Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Zacinający się NC2 w nowym QQ..


WuWojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A swoją droga warto może by było zainteresować media taką historią?Ciekawe co w tedy by Nissan zrobił?

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz to samo co inni.018.

Ja jeszcze mam 013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w serwisie, coś będą wgrywać nowego... Dam znać, czy to coś dało..

 

Auto stało ok 1 godz. z załączonymi awaryjnymi (ktoś już to pisał) podpięte do prostownika, no i wgrali mi nowe oprogramowanie D024, ale i to nic nie dało. Dźwięk z radia, bluetooth, nawigacji czy z USB znika, a cały NC2 resetuje się co 8-10 minut. Mam dość, idę kupić sobie boombox'a ;)

 

 

post-81602-0-89641200-1399911463_thumb.jpg

Edytowane przez WuWojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nowość! D024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nowość! D024

może i jest ale i co z tego kiedy problemy są nadal, na to wychodzi ze to nie wina softu tylko bebechów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis raczej tego nie przeskoczy,najwyżej wymiana całego NC II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już taką przypadłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w mitsubishi zył własnym zyciem ,resetował sie kiedy chciał , zegary w oktawiach wyłączały sie w trasie ,czasem na postoju w nastepnych modelach poprawili lutowanie ,stare tez trzeba było rzemieślniczo lutować .

W TV marki grundig winny był zimny lut na płytce . Nowoczesne lutowanie pastą ,jak technik źle głowicę ustawi albo inżynier małą ilość lutu na punkt przewidzi !

Skoro servis nie wie co jest ...tak tylko strzelam .

kto jest producentem stacji ,bo dla nissana chyba ktoś to składa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już taką przypadłość?

Jacko29  nie ma to jak 2 din GSM miałem takie w starym QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nigdy nie było problemu.i niby Chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechanych kilkuset kilometrach stwierdziłem, że wina tkwi raczej w oprogramowaniu radia - jakieś "zakłócenia" są w lubuskiem i źle wpływają na nasze radio.

 

Jechałem wczoraj do stolicy, to po minięciu Świebodzina do W-wy i z powrotem ani razu mi się nie zacięło, a jak zbliżałem się do Zielonej Góry problem powrócił. Ale odkręciłem antenę z dachu (aby odbierać mniej zakłóceń) to pomogło. Dojechałem do domu i ani razu się nie zacięło - tylko radio ma słaby zasięg, ale wszystko po za tym (navi, bluetooth, usb, cd) działa!

 

Wiem, że dzisiaj w serwisie Nissana w Zielonej Górze są serwisanci z Anglii właśnie w tej sprawie. Ciekawe co wymyślą. Bo nie ukrywam, że chcę mieć radio całkiem sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAB ma NCII

Przygotowany na przyszłość do odbioru cyfrowego.


U mnie w serwisie wyłączyli w NCII  RDS Lokalny i jak na razie multipleks się nie zacina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDS lokalny to ja wyłączyłem jak tylko odebrałem auto z salonu.

Z włączonym radio czasem ściszało się (ale nie zupełnie do zera) i czasem były zaniki odbioru na 1-2 sek.

Jak to wyłączyłem to jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toteż wydaje mi się że problem który opisują inni nie leży w włączonym RDS Local bo NC zawiesza się im także  przy odtwarzaniu z USB lub bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś czytałem że trzeba odłączyć akumulator na chwilę, mi nc2 się nie zacina wcale, kwestia telefonu morze by również przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie faktycznie przy poprzednim LG Swift zachowywał się dziwnie, np. nie był w stanie zaimportować wszystkich kontaktów a po zmianie na Szajsunga Galaxy S5 chodzi elegancko.


Gdzieś czytałem że trzeba odłączyć akumulator na chwilę, mi nc2 się nie zacina wcale, kwestia telefonu morze by również przyczyną.

 

@krisio1

Masz wersję Premier?

Możesz wrzucić jakieś fotki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że trzeba odłączyć akumulator na chwilę, mi nc2 się nie zacina wcale, kwestia telefonu morze by również przyczyną.

Wyglada to tak ,jakbym przed uruchomieniem musiał pokręcic korbą...

Stworzone zostało do tego,aby służyć bez różnych ceregieli.Jeżeli nie spełnia pewnych wymogów,to sorry,ale coś jest nie halo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie faktycznie przy poprzednim LG Swift zachowywał się dziwnie, np. nie był w stanie zaimportować wszystkich kontaktów a po zmianie na Szajsunga Galaxy S5 chodzi elegancko.

 

@krisio1

Masz wersję Premier?

Możesz wrzucić jakieś fotki? ;)

Edytowane przez krisio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Else.mam LG ale nie ma żadnych kłopotów z importem danych,wyłączony bluetoth,a i tak potrafił się zawiesić.


Są dwie opcje w/g serwisu.Albo wymiana całego NC,albo nowe oprogramowanie...którego nie mają,wieści mają nadejść z Warszawy więc czekam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne nigdy nie resetowałeś komputera komórki etc poprzez przycisk reset, bądź wyjecie baterii, czasami parogodzinne zabiegi przy komputerze nie dają wyniku a zwykłe ponowne uruchomienie pomoże, nie chodzi o akumulator tylko reset...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...