Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła do jazdy dziennej (przedni refletkor)


deem1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Mam problem z lewym reflektorem w mojej almerze (2003 r 1.8 benzyna 116 KM w sedanie, wersja po liftingu). Mianowicie jak jade na swiatlach dziennych to nie dziala mi lewy reflektor a jak przelacze na tryb nocny to wtedy normalnie działają. Te światla do jazdy dziennej to chyba oryginał bo auto pochodzi z Danii. Czy mial ktos podobny problem albo wie jak to rozwiazac? 
Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze przepisy nie zezwalają aby światła dzienne świeciły razem ze światłami mijania.

To są jedne i te same światła. Tylko, że jak odpale to nie świeci deska rozdzielcza a jak przekręcę przełączniki to deska sie podswietla a swiatla świecą te same ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie deski jest po przekręceniu manetki na pozycje lub mijania.

Sprawdź najpierw żarówki w lampach a później bezpieczniki w komorze silnika koło aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie deski jest po przekręceniu manetki na pozycje lub mijania.

Sprawdź najpierw żarówki w lampach a później bezpieczniki w komorze silnika koło aku.

Żarówka działa, zamieszczam link do filmiku ktory pokazuje o co dokladnie chodzi. lewa nie swieci na ustawieniu "off" a powinna

 

EDIT: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś, czy to idzie na jednym przewodzie ??? może coś się wypięło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...