Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może kogoś zainteresuje a mianowicie kumpel chciał zrobić prezent i kupił do żony Qashqai boczne chromowane listewki ozdobne i chromowane nakładki lusterek (oryginalne nissana  - takie jak na zdjęciu  ) lecz  żona go pogoniła z "takimi dodatkami" i nie pozostało mu nic innego jak sprzedać - może ktoś z Was jest zainteresowany ?

post-51572-0-22359400-1425197572_thumb.jpg

post-51572-0-40032800-1425198069_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lusterkami nie dziwie się, że go pogoniła ;) 

Listewki oryginalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lusterkami nie dziwie się, że go pogoniła ;)

Listewki oryginalne? 

 

tak taki nr kat. KE760-4E50C i lusterek KE9604E5001

 

pudełko otwrte gdyż na wszelkie sposoby próbował przekonać ,że będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroslavus, te chlapacze to ori z salonu czy jakieś zamienniki? Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby oryginalne, 520 zł z montażem. Pewnie można taniej, ale dostałem taki upust na samochód, że głupio mi było się targować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos zdjecie J11 z chlapaczami? Ciekaw jestem jak to wyglada i jak sie to prezentuje na samochodzie. Warto je zalozyc?

Dzis jechalem mokra autostrada i po przyjezdzie do celu cale boki mialem uciapane.

 

Ja mam i nie wyobrazam sobie auta bez nich. Nie tylko chroni moj samochod ale oszczedza innym nieprzyjemnych niespodzianek, jak latajace kamienie. Zdaje sie, ze kolega ubiegl mnie ze zdjeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie patrzac na zdjecia zaczalem miec watpliwosci co do ich przydatnosci. Czy one spelniaja swoja role? Dodatkowo na podstawie zalaczonego zdjecia ciezko powiedziec na temat ich wplywu na efekt

wizualny samochodu. Ale Captain jakbys mogl to rowniez umiesc zdjecie swoich chlapaczy poniewaz ciekaw jestem jak sie one prezentuja na samochodzie, a na tym dosc ciezko to okreslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie patrzac na zdjecia zaczalem miec watpliwosci co do ich przydatnosci. Czy one spelniaja swoja role? Dodatkowo na podstawie zalaczonego zdjecia ciezko powiedziec na temat ich wplywu na efekt

wizualny samochodu. Ale Captain jakbys mogl to rowniez umiesc zdjecie swoich chlapaczy poniewaz ciekaw jestem jak sie one prezentuja na samochodzie, a na tym dosc ciezko to okreslic.

 

Jasne, w sobote szykuje sie do mycia i zrobienia kilku zdjec wiec wtedy podesle. Na czarnym samochodzie chlapacze sa ledwie zauwazalne. Auto bylo testowane w Szwecji w wersji z chlapaczami (chyba nawet nie ma innej) i testujacy pochwalili chlapacze za wylapywanie strzelajacych kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie patrzac na zdjecia zaczalem miec watpliwosci co do ich przydatnosci. Czy one spelniaja swoja role? Dodatkowo na podstawie zalaczonego zdjecia ciezko powiedziec na temat ich wplywu na efekt

wizualny samochodu. Ale Captain jakbys mogl to rowniez umiesc zdjecie swoich chlapaczy poniewaz ciekaw jestem jak sie one prezentuja na samochodzie, a na tym dosc ciezko to okreslic.

 

W tej wersji jeszcze przy dużym deszczu nie jeździłem ( zobaczymy jak dzisiaj) , jednak w poprzedniej chlapacze swoją rolę spełniały znakomicie.

Sam nie wiem czy aktualnie mam oryginalne założone, odwołując się do dealerskich dywaników mogę powątpiewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez przyjrzalem sie dywanikom jakie dostalem i daleko im do oryginalnosci...jakies chamskie no-name...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w rezultacie zmieniłem na REZAW-PLAST. DO ideału też im trochę brakuje, ale są chociaż dłuższe (szczególnie dywanik kierowcy) i mają wyższe "rynienki" więc lepiej chronią przed błotem.

Ale i tak muszę coś pokombinować z wykładziną w okolicy pedałów, bo szczególnie w okolicach prawego pedała  :D (gazu) syf z buta leci mi pod ten gumowy dywanik. I jeszcze na tunel środkowy z tyłu jakiś kawał gumy zapodam, bo tam z kolei dzieciaki mi błoto ładują. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakis pomysl na dywaniki na lato? Albo sugestie czy oryginalne Nissana sa odpowiednie?

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins,gdzieś widziałem na alledrogo,z Rezaw-Plast-u 5-cio elementowy zestaw.Właśnie z kołderką na kanał.

Na lato?myślę o welurowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej będę pazerny i dotnę sobie kawał gumy z tego co mi zostało w garażu. :D

A na lato jeszcze nie wiem. Ale chyba nie będę kupował welurów i zostanie to co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,ja małych komandosów nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich komandosów już mi nawet lakier na progu z tyłu buciorem załatwił (przy desantowaniu się). :|  I to  w takim miejscu, że żaden producent nie wymyślił jeszcze tak daleko sięgających nakładek na progi, by pokryły te rysy.  :D

Już nawet zastanawiałem się nad oklejeniem ich jakąś folią zabezpieczającą.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagaj od inżynierów nissana tak skomplikowanego myślenia...nad prostszymi rzeczami kładą lagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins, jeśli mogę Ci coś zaproponować na środkowy tunel, to kawałek zwykłej wykładziny dywanowej w odcieniu zbliżonym do ori. Lepiej się ułoży niż guma. Tak zabezpieczam już drugie auto przed krwiopijcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad takim rozwiązaniem. Zresztą kiedyś, gdy miałem Matiza (a było to moje pierwsze salonowe auto), to opętany wizją jeżdżenia nim do końca świata, na siedzeniach miałem pokrowce, a całą podłogę pokryłem właśnie dodatkową wykładziną dywanową. Podwozie i profile zamknięte zabezpieczone były różnymi mazidłami, a różne inne czary powodować miały, że Matizek przeżyje przynajmniej mnie. :D

Po 5 latach poszedł do żyda. :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od takich właścicieli najlepiej jest kupić auto z drugiej ręki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins, jeśli mogę Ci coś zaproponować na środkowy tunel, to kawałek zwykłej wykładziny dywanowej w odcieniu zbliżonym do ori. Lepiej się ułoży niż guma. Tak zabezpieczam już drugie auto przed krwiopijcami.

 

Można też kupić np. materiałową wycieraczkę do butów pod drzwi np. w Lidlu. Mają dość fajne materiały a spód takiej wycieraczki jest gumowany. Taka wycieraczka da się łądnie dociąć - bez strzępienia i ułożyć na środkowym tunelu. Dzięki gumie nabierze kształtu, który się "ustali" na tunelu. Takie rozwiązanie znakomicie zabezpieczy wykładzinę na tunelu, którą dzieciaki uwielbiają masakrować butami przy stawaniu na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam,za te same niskie pieniążki.Na tylnej klapie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...