Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Długie kolektory wydechowe PPE do 350z


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej ma ktoś takie cudo jak w temacie? Interesuja mnie opinie na ich temat bo chce je zapodac do siebie ale trochę siana kosztuja i nie wiem czy sa tego warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mowa:

10650039_692235690866059_179407157097219

 

Wczoraj skończyliśmy montaże w 370Z doszło 31KM na seryjnej reszcie wydechu łącznie z Y-pipem :D

Ale montaż, koszmar, silnik opuścić trzeba było, wygrzebać rozrusznik i takie tam po drodze niuanse :P

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to ;) to pięknie dowalilo a co z momentem? Trzeba to jakoś sprowadzić bez tego cła i vatu no i koszt wysylki koszmarny. A w 350z ktos montowal?

Coobcio dawaj zapodaj wykredy tego 370z przed i po montażu PPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to ;) to pięknie dowalilo a co z momentem? Trzeba to jakoś sprowadzić bez tego cła i vatu no i koszt wysylki koszmarny. A w 350z ktos montowal?

Coobcio dawaj zapodaj wykredy tego 370z przed i po montażu PPE

 

A u nas w PL nikt Ci tego nie zrobi ? :>

 

Coobcio wzór trzyma, podzwonić, popytać  :)

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadna, mimo że współpracuje z wieloma osobami które siedzą w stali niestety nikt by nie zbudował podobnych kolektorów a szkoda bo jestem za tym by wspierać naszych a nie amerykańców...

 

Ps. "This is "Tougelabs" anyway we will never determine who's header is better but I can tell you one thing. I can order the PPE's and they make upwards of 30 hp I'm extremely happy with mine and they honestly turned my Z into a different car !"

 

PPE podaje na swojej stronie że przyrost mocy jest na poziomie 23KM, na forach piszą że +30KM a u mnie na Hamowni wyszło 31KM i to bez nawiewu dlatego nie stroiliśmy auta pod nie a jedynie jeden pomiar z otwartą maską...

Czuję że z nawiewem i po dostrojeniu dodadzą 35KM :)


Ps. Takie przyrosty tylko w HR i 370Z... w DE będą przyrosty najmniejsze chyba że się zapoda jakieś agresywne wałki

"Gains on a non cammed DE I predict similar to what SG gained on their DE G35 10-12hp. "


No i są dwie wersje tych kolekotrów tansza bez tego przewężenia "merge" no i droższa Merge - czyli ta którą montowaliśmy...

"Stepped tubes = bigger on top end, chance of losing moderate power below 4000 RPMs, good for cammed power. Highly modified Zs. 

Non-Stepped tubes = no loss of low-mid RPM HP/TQ, slightly less power up top than Stepped, good for a Daily Driver who spends 99% of the time below 6000 RPMs. Lightly modified, bolt-on Zs. 

If this is wrong, let me know and I'll correct or erase as needed. 

If its right, or even close, I will be much happier with the Non-Stepped version"

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPE + wydech Nismo taki sound:


Dyno Day no problemo !!


Takie coś znalazłem jeszcze kolektor z normalnym zejsciem 3 w 1 i tym Merge (to z przewężeniem) piepszy doł ale poprawia górę od 5000 do odcinki:

photo-1.jpg

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas w PL nikt Ci tego nie zrobi ? :>

 

Coobcio wzór trzyma, podzwonić, popytać   :)

Niestety , ale to chyba słaby pomysł. Koszt kosztem , ale jakość i gwarancja niepewna, wolę coś sprawdzonego

Jak brać to chyba te z merge, niech będą porządne

Jak nikt tego jeszcze nie ma u nas to ja je przetestuje w nowym sezonie i dam znać

Jest to dostępne gdzieś w Europie? Najlepiej Anglia , Niemcy? Wtedy bym to jakoś załatwił bez tych wszystkich ceregieli, czy tylko w USA? Kiedyś widziałem chyba gdzieś w necie , że jest dystrybutor w Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio dynoday to za***isty pomysł ;) a co do kolektorów to będę szukał chyba właśnie takich w UK i może po świętach wpadną do nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja odradzam, wykonanie itd wiele zostawia do życzenia, lepiej mieć pewność przy ppe, choć są ludzie którzy potrafili narzekać i na ppe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakieś dane ile można zyskać wkladajac ppe do revupa? Bo do hr i do 370z już wiemy ze jest ogien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie myślę żeby wziąść te OBX i sprawdzić jak to będzie banglać...cenowo kuszące są bo ppe kosztami względem przyrostów w de wychodzą drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal dac wiecej niz placic i za te i za tamte jak sie okaze, a sie zapewne okaze ze obx d*py wam nie urwalo

 

 

biedny traci dwa razy od co, a poniewaz w grupie nismo przeanalizowalismy 44 strony na temat ppe to ja wiem ze albo brac te albo wcale

 

z innych dobrych rozwiazan to stillena kolektory plus hfc stillena - koszt to ok 1200$ wiec taniej, ale nie co gorzej jezeli chodzi o osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy warto bo trochę za nie krzyczą plus wysyłka z USA clo i VAT. Sporo wyjdzie. Ale też jestem zdania że jak kupować to dobre albo nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...