Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam te "bajery" od wyjazdu z salonu. Wcześniej widziałem na zdjęciach jeszcze kilku użytkowników QQ 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze pampersy to tylko oryginalne sa.

 

A jak juz jestesmy przy oryginalach to od poczatku staram sie auto zaopatrywac tylko w oryginalne akcesoria. I to troche mi sie kloci z dywanikami ktore dostalem wraz z autem od dilera a ktore okazaly sie jakimis marnej jakosci podrobkami.

Jak to sie mowi? Swiety bardziej od papieza? :) albo cos w tym stylu.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, w kwestii pieluch jestesmy skazani na razie na oryginały, co prawda znalazłem komplet podróbek na e-bayu, chyba z włoch, ale po pierwsze cena nie była rewelacyjna a po drugie jakieś dziwne były. poza tymi elementami większość dodatków mozna już znaleźć w zamiennikach, warto jednak dokładnie się zapoznać z ofertą bo niektóre z zamienników nieco się różnią od oryginałów, jak np z bocznymi listwami drzwi w chromie, oryginały są nieco mniejsze, ja mam zamienniki ale właśnie te zamienniki bardziej mi przypadły do gustu. jest jeszcze poza pieluchami jeden element którego na razie nie ma w podróbkach a mianowicie listwa na tylną klapę nieco poniżej szyby, coś jak by mini spojler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Y@ro pikne to mosz:)
w salonie stał N-Tec z 2014  śliweczka z tymi listwami bocznymi ale tak tandetnie przylepionymi ze maxymalnie odstawały w kilku miejscach. Moze je tak tylko przykleili leciutko aby można było odkleić jak ktoś kupi ale generalnie odstraszyło mnie to bardzo od tego. Moze jak zobacze ładnie doklejone to zmienie zdania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przykleili tylko po to aby można było je zobaczyć na samochodzie bo w innym przypadku albo Klient musiałby je kupić ( ok 1000zł dopłaty) albo by musieli mu dać jako gratis ( choć nie każdy z nas by je chciał dostać - lepiej miec wybór jeżeli już coś by mieli dać ) wiec pewnie tasma dwustronna była w użyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym to się przykleja tak już na serio serio? nigdy nie ustrajałem auta jak kupiłem tak jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek,listwy przykleja się na zamontowaną na nich taśmę 3M ,dwustronną.Nie da się tak ot,lekko przykleić.Po prostu to co widziałeś w serwisie to było niechlujstwo wykonującego klejenie.Miejsce pod klejenie musi być oczyszczone i odtłuszczone ,albo spirytusem medycznym,albo białą benzyną i bez pośpiechu przy klejeniu.Gdybyś chciał później oderwać takie listwy to tylko z zastosowaniem WD40 i cienkiej żyłki :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba tak jak pisał Bartosz było to tak do wglądu bo jak patrzyłem za listwę widać było tylko w niektórych miejscach jak jest przylepiona prawdopodobnie zwykłą taśmą dwustronną. Z daleka wyglądało fajnie z bliska straszyło bo odstawało.


rozumiem ze te środki: spirytus medyczny i biała benzyna, nie niszczą lakieru i są bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,taka zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka jest cena np w Anglii czy Niemczech zestawu naprawczego do bagażnika kompletnego razem ze styropianem. Wtedy okazjonalnie można zwiększyć pojemność bagażnika na jakiś wyjazd wyciągając dojazdówkę ze styropianowym wypełnieniem. Po przebiciu koła co się zdarza dość rzadko, można zawsze skorzystać z opcji Assistance i niech naprawiają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka jest cena np w Anglii czy Niemczech zestawu naprawczego do bagażnika kompletnego razem ze styropianem. Wtedy okazjonalnie można zwiększyć pojemność bagażnika na jakiś wyjazd wyciągając dojazdówkę ze styropianowym wypełnieniem. Po przebiciu koła co się zdarza dość rzadko, można zawsze skorzystać z opcji Assistance i niech naprawiają :)

 

zawsze możesz wysłać maila do dealera np. w UK z zapytaniem

 

P.S. przeczytaj program Assitance - samochó zostanie odholowany do najbliższego ASO - więc raczej przebitego koła Ci nie naprawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz wysłać maila do dealera np. w UK z zapytaniem

 

P.S. przeczytaj program Assitance - samochó zostanie odcholowany do najbliższego ASO - więc raczej przebitego koła Ci nie naprawią

Może ma na myśli assistance ubezpieczyciela a nie Nissana. Tam czasem jest taka usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem kiedyś w Assistance ubezpieczyciela taki bajer jak warsztat polowy czyli muszą mi naprawić auto (wymienić koło, zmienić żarówkę, dowieść benzynę) jak nie potrafią na miejscu to jadę do Hotelu a oni laweta i robić do rana ma być gotowe ichhhaa. I tu mogę wybrać czy chce w ASO czy u zaprzyjaźnionego warsztatu. I powiem, że to działało bo raz skorzystałem przejazd wakacyjny na lawecie - bezcenne:) Ale szybko naprawili i wyprawa toczyła się dalej:)


A ubezpieczenie miałem w PZM


Znajoma (piękna DAMA  :dribble: - paznokcie na 2 cm) nie wozi koła zapasowego w aucie w ogóle bo ma gaz w miejscu koła. Pytam się a co jak jej coś z kołem się stanie zrobi a ona mówi, że ona sama tego nie będzie zmieniać  i tak więc jak mąż przyjedzie wymieniać to przywiezie koło - heheheh. Można i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bagażnik to mamy nie za duży. Opcja z zestawem naprawczym parę litrów by dodała. Z drugiej strony ja zawsze na dłuższy wyjazd zabieram jakiś dodatkowy prowiant (jakieś zupki, kilka konserw, napoje) i zawsze wrzucam to w wolne miejsce przy dojazdówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o tym nie myślałem , ale ciekawe co by zrobiło moja dama serca , "telefon do przyjaciela" :) czy wyjęła klucze i zrobiła renault z podnośnika ?

jak wróci to zapytam ją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś już sie interesował zamontowaniem schowka na okulary. W poprzednim QQ miałem to zamontowane w ASO przy okazji przeglądu, zapłaciłem ok 100pln. Było to bardzo przydatne. W obecnej wersji nie ma tego w akcesoriach, ale może nic się nie zmieniło jeśli chodzi o montaż???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Powracam z tematem alarmu do Qashqai'a. Czy ktoś montował? Jakie polecacie alarmy do QQłki? Jeżeli już się zdecuduję, chciałbym aby był dobry (sprawdzony) i zintegrowany z systemem bezkluczykowym Nissan'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...