tablecie/smartfonie, wsiąść do auta i ją wgrać. Jak to zrobić ? To trzeba przez tą apkę nissan connect ?

 

Trzeba miec aplikacje i sparowany telefon, konto na nissanie. Nie mozna zaladowac calej trasy z google a tylko punkt docelowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna zaladowac calej trasy z google a tylko punkt docelowy.

 

A to dla mnie totalna porażka - to mi nic nie daje i jest kolejnym za żeby nawet nie włączać tej usługi, bo face`a nie używam, google search to wole w fonie a navi to sobie sam wstukam ....szczerze to dali ciała bo w hyundaiu ix35 (którego też rozważałem) to ze smartwatcha możesz nawet silnik czy ogrzewanie włączyć zdalnie a tu niby coś a naprawdę to niby nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC2 nie jest niczym nadzwyczajnym ale czesto te wlasnie punkty wysylam sobie planujac wycieczki. Aby jednak caly ten infotainment stal sie na prawde dobry potrzebny jest Android Auto a na razie o nim cicho pomimo faktu ze "ma byc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdalnie to można włączyć ogrzewanie jak się dokupi webasto ze sterowaniem smartfonem - coś około 13 tys. zł

 

Bug o którym piszesz występuje na 99% tylko jak nc jest sparowane z telefonem.

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie punktów docelowych to faktycznie nie jest planowanie trasy - jak sugerują w reklamach. Jak odkryłem tą manipulację to też się trochę wkurzyłem. W filmiku to wyglądało inaczej niż jest w rzeczywistości.

Ale nie jest takie złe. Bo jednak o wiele wygodniej jakąś dłuższą trasę planować na spokojnie w domu - niż na samej nawigacji w kabinie. A potem tylko do samochodu przesłać kilka punktów, które po wejściu do samochodu i załadowaniu - programujemy jako punkty pośrednie trasy i docelowy. Np. gdy chcemy jechać jakąś nową autostradą, której jeszcze nie ma w NCII.

Nawet Google Search nie jest takie dobre.

A tak możesz sobie w domu poszukać np. jakieś punkty wycieczki, coś do obejrzenia, zwiedzania - co nie zawsze ma tez adres możliwy do wbicia z reki.

 

@sph3r3 - możesz coś więcej napisać o tej funkcji w Hyundai?

Bo po przeczytaniu Twojego posta - to pierwszy raz o czymś tym słyszałem.

A na stronie Huyndaia jakoś tez nie potrafię nic znaleźć o tym, by "ze smartwatcha możesz nawet silnik czy ogrzewanie włączyć zdalnie".

Dla Huyndai wartym pochwalenia się z elektronicznych bajerów to juz dziś zwykłe parkowanie równoległe i otwieranie bezkluczykowe. Hłe hłe hłe... gdzie im do Qashqaia

O tym o czym napisałeś nic nie znalazłem.

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karminadel - czytałem niedawno artykuł, chyba nawet ten : http://www.mobilemarketer.com/cms/news/software-technology/19924.html   , a tutaj masz oficjalne info: https://www.hyundaiusa.com/bluelink/

 

Można odpalić samochód, zamknąć drzwi, etc.

 

 

Bug o którym piszesz występuje na 99% tylko jak nc jest sparowane z telefonem.

 
No to by się zgadzało bo mam sparowany telefon...czyli już tak zawsze będzie że to co jakiś czas nie działa ?
 
Edytowane przez sph3r3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nawet chyba nie jest na Europę?... Więc nie ma sie czym podniecać. Zobacz o ile lepiej można doposażyć Qashqai na rybek Rosyjski - nas Europejczyków traktują po macoszemu. Więc nic mnie nei zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawy BUG: czasami po włączeniu samochodu gdy wystartuje NC nie mogę zmienić stacji radiowej. A dokładniej: widać że przyciski ekranowe reagują ale nie zmienia się stacja. Pomaga jedynie wyłączenie/włączenie radia (poprzez przyciśnięcie przycisku radia OFF/ON). Ale to się nie zdarza za każdym razem , nie wiem od czego to zależy. U was też tak jest ?

 

Druga sprawa: widziałem na filmikach promocyjnych że można sobie zaplanować trasę na tablecie/smartfonie, wsiąść do auta i ją wgrać. Jak to zrobić ? To trzeba przez tą apkę nissan connect ?

Z zacinającym się radiem mam dokładnie tak samo. W serwisie rozkładają ręce i mówia, że to trzeba wgrać nowy soft którego jeszcze nie mają ale mają niedługo mieć. Coś nie wierzę tym kłamczuchom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawy BUG: czasami po włączeniu samochodu gdy wystartuje NC nie mogę zmienić stacji radiowej. A dokładniej: widać że przyciski ekranowe reagują ale nie zmienia się stacja. Pomaga jedynie wyłączenie/włączenie radia (poprzez przyciśnięcie przycisku radia OFF/ON). Ale to się nie zdarza za każdym razem , nie wiem od czego to zależy. U was też tak jest ?

 

Druga sprawa: widziałem na filmikach promocyjnych że można sobie zaplanować trasę na tablecie/smartfonie, wsiąść do auta i ją wgrać. Jak to zrobić ? To trzeba przez tą apkę nissan connect ?

 Mam tak samo, ponoć aktualizacja softu pomaga, nie zdarza się to za każdym razem więc jest do przeżycia, ale i tak zgłoszę to przy okazji wizyty w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam tak samo, ponoć aktualizacja softu pomaga, nie zdarza się to za każdym razem więc jest do przeżycia, ale i tak zgłoszę to przy okazji wizyty w ASO

A jaką masz wersję oprogramowania :wow: , u mnie nic takiego się nie dzieje :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...